Jump to content

Да ли удржење "Атеисти Србије" прелазе границе закона Републике Србије?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Па ево ове слике што Аца поставља... И сада се поставља питање да ли некоме можемо да забранимо да буде дебил...? У принципу не, али се такви обично шаљу на лечење у неке "институције".

Dooooooon't touuuuuuch me pleeeeeeeeeease, I can not stand the way you teaaaaaaaaaase!

Само констатујем што је искуство показало. Немој погрешно да ме разумеш, далеко сам ја од оних који се "брину за твоје спасење"...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, лако је закључити какве психопате стоје иза удружења "Атеисти Србије".

Kakve dokaze imas da je to uradio neko iz tog udruzenja?

Слике су са њихове групе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, лако је закључити какве психопате стоје иза удружења "Атеисти Србије".

Kakve dokaze imas da je to uradio neko iz tog udruzenja?

Слике су са њихове групе.

Ne verujem da su ih oni uradili.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, лако је закључити какве психопате стоје иза удружења "Атеисти Србије".

Kakve dokaze imas da je to uradio neko iz tog udruzenja?

Слике су са њихове групе.

Па могли су да download-ују са интернета... \m/

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, лако је закључити какве психопате стоје иза удружења "Атеисти Србије".

Kakve dokaze imas da je to uradio neko iz tog udruzenja?

Слике су са њихове групе.

Па могли су да download-ују са интернета... \m/

0205_whistling

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, лако је закључити какве психопате стоје иза удружења "Атеисти Србије".

Kakve dokaze imas da je to uradio neko iz tog udruzenja?

Слике су са њихове групе.

Ne verujem da su ih oni uradili.

А зар је битно? Нико нема право да тужи некога због неке Фејсбук групе...

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

eto cime se ljudi bave kad su dokoni

ja jos nisam video da se hriscani podsmevaju i izruguju ateiste

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...