Jump to content

Трибина "Папа у Србији - за и против"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kozak je nov, tek je pet poruka napisao. Stoga, dobrodosao, brate.

Тако је брате Саво (или сестро ко ће те знати ) поп је сељак, нема појма, полако али сигурно губи живце, Козак је нов и треба га приватити као новотарца на форуму.

Зато сам му и реко шта сам му реко. Наше је да поповима солимо памет док не погубе све живце , а онда ће се ваљда једаред оканути форума и бити само попови , а не сајбер попови, коме то треба, мени не треба.

Шта је сад ово? Какав сељак, какав поп, какав Сава, каква сестра? Какво сољење памети, какви живци?

Ето , нема мене тако два месеца дана, и кад се врнем морам да објашњавам ко сам.

Е па нећу брате таман и да ниси сестра Саво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 266
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

4chsmu1 PA kako bree da ode zauvek i da nas mane samim sebima ako nikad ne dođe

ja sam za to da što pre dođe ,tako će brže i da ode više pa da se okrenemo samim sebima i svojoj veri pravoslavnoj

a kad vidi kaki smo sam će pobeći što da ga mi ćeramo  319.gif

ta zabit afrike so sve ljudožderi nisu ništa naspram nas  bandit 0110_hahaha confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> 0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma dolazak Pape bi bio beliki finansijski trosak za nasu ekonomski slabu drzavu. Sto bre da nas baca u trosak?Nije to lepo.

Неће да буде никаквог трошка за нас,осим оних који ће да украду паре из државе.Све ће то католичка црква ако треба да финансира.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ALI KAO ZVANIČNO LICE ,MISLIM DA JE IPAK PRVO POTREBNO DA SE IZVINI JAVNO SRPSKOM NARODU ZA POGREŠNE ODLUKE SVOJIH PRETHODNIKA KOJI SU PODRŽAVALI SVE NEPRIJATELJE SAME SRBIJE KAO DRŽAVE...

Брате, сви су они исти...... Како Бенедикт, тако и они који су му претходили. Сви имају један-исти задатак.

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ALI KAO ZVANIČNO LICE ,MISLIM DA JE IPAK PRVO POTREBNO DA SE IZVINI JAVNO SRPSKOM NARODU ZA POGREŠNE ODLUKE SVOJIH PRETHODNIKA KOJI SU PODRŽAVALI SVE NEPRIJATELJE SAME SRBIJE KAO DRŽAVE...

Брате, сви су они исти...... Како Бенедикт, тако и они који су му претходили. Сви имају један-исти задатак.

Па мајке ми..ја стварно не знам зашто се води полемика око њих кад су сви исти!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hahahahaha! Mene ovaj post podsjeća na ovo:

Djekna jos nije umrla, a ka' ce ne znamo 01 Pismo.00.avi

q-aYe_VrUsg

Samo tamo napisat: Papa još nije doš'o, a ka' će ne znamo!

Hahahahahahahaha!    0409_feel 0102_laugh smej.gif 4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Смеј се смеј, живот је леп''

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i nemam ništa protiv pape

Ни ја.

Kada bi se samo odlucio sta zelis: s jedne strane deklarativno se izjasnjavas da nemas nista protiv Pape, a s druge strane sve sto pises na forumu te deklarise kao coveka koji ne zeli da Papa dodje u Srbiju (pre ili kasnije, ovaj ili neki potonji doci ce svakako). Tako ces da propadnes kroz stolice na kojima sedis. Odluci se: ili si za Jednog Boga i Jedno Telo Hristovo ili si za neki FK Katolici, FK Protestanti, FK ...ko zna koji vec

PS, skracenica FK znaci iskljucivo Fudbalski Klub

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...