Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, -Владимир- рече

А да не помињем што је дозволио да га Ремзи опколи,  ни мање ни више него тешком пешадијом . Ии баш тад стиже појачање. Јесте да је Холивуд али оладите мало са тим  , задњи моменат, клишеом.

 

Ал признаћеш без обзира што је клише ипак пали хехехе

 

И ја сам очекивао да ће Ремзији неко у последњем моменту притећи у помоћ кад оно јок, пу бем ти клише!

Ди је ту хришћанско милосрђе!!

 

Признајте да сте сте једва чекали да средеду Ремзију.

Па није он крив што је муслиман!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

giphy.gif

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Deja Vu рече

Sa kojim je sve manijacima ova Sansa zivela ima da postane gora od njih, nimalo mi se ne dopada onaj smesak na kraju.

Sto jeste jest, Ramzi je bio monstrum od coveka, al nije morao onako da strada, mogao ga je lepo Dzoni zaklati ko coveka dok ga je mlatio.

Pa svako dobije kako je zasluzio...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

giphy.gif

Да знаш, док сам гледала како трчи рекох, Па трчи цикцак!!!

Види се да није гледао филмове као мали....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Mилена Трифковић рече

Pa svako dobije kako je zasluzio...

U serijama mozda, u realnom zivotu ne. Ono na kraju je ipak napravljeno za jedan deo gledaoca da se zadovolje posle svega sto je uradio, isto kao sa Dzofrijem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 hours ago, ivana626 рече

Да знаш, док сам гледала како трчи рекох, Па трчи цикцак!!!

Види се да није гледао филмове као мали....

Mislis nije gledao Apokalipto? :D

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 hours ago, Deja Vu рече

Sa kojim je sve manijacima ova Sansa zivela ima da postane gora od njih, nimalo mi se ne dopada onaj smesak na kraju.

На исти начин ја жалим Србе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@RYLAH

Oboje smo bili u pravu. Zmajevi izrostiljase dva broda a i culi smo "Tnaks for the armada. Our queen does love ships.". :)

@Paradoksologija

Dobra fora, ali daj malo opisi ovo sto je vise tvoj fah. Deni i Jara. Tu su bas isli na to da porazbijaju stereotipove, rukovanje + flert. :D

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljiva stvar je sto je Sansa odjahala sa randevua sa Remzijem dan pre bitke pre nego sto je on rekao kako kucove nije hranio 7 dana. :) E sad mozda su ovi to njoj rekli ali ipak moze a se gleda kao propust.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li je rahmetli Remzi ostavio Sansu trudnu?

Jutros gledah priije posla, ali bijah ometen taman negdje kada joj je rekao nešto tipa ne možeš me ubiti ja sam dio tebe bla bla, pa ne vidjeh šta mu je odgovorila;a rekla mu je da će njegovo ime i njegova kuća umrijeti, pa mi bi intrigantno da možda i neće no da će biti još malih Boltona. 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...