Jump to content

КОЈИ ЈЕ ЗВАНИЧАН СТАВ "ЖРУ" О ЛИЧНИМ ИМЕНИМА НА ФОРУМУ?

Оцени ову тему


Da li bi ste bili član ŽRU foruma, ukoliko bi uslov bilo isticanje ličnog imena i prezimena  

76 члановâ је гласало

  1. 1. Ukoliko bi uslov za registraciju i učešće na ŽRU forumu, bilo isticanje ličnog imena i prezimena pored avatara, da li bi ste i dalje bili član?

    • Da
      40
    • Ne
      27
    • Dobrano bih razmislio
      9


Препоручена порука

Znam da ima među Srbima mnogo mojih obožavatelja, koji bi me rado ćuli uživo. 

Ima ima, tak su dražesni

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospon Željko, ćujte, kad me bum pozvali. 

 

Znam da ima među Srbima mnogo mojih obožavatelja, koji bi me rado ćuli uživo. 

Знаш кад ја бум, неш више певати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima ima, tak su dražesni

 

 

Знаш кад ја бум, неш више певати.

 

Zakaj tak agresivno? Nema potrebe za tim. Ta budimo demokratićni i tolerantni. Volio bih doći u Beograd, jer bi bilo tak ljepo i neobićno otpjevati ono - Oj, vi srpski bojovnici, bando, ćetnici! Stići će vas naša ruka i u Srbiji.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zakaj tak agresivno? Nema potrebe za tim. Ta budimo demokratićni i tolerantni. Volio bih doći u Beograd, jer bi bilo tak ljepo i neobićno otpjevati ono - Oj, vi srpski bojovnici, bando, ćetnici! Stići će vas naša ruka i u Srbiji.

Čujte, možete li manje oftopicirati? Ne?

Tema nije o glazbi već....

( mali oftopik , u Andreisovoj istoriji muzike ima izraz "draškanje osjetila" koji se koristi da se opiše za šta su služile opere u baroku ;) )

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čujte, možete li manje oftopicirati? Ne?

Tema nije o glazbi već....

( mali oftopik , u Andreisovoj istoriji muzike ima izraz "draškanje osjetila" koji se koristi da se opiše za šta su služile opere u baroku ;) )

 

Hahahahahaha! Moja glazba uistinu jest takva. Draška sve osim Draška. :)

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

facenew22222222

 

Е ово ми се свиџа, баш ме занима колико људи уме вако да се представи...

"И сви га сада воле, и сваком се свиџа"...тицеба, а шта ми'ш ја сад прођем к'о они Jafforidza?

lole.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел Норби продајеш ли ти ракију можда?

 

Имам шљивке врхунске али немам налог на фејсу. Норберт Палинкаш ми је уметничко име за кафану :))  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се мене тиче ја немам никаквих проблема да се представим пуним именом и презименом ! Када сам се регистровао на форум био сам ЈАШАДР све док нисам упознао много добре људе са овог форума тако да нисам имао проблема да се после тога представим као ЈАШИЋ ДРАГАН и постављам аватаре са мојим унучићима . 

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

facenew22222222

Е ово ми се свиџа, баш ме занима колико људи уме вако да се представи...

Е, ово је правА-БИО-ГЕНЕЗА :-D

'Ајмо црногорци...

Да пробам:

-Племе Кучи које изњедри једног Марка Миљанова али и Мирољуба Петровића

-Од рода Божовића чији су преци Дрекаловићи

-Војинов Јанко

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...