Jump to content

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван Цветковић

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

  1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

    • da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2


Препоручена порука

Браћо и сестре!

Изнео сам један предлог брату Ивану, а сада ево и овде:

Сви који долазите из Београда и других крајева наше земље (а и шире) када дођете у Јагодину јавићете се мени, договорићемо место где ћемо се окупити (најбоље би било негде између аутобуске и железничке, обавестићу вас о тачној локацији) и ја ћу полако својим аутом, у више тура да превезем све до Дубоке...

Јагодинци! Јавите се да обезбедимо још који ауто, јер цела организација почиње у 8:00 а релација Дубока - Јагодина је преко 10 км. Да би што брже одрадили тај превоз, јавите се ви који имате аутомобиле...

У сваком случају, један је сигуран, тј. ја...  

Ако неко има неко питање, нека ми пошаље поруку, радо ћу му одговорити...

Поздрав!

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ja ne volim ni riblju corbu,a ni sarmu.Ali,nema veze,ja ionako slabo jedem.Mamu i babu celog zivota dovodim na ivicu ludila.Slava Gospodu,imam tatu,koji me uvek zastiti za trpezom.Vise pricam,nego sto jedem.Zato mi se rebra naziru i kroz odelo.Ali sam najmladja i razmazena,pa mi to tolerisu.

Ali,oce Ivane,nista ne brini.Meni samo ohladite dovoljno piva.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е знао сам за чорбу, али и сарма!!  :cheesy2:

е свак ти част оче, дакле неће ништа да фали ни глави ни души ни стомаку, има да буде фест  0409_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nek neko ponese foto-aparat i kamreu obavezno da slika i snima liturgiju, predavanje.  0409_feel

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Пријатељи, морам са вама да поделим једну велику радост: На дан светог Илије, на дан нашег саборовања, имаћете прилику да присуствујете и литургијском венчању и крштењу. Ево, сад дошли људи са моје парохије и желе да се венчају и крсте децу. Можете да замислите како ће све то лепо да буде! Заиста, толико лепих ствари се издешавало од кад смо кренули са орагизацојом овог нашег окупљања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

аууууу лицна ће нам се истопи, мислим супер, биће непоновљиво, да Бог да сваке године овако онда !  319.gif torta 0110_hahaha pivo kolo2 leteti 8084.gif pivo  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0106cheesy.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е овако, услови путовања рентакаром су у најмању руку мрачни ...  Цмиздрење

од једно скоро двадесет окренутих телефона, ова два су једина која имају слободан комби и то у време кад нама треба и то под освим ненормалним условима, бар за мене ...

ако их будете звали, ОБАВЕЗНО кажите да не идете у Гучу Wink

Сити рентакар, 011/311-3059

комби 7 душа

Рено Трафик

108 евра на дан (нама треба практично у суботу да подигнемо возило, а у понедељак би да вратили)

од 1. августа (субота, нико недељом не ради) до 3. августа (понедељак)

пошто рачунају циклус по 24 сата, то му за два дана дође 216 евра за све нас, што и није тако страшно, у односу на друге, иако немају возило

неограничена километража, пун реуервоар дају, пун враћамо.

елем, постоји квака 22 - плаћа се осигурање депозитом у готовини или кредитном картицом у износу од 750евра, соларно - паре на сунце ...

значи без 'иљаду евра ништа и нигде

Аванс рентакар, 011/307-9562

комби 8 душа

такође Рено Трафик (с обзиром да су ми сви исти нудили, не би ме чудило да и није њихово возило, већ нека врста берзе у питању)

од 1. августа (субота, нико недељом не ради) до 3. августа (понедељак)

124 евра на дан, 248 евра за пут укупно

квака 22 - 600 евра депозит у динарима по средњем курсу НБС, готовина, соларно

искрено, ја сам сад одустао од ове варијанте, и спреман сам на било какав другачији договор.

наравно, контактираћу около по форуму још људи, отац Иван ми је препоручио пар душа, па да видим са њима да се организујемо.

ако желите, можете и сами да се организујете, а могу и ја да наставим за све да покушам да се организујемо.

мени и мојој девојци неће сметати да путујемо и аутобусом, па ко је расположен и за ту варијанту, можемо и тако ...

мало ће бити комликовано да се пребацимо од Јагодине до Дубоке, али се већ један брат понудио да пребаци сваког, ако треба и из неколико тура донде.

с обзиром да је 20км у питању, од Јагодине до Дубоке и назад, кратка релација, брзо и безболно би било свакако.

дакле опција Б - кретање колима са неким из Београда, опција Ц - аутобус, у сваком случају далеко јефтиније варијанте.

што се мене тиче краљевска опција А је за мене аут, опција Б или Ц ми се смеше.

ја сам и даље доступан на 064-618-29-11, за oпције Б и Ц, ако имате неку варијанту сетите се и мене и моје девојке Другарство

ПС немам ништа против да вам пребацим контакте све на маил или где год, кога сам све звао од агенција, ако желите, да не буде да сам се уграђивао или тако нешто Wink

свако добро свима и не брините, даће Бог да сви стигнемо и на време Smiley

Меда

Link to comment
Подели на овим сајтовима

апдејт

у међувремену, организовао сам се са Александром, мојом девојком и чтецом Филипом да идемо Александровим колима до Дубоке.

Милица и можда њена сестра сад су остале да висе у ваздуху и Катарина звана пајсије са форума ...

и Соња, мислим да је у питању Срна, али нисам сигуран

е сад да не би неког оставили на цедилу, молим да се јаве добровољци који ће примити неког од њих како се договорите ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...