Jump to content

Песма којом бисте изразили тренутно расположење или упитаност...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.8k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

  • 2 weeks later...

Adeste fideles læti triumphantes, Venite, venite in Bethlehem. Natum videte Regem angelorum: Venite adoremus (3×) Dominum. Deum de Deo, lumen de lumine Gestant puellæ viscera Deum verum, genitum non factum. Venite adoremus (3×) Dominum. Cantet nunc io, chorus angelorum; Cantet nunc aula cælestium, Gloria, gloria in excelsis Deo, Venite adoremus (3×) Dominum. Ergo qui natus die hodierna. Jesu, tibi sit gloria, Patris æterni Verbum caro factum. Venite adoremus (3×) Dominum.

Ујутро када се пробудимо нека се Исус поново роди у срцу сваког од нас то је моја мисао пред спавање.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A mi koje smo davale rogove i papke

I vukli su nas za rep i za vime

Nas će na panjeve i na kuke

Kao obične krave, anonimne

 

 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...