Типично западњачко решење. Компанија се изрекламирала а и папа стиче нове симпатије, паре одлазе у руке оних којима су потребне. Вук сит и овце на броју.
Можда би овако нешто могло да буде решење проблема повике на скупе аутомобиле наших архијереја.
Како би изгледао сценарио добре акције?
Има наших људи који су успешни у великм светским компанијама. Вероватно их има и у аутомобилској индустрији. Макар један од њих наговори руководство познате фирме да поклони мало дорађени аутомобил Српском Патријарху.
Он прими поклон и направи аукцију (не мора баш у Сотбију, и не морају паре да буду баш папске, али има и међ Србима довољно оних који купују скупе аутомобиле и воле егзотику
) а паре се унапред намене за добротворне сврхе.
Једино што би се код нас вероватно пронашао начин да се и овде пронађу неслућени негативни моменти.

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах