Jump to content

Трибина "Папа у Србији - за и против"

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 266
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Oћу и ја у екипу код Сида. bliss jeeee sv-maksim :sherif:

Moze. Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? To ti je conditio sine qua non ulaska u ovu moju ekumenisticku druzinu.

I za stucne ne brini. Dres treba da bude zut, suknja bela, stucne zute, kopacke bele.

I da se ovde konacno prizna da sam ja najveci ekumenista na forumu.

Исповедам...Како не бих исповедала? :group111:

Машала, швестер.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Завиша и Зајрон не забушавајте да Вам не долазим тамо  bliss jeeee  :group111:

Да и ја очекујем да се они коначно определе да ли  одбацују своју јеретичку прошлост, да онда сви заједно можемо да се обрадујемо папином доласку.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oћу и ја у екипу код Сида. bliss jeeee sv-maksim :sherif:

Moze. Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? To ti je conditio sine qua non ulaska u ovu moju ekumenisticku druzinu.

I za stucne ne brini. Dres treba da bude zut, suknja bela, stucne zute, kopacke bele.

I da se ovde konacno prizna da sam ja najveci ekumenista na forumu.

Исповедам...Како не бих исповедала? :group111:

Машала, швестер.

Пошаљи браћали који динар кроз вестерн  sokiran

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Завиша и Зајрон не забушавајте да Вам не долазим тамо  :group111:  sv-maksim

Да и ја очекујем да се они коначно определе да ли  одбацују своју јеретичку прошлост, да онда сви заједно можемо да се обрадујемо папином доласку.

Полако видеће колико је лепо бити у нашој екипи и таквој хармонији..носиће мајице као Стојковић "Опросите ми моју ружну прошлост"  bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oћу и ја у екипу код Сида. :group111: :sherif: sokiran

Moze. Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? To ti je conditio sine qua non ulaska u ovu moju ekumenisticku druzinu.

I za stucne ne brini. Dres treba da bude zut, suknja bela, stucne zute, kopacke bele.

I da se ovde konacno prizna da sam ja najveci ekumenista na forumu.

Исповедам...Како не бих исповедала? sv-maksim

Машала, швестер.

Пошаљи браћали који динар кроз вестерн  nasznak

Чекај да разменим динаре за сребрењаке... bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Завиша и Зајрон не забушавајте да Вам не долазим тамо  :group111:  sv-maksim

Да и ја очекујем да се они коначно определе да ли  одбацују своју јеретичку прошлост, да онда сви заједно можемо да се обрадујемо папином доласку.

Полако видеће колико је лепо бити у нашој екипи и таквој хармонији..носиће мајице као Стојковић "Опросите ми моју ружну прошлост"  bliss jeeee

Ma sve im je oprosteno i bez tih majci, sto se mene tice. Jer spasiti brata od jedne tako opake jeresi, prosto nema cenu. Da ne se ne bi pravili lomovi u njihovom emotivnom sustavu, okruzicemo ih belo-zutim bojama, da se ne osete derasinirani.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

... Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? ....

Ko te ovo slagao?
Ava Justin.
Nije te Ava Justin slagao, no ga ti nikad nisi razumeo. Da je siroti Ava znao kakvi ce sve da se pozivaju na njega, mnoge stvari mozda nikada ne bi ni govorio na nacin na koji je to cinio.  Zastupao bi on isto sto i nekad, samo ga ne bi iskrivljivali kao sto sad cine bliss jeeee
Link to comment
Подели на овим сајтовима

... Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? ....

Ko te ovo slagao?
Ava Justin.
Nije te Ava Justin slagao, no ga ti nikad nisi razumeo. Da je siroti Ava znao kakvi ce sve da se pozivaju na njega, mnoge stvari mozda nikada ne bi ni govorio na nacin na koji je to cinio.  Zastupao bi on isto sto i nekad, samo ga ne bi iskrivljivali kao sto sad cine bliss jeeee

А ко је тебе то лагао?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...Naime rečeno mi je da ni protivnik neće imati golmana, zato će imati zatarabljene golove visokim , debelim zatvorenim dverima da kojim slučajem jeretička lopta ne uleti u go.

Sa druge strane, mi nećemo imati uopšte golove pa nema potrebe za golmanom...

Ako je syd golman na dverima, bice golova kó kise... bliss jeeee

Izgleda najvise autogolova  :group111:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...Ti smatras da ava Justin nije oznacio papizam kao jeres. I tvoj pogled na papu, avu, itd. samo je jedna od posledica tog velikog Bozjeg dara: slobode.

Otkud ti znas sta ja smatram? Procitaj malo pazljivije i videces da ovo sto ti gore navodis da ja smatram - ja nikad nisam rekao!

Mili moj  bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego, brate, obecao si mi da ces raskrinkati lazno ucenje ave Justina po kome je rimokatolicizam (papizam) jedna opasna jeres.

Ocekujem to od tebe, zapravo sam te to zamolio u svom prethodnom postu.

... Nego, ispovedas li ti istinu da je rimski papa jedan opasni jeretik? ....

Ko te ovo slagao?
Ava Justin.

Ali, nikada nije kasno da se covek oslobodi predrasuda o papistickoj jeresi, narocito onih predrasuda koje su rasirili takvi kao sto su svetitelji Crkve, ti beznacajni neobrijani starci sto po manastirima sede i nista ne rade.

Jer sta zna Ava sta je jeres, kada je tu p. Chianti?

Sada je trenutak, posto sam tebe sreo na forumu, pater Chianti, da se oslobodim predrasuda i da spoznam ekumenisticku/stepincevsku/papisticku istinu.

Gukni golube. Tvoja rec je kao kap vode u pustinji.

Cek, cek. Vidim da si napisao da sam pogresno shvatio avu. Dakle, ava Justin je tvrdio, pater Chianti, da papa ispoveda pravoslavno ucenje? Pretpostavljam da to vazi i za druge svetitelje Crkve? Da li bi mi to obrazlozio, pater, tek da razbijes konacno sve ove predrasude, ovo bezumelje i prelast u koji sam zapao, pogrsno tumaceci avu Justina i ovog iz mog avatara? Jer, u pitanju je vazna stvar za mene.

Dobro bi mi dosli i citati, pater. Nije ih tesko naci, ova braca sa svetosavalja su pokacila dosta toga na internet.

A mozda i ne trebaju citati, bas sam blesav. Dovoljna je tvoja rec, pater.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...