
Владика Сергије је захвалио драгом госту на посјети епархији бихаћко-петровачкој, а у заједничком разговору, бискуп Фрањо и владика Сергије размјенили су информације о стању у својим епархијама, односу православних и католика и будућој сарадњи на опште добро свих.

Бискуп Фрањо се захвалио владици Сергију на гостопримству и позвао владику Сергија да посјети такође бискупију бањалучку.

Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах