Jump to content

Свакодневни живот у разним земљама света - искуства форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

U Minhenu postoji deo grada koji se zove Svabing, veliko naselje oko centra , otuda naziv " Svabe" koji se odomacio u nasem jeziku...

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 595
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

15 minutes ago, Adelaida рече

U Minhenu postoji deo grada koji se zove Svabing, veliko naselje oko centra , otuda naziv " Svabe" koji se odomacio u nasem jeziku...

https://en.wikipedia.org/wiki/Swabia

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
10 minutes ago, Sofija_ рече

To ovde ne moram :) imam cak veca prava kao strankinja od samih Holandjana, sto je meni licno zao(njih samih) nekako kad ih gledam,kao da im je ubijeno

dostojanstvo, ono koje muskarac treba da ima.Oni sve prihvataju,tako ih uce od malena, a i drustvo im to namece. Za moj pojam je malo previse, jer se vise ne zna ko je musko a ko zensko.

 

 

Kako ti izdrzis u toj holandiji, ja tamo ne bih zivio nema tih para.

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, billy2014 рече

Kako ti izdrzis u toj holandiji, ja tamo ne bih zivio nema tih para.

Gdje bi ti zivio u Rusiji, sigurno?:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Ronald рече

Gdje bi ti zivio u Rusiji, sigurno?:)

Северној Кореји!

Извињавам се на офтопику и бампингу! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Милан Ракић рече

Северној Кореји!

Извињавам се на офтопику и бампингу! :)

Da hehhe, Rusija je preblaga:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Милан Ракић рече

Северној Кореји!

Извињавам се на офтопику и бампингу! :)

Милане молим те...само хумано и билатерално

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, billy2014 рече

Kako ti izdrzis u toj holandiji, ja tamo ne bi zivio nema tih para

Onako kako moramo :) verujem da ne bi, to mnogi kazu kad dodju i vide.Bog nam pomaze, da se nosimo protiv sodome i gomore koja ovde obitava.

Imamo najboljeg duhovnika, i nase crkve ovde, hvala Bogu :) a ostalo...ko moze da se vrati u Srbiju, vrati se...ostali cute i pate..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

25 minutes ago, Милан Ракић рече

Северној Кореји!

Извињавам се на офтопику и бампингу! :)

U Iranu!

Ma da :D , volio bih posjetiti Sjevernu Koreju,  mislim da je zivot tamo dosta drugaciji od onoga sto nam se servira.

21 minutes ago, Ronald рече

Da hehhe, Rusija je preblaga:D

'Pricao' sam ti prije neki dan sta mislim o odlasku vani i ostavljanju potomstva tamo. Rusiju volim, ali ipak vise volim svoju zemlju.

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, billy2014 рече

Ma da :D , volio bih posjetiti Sjevernu Koreju,  mislim da je zivot tamo dosta drugaciji od onoga sto nam se servira.

Слободно!

Ево спреман сам, овако јавно, да ти уделим протувредност 200 евра, али само ако си спреман да посетиш ту земљу храбрих и дом слободних!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

50 minutes ago, Sofija_ рече

Onako kako moramo :) verujem da ne bi, to mnogi kazu kad dodju i vide.Bog nam pomaze, da se nosimo protiv sodome i gomore koja ovde obitava.

Imamo najboljeg duhovnika, i nase crkve ovde, hvala Bogu :) a ostalo...ko moze da se vrati u Srbiju, vrati se...ostali cute i pate..

Ti kao da je u Holandiji horor, hajde pa evo i Juan je u Utrehtu i nista ni blizu toga, ali i ja znam dosta ljudi koji zive u Holandiji. Ispade kao da je Srbija raj na zemlji za Holandiju, e stvarno, sta sve necu cuti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 minutes ago, Милан Ракић рече

Слободно!

Ево спреман сам, овако јавно, да ти уделим протувредност 200 евра, али само ако си спреман да посетиш ту земљу храбрих и дом слободних!

Da, stvarno bih volio da posjetim tu zemlju i mislim da cu u skoroj buducnosti da to i uradim. Sto se tice udjeljivanja, hvala ti ali stvarno nije potrebno, ali posto si ovako javno napisao da si spreman da se odreknes 200 evra, mozes da te pare das bolesnim, gladnim, siromasnim...

Sad idem sa ove teme, Mladjoni izvini.

  • Волим 1

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Ronald рече

Ti kao da je u Holandiji horor, hajde pa evo i juan je u Utrehtu i i nista ni blizu toga, ali i ja znam dosta ljudi koji zive u Holandiji. Ispade kao da je Srbija raj na zemlji za Holandiju, e stvarno, sta sve necu cuti.

Dragi Ronalde, dugo sam ja ovde :) ne mozes porediti moj boravak i Juanov(koji je cini mi se oko godinu dana ovde)

Dalje, sve zavisi sta je po tebi normalno, pa na osnovu toga ti se i svidja/ili ne, neka zemlja. Po onome sto si ti do sad pisao, i

koliko sam mogla da procitam/ispratim, za tebe je Holandija verovatno raj :) Za mene, pravoslavnu hriscanku, koja zna sta je normalno,

a sta ne, i koja se drzi toga, je ova zemlja Sodom, e sad , mozes reci pa sta onda radis tu, a to je vec moj licni problem, sto sam ovde.

Ja mogu(a verovatno i trebam) da svedocim, kakav je zivot ovde, a na drugima je da poveruju ili ne.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Sofija_ рече

Dragi Ronalde, dugo sam ja ovde :) ne mozes porediti moj boravak i Juanov(koji je cini mi se oko godinu dana ovde)

Dalje, sve zavisi sta je po tebi normalno, pa na osnovu toga ti se i svidja/ili ne, neka zemlja. Po onome sto si ti do sad pisao, i

koliko sam mogla da procitam/ispratim, za tebe je Holandija verovatno raj :) Za mene, pravoslavnu hriscanku, koja zna sta je normalno,

a sta ne, i koja se drzi toga, je ova zemlja Sodom, e sad , mozes reci pa sta onda radis tu, a to je vec moj licni problem, sto sam ovde.

Ja mogu(a verovatno i trebam) da svedocim, kakav je zivot ovde, a na drugima je da poveruju ili ne.

 

A sta je za tebe normalno, hejde da vidimo, bas me zanima draga Sofija, koliko god da si dugo, odraslom covjeku kao Juanu treba mnogo manje vremena da analizira stanje? Necu ti pitati zasto si tu, nema potreba ali hej, sta je to u Srbiji bolje nego u Holandiji? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...