Jump to content

Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?   

118 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?

    • Да
      28
    • Не
      80
    • Нисам упућен
      10


Препоручена порука

Misli na cinjenicu da verujes u Boga u nadprirodno u globalu i da je to isto tako ako ne i mnogo manje

verovanto nego pra astrunauti.

ne treba mi prevodioc  facenew22222222

ja znam da postoji Bog  tacka.

Pa ocito je da ti treba jer si gore sa onim "ja ne verujem. verovao sam dok sam bio mali" rekao da

ne verujes u Boga posto nisi razumeo poentu Mracnjakove primedbe.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja znam da nisam potomak primata.

bliss jeeee

Kako znas?

covece zato sto si ti moj brat a ne primat  nesiguran

Pitanje prirode naseg odnosa je sasvim nezavisno od toga kakvo nam je bilosko poreklo.

Zasto ne mogu ujedno da ti budem brati i da znam da nam je predak primat?!



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitanje prirode naseg odnosa je sasvim nezavisno od toga kakvo nam je bilosko poreklo.

Zasto ne mogu ujedno da ti budem brati i da znam da nam je predak primat?!

ja sam rekao upravo suprotno - da si ti moj brat jer si covek.

Da bi bio covek moras da budes licnost i da imas dushu zivu.

a to nije slika i prilka primata.

Da ali to ne znaci da moje bioloski ili telesni kako hoces deo licnosti ne vodi porkelo od nizih priamta.

Jer definitvno odatle vodi poreklo. A duhovna komponenta je od Boga.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ali to ne znaci da moje bioloski ili telesni kako hoces deo licnosti ne vodi porkelo od nizih priamta.

Jer definitvno odatle vodi poreklo. A duhovna komponenta je od Boga.

I duhovna i telesna komponenta je od Boga.

Adam i Eva nemaju pupak - jer nisu rodjeni nego su stvoreni.

u komadu  :drugarstvo:

E a kako znamo da nemaju pupak?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ali to ne znaci da moje bioloski ili telesni kako hoces deo licnosti ne vodi porkelo od nizih priamta.

Jer definitvno odatle vodi poreklo. A duhovna komponenta je od Boga.

I duhovna i telesna komponenta je od Boga.

Adam i Eva nemaju pupak - jer nisu rodjeni nego su stvoreni.

u komadu  :drugarstvo:

Pa ko tako gledas i ovaj racunar je od Boga ali je ipak prosao kroz proces industrije. I sto tako telo

jeste od Boga ali je oblikovano evolutivnim mehanizmima.

Adam i Eva nemaju pupak? Nasao si im fosilizovana tela ili sta?



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Adam i Eva nemaju pupak?

odrasli primerci stvoreni iz jednog komada kao sto rekoh.

bez potrebe da rastu i razvijaju se i hrane se preko pupcane vrpce. facenew22222222

kao kad drvodelja napravi komad namestaja iz jednog komada drveta a bez potrebe

da se drvo oblikuje evolutivnim mehanizmima  da bi postao namestaj.

facenew22222222

Ti bas u svasta verujes... 

facenew22222222

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Adam i Eva nemaju pupak?

odrasli primerci stvoreni iz jednog komada kao sto rekoh.

bez potrebe da rastu i razvijaju se i hrane se preko pupcane vrpce. facenew22222222

kao kad drvodelja napravi komad namestaja iz jednog komada drveta a bez potrebe

da se drvo oblikuje evolutivnim mehanizmima  da bi postao namestaj.

facenew22222222

A odkud znas da je to tacno. Posto po nijednom naucnom saznanju tako nesto sa pupkovima se

nikd nije odigralo u istoriji.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам скоро чуо за неке нове доказе....да су пронашли људске остатке у леду...са очуваним садржајем желудца ....у коме су нашли остатке меса од диносаурса...

..те су сада поставили нову тезу...  sHa_sarcasticlol да су људи појели диносаурсе  0102_laugh

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па сигурно

Пупак је човек добио после пада, али отада је и смртан. Зато имамо крштење slavabogu

Odakle vuces informacije  o toj glu... cinjenici? Jel ima neka referenca u bibliji ili sl? Ii si samo video na ikonama i resio da je to to!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам скоро чуо за неке нове доказе....да су пронашли људске остатке у леду...са очуваним садржајем желудца ....у коме су нашли остатке меса од диносаурса...

..те су сада поставили нову тезу...  slavabogu да су људи појели диносаурсе  prstgore

prstgore

"Samo nas ljubav može spasiti!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...