Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Нсиам врвеовао да зправао мгоу рзмауети оно што чтаим. Заављхуујћи нобниечој мћои људксуог мгзоа, перма иртажсиавњима начаинка са Cmebraidga, нјие вжано кјоим су роедслдоем нпиаснаа слвоа у рчеи, јдиено је бтино да се прво и пслдеоње совло нлаазе на совм мстеу.

Svnarto si u pvaru!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

твоје мишљење ми је битно као лански снег,тако да ако си разочаран тиме што сад није подигнута хајка на човека да га линчујемо јер је окачио слику жене у купаћем, то је твој проблем, не мој.

Jesi jezicata, bolje ti je da cutis i ne lupas gluposti. Ovakve slike nemaju sta da traze na pravoslavnom forumu i kraj! Ti ako hoces gledati gole zene ili ako jos podrzavas nemoral na pravoslavnom forumu, kakvo mjesto onda ovdje imas ? Reci mi ? Ako ti se dosadjuje i samo nesto bez veze i na prazno prica i laprda, imas koliko hoces drugih foruma za tebe, ako ne pordzavas Pravoslavlje i cak se sprdavas ironicno sa time, onda ja nemam sta o tebi da mislim, vec sam rekao sta o tebi onda mislim. Nista. Bolje ti je da trazis sebi forum sa tvojim predstavima, nemoral koji tebi odgovara, ako te toliko boli da primjetim i pokazem na ovakve stvari. Sta predstavlja za tebe Pravoslavlje, modni trend ili sta ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

твоје мишљење ми је битно као лански снег,тако да ако си разочаран тиме што сад није подигнута хајка на човека да га линчујемо јер је окачио слику жене у купаћем, то је твој проблем, не мој.

Jesi jezicata, bolje ti je da cutis i ne lupas gluposti. Ovakve slike nemaju sta da traze na pravoslavnom forumu i kraj! Ti ako hoces gledati gole zene ili ako jos podrzavas nemoral na pravoslavnom forum, kakvo mjesto onda ovdje imas ? Reci mi ? Ako ti se dosadjuje i samo nesto bez veze i na prazno prica i laprda, imas koliko hoces drugih foruma za tebe, ako ne pordzavas Pravoslavlje i cak se sprdavas ironicno sa time, onda ja nemam sta o tebi da mislim, vec sam rekao sta o tebi onda mislim. Nista. Bolje ti je da trazis sebi forum sa tvojim predstavima, nemoral koji tebi odgovara, ako te toliko boli da primjetim i pokazem na ovakve stvari. Sta predstavlja za tebe Pravoslavlje, modni trend ili sta ?

  Molim te obrati pažnju na ponašanje i način na kom se obraćaš drugom sagovorniku,inače ćeš dobiti i d rugu opomenu,nema potrebe za ovakvim tonom u razgovoru niti za vređanjem u tvom predhodnom postu.Ako te toliko sablažnjava fotografija,nemoj je gledati ... idi brate na neku drugu temu,i ne daj se toliko uznemiravati.
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

твоје мишљење ми је битно као лански снег,тако да ако си разочаран тиме што сад није подигнута хајка на човека да га линчујемо јер је окачио слику жене у купаћем, то је твој проблем, не мој.

Jesi jezicata, bolje ti je da cutis i ne lupas gluposti. Ovakve slike nemaju sta da traze na pravoslavnom forumu i kraj! Ti ako hoces gledati gole zene ili ako jos podrzavas nemoral na pravoslavnom forum, kakvo mjesto onda ovdje imas ? Reci mi ? Ako ti se dosadjuje i samo nesto bez veze i na prazno prica i laprda, imas koliko hoces drugih foruma za tebe, ako ne pordzavas Pravoslavlje i cak se sprdavas ironicno sa time, onda ja nemam sta o tebi da mislim, vec sam rekao sta o tebi onda mislim. Nista. Bolje ti je da trazis sebi forum sa tvojim predstavima, nemoral koji tebi odgovara, ako te toliko boli da primjetim i pokazem na ovakve stvari. Sta predstavlja za tebe Pravoslavlje, modni trend ili sta ?

  Molim te obrati pažnju na ponašanje i način na kom se obraćaš drugom sagovorniku,inače ćeš dobiti i d rugu opomenu,nema potrebe za ovakvim tonom u razgovoru niti za vređanjem u tvom predhodnom postu.Ako te toliko sablažnjava fotografija,nemoj je gledati ... idi brate na neku drugu temu,i ne daj se toliko uznemiravati.

Ne idem na drugu temu, nego sam dosao na pravoslani forum, i za takve stvari tu nemaju mjesta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je već spamovanje ove teme.Ne možeš ti jedan da namećeš svima ostalima način ponašanja pa i razmišljanja.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

твоје мишљење ми је битно као лански снег,тако да ако си разочаран тиме што сад није подигнута хајка на човека да га линчујемо јер је окачио слику жене у купаћем, то је твој проблем, не мој.

Jesi jezicata, bolje ti je da cutis i ne lupas gluposti. Ovakve slike nemaju sta da traze na pravoslavnom forumu i kraj! Ti ako hoces gledati gole zene ili ako jos podrzavas nemoral na pravoslavnom forumu, kakvo mjesto onda ovdje imas ? Reci mi ? Ako ti se dosadjuje i samo nesto bez veze i na prazno prica i laprda, imas koliko hoces drugih foruma za tebe, ako ne pordzavas Pravoslavlje i cak se sprdavas ironicno sa time, onda ja nemam sta o tebi da mislim, vec sam rekao sta o tebi onda mislim. Nista. Bolje ti je da trazis sebi forum sa tvojim predstavima, nemoral koji tebi odgovara, ako te toliko boli da primjetim i pokazem na ovakve stvari. Sta predstavlja za tebe Pravoslavlje, modni trend ili sta ?

A da se ti malo osvrenes na kom si podforumu? Pazi razbibriga. Prijatelju ovaj pdf je i osmisljen za potpuno

opustenu atmosferu i zezanciju tako da je krajnje glupo i bezobrazno sa tvoje strane da iz od administracija

za ovakvu tematiku odobrenog podforuma teras korisnike na druge forume.

Ako ti je do morala idi kod Miroljuba Petrovica moj ti je savet on je rob istog.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znači:

kako dvije zosima?

tri

Ovo ti je pravo pristojna slika za pravoslavca i pravoslavni forum, uzas.

u pravu si ti,

nego ljeto je ,pa ovoga ima na sve strane,pa sam malo izgubio osjećaj,

a malo sam i ženjen tako da sam i tu stekao naviku,

ne zamjeri

ovdje imaš odgovor na tvoju primjedbu i komentar

međutim tebi izvinjenje nije dovoljno,

nego nalaziš za shodno da se ,ali pazi,razračunavaš sa osobom

koja je htjela da ublaži malo tvoj komentar

i počinješ sa uvredama

kako dvije zosima?

tri

Ovo ti je pravo pristojna slika za pravoslavca i pravoslavni forum, uzas.

Mislim stvarno Oglo!  Gde je ovakvu golu postavi ovde?! Ti kao zenjen covek i pravoslavac trebalo bi vise da vodis racuna o zenskom rodu. Vidisa kako je Maxova obezbedjena, kacket, cizme, a ne kao ova tvoja sto ce da prehladi gola i bosa  ccc 

Ovo treba da bude smijesno ? Sta izigravas ovdje ? Jel treba takve slike da kacimo na pravoslavnom forumu ? Jeste ovo je uzas.

vidi bratac,

možda je slika bila malo više od uobičajenog ukusa pravoslavnog foruma,

ali tvoje ponašanje je drsko ,bezobrazno,i moram ti reći i kukavičko

obzirom da nisi našao za shodno da meni odgovoriš,

već polemišeš sa osobom koja je stala u moju odbranu

imaš li ti što meni da kažeš,

prije nego li se izvineš Gostu za gluposti koje si stigao da ispišeš večeras

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hm,

za deset minuta nijesi smislio ništa?

capturelg.png

e pa onda bato da ti kažem,

malo ti znaš o pravoslavlju ako te sablažnjava slika ženskog tijela u kupaćem kostimu,

ali te ne ometa ništa da saspeš salvu uvreda drugoj osobi,koja je uzgred budi rečeno žensko

i ti ćeš da određuješ nekome šta da piše i kači na pravoslavnom forumu

praznik je,zato evo ti savjeta,

pošto mislim da nisi dovoljno savjestan da se izvineš,

nauči se prvo onome milost hoću a ne žrtvoprinošenje

pa dođi da dijeliš savjete na temu pravoslavnog ponašanja

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...