Jump to content

Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг? Предлози и сугестије

Оцени ову тему


Guest - . . .-

  

77 члановâ је гласало

  1. 1. Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг?

    • Одличан и функционалан
    • Све је на свом месту
    • Добар је, може и бољи
    • Задовољавајући
    • Лош
    • Жасу!


Препоручена порука

  • Одговори 458
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

са таквим нељудима је једино и могуће да се зна њихово име...па да се понашају...искуство...

Ma takvi uopste nisu interesnatni, oni treba da se menjaju, a ne sve oko njih...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oče Ivane, postoji li tamo neka mogućnost za zatamnjenje tih slova u korisničkoj konfiguraciji da si ih svako može zatamnit sam sebi? Ili barem u vašem admin okruženju da možete podesiti ta tamnija i "oštrija" slova odmah u defaultu?

Hahahaha, rezultat je već tu! To ste ih stvarno baš zatamnili kako treba,

super stvar. Mnogi takvi "čorotinje" ko ja će imati ogromnu radost od toga!

prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто не могу да лајкујем obi-wan-ову поруку? Не видим уопште "thumb up". И чини ми се да је била и опција "thumb down", а сад је не видим.

Da,ja samo vidim thumb up ali se izgubila opcija thumb down.To udaranje minusa i pluseva je odlicna stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prije svega drago mi je da je sa novim dizajnom nastupila i opšta amnestija banovanih članova, jer evo vidim da mi je pritvor nenadano skraćen...E sad kad bih se još sjetio gdje sam ono stao i zbog čega sam banovan.

Uzgred dizajn je interesantan, pravo osvježenje...Đoan Miro i nadrealizam...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Још се ради на усавршавању сајта и форума. Заиста је велики труд уложен са минималним изадацима. На овом пројекту је радило преко 50 људи, веома вредно и упорно под руковођењем неколико главних дизајнера: Миљенка Ребернишака, Мирослава Ристића, Срђана Стојковића, неизмерним графичким решењима Братислава Здравковића и мало мене који је све те радове надгледао и предлагао шта да буде а шта не.

Написаћу Вам, када се мало консолидујемо редове, све људе који су учествовали.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још се ради на усавршавању сајта и форума. Заиста је велики труд уложен са минималним изадацима. На овом пројекту је радило преко 50 људи, веома вредно и упорно под руковођењем неколико главних дизајнера: Миљенка Ребернишака, Мирослава Ристића, Срђана Стојковића, неизмерним графичким решењима Братислава Здравковића и мало мене који је све те радове надгледао и предлагао шта да буде а шта не.

Написаћу Вам, када се мало консолидујемо редове, све људе који су учествовали.

Malo je neobičan, volio bih da je latinično napisan, ali naviknut ćemo se mi.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...