RYLAH Написано Јануар 19, 2011 Пријави Подели Написано Јануар 19, 2011 У реду, хвала велико свима који сте се потрудили и објаснили ми оно што ме је бунило, поготово ово схватање Устава у СПЦ, јер сам учио нешто скроз другачије. Хвала пуно свима! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука