Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

Naravno da ću pisati ali do sada sam morao izmedju ostalog i tebi da objašnjavam definiciju magije u pravoslavlju. (rekla si da ne pričaš sa ljudima koji imaju iskustva sa magijom)(ni da postoji ni da ne postoji, čini mi se po sećanju da si tako rekla.

Citiraj me , pa da vidimo sta sam napisala .

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

P.s

Nikad nisi nista konkretno napisao na ovu temu .

Volim_Sina_Bozjeg, on 06 Oct 2013 - 21:48, каже:

Meni su najostrašćeniji oni koji govore da magije nema. Si nekad pričala sa njima?

nisam , kao što nisam ni pričala sa onima koji tvrde da je ima

I ti posle ovog možeš da se ponašaš kao znalac pa znaš da li sam ja nešto konkretno napisao ili nisam?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Volim_Sina_Bozjeg, on 06 Oct 2013 - 21:48, каже:Meni su najostrašćeniji oni koji govore da magije nema. Si nekad pričala sa njima?nisam , kao što nisam ni pričala sa onima koji tvrde da je imaI ti posle ovog možeš da se ponašaš kao znalac pa znaš da li sam ja nešto konkretno napisao ili nisam?

Ja nisam ni rekla da sam znalac , ja želim da mi objasnis

I ne razumem zasto si me citirao ovde ?

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Volim_Sina_Bozjeg, on 22 Jan 2014 - 23:49, каже: Naravno da ću pisati ali do sada sam morao izmedju ostalog i tebi da objašnjavam definiciju magije u pravoslavlju. (rekla si da ne pričaš sa ljudima koji imaju iskustva sa magijom)(ni da postoji ni da ne postoji, čini mi se po sećanju da si tako rekla. Citiraj me , pa da vidimo sta sam napisala .

Stekao sam utisak da nisi nikad pričala o magiji zato jer ne želiš. Prosto pošto si Crkvena nije bilo šanse da nisi imala priliku da pričaš o magiji ili želiš da me diskredituješ- (zaključak)

Zbog toga sam te citirao.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stekao sam utisak da nisi nikad pričala o magiji zato jer ne želiš. Prosto pošto si Crkvena nije bilo šanse da nisi imala priliku da pričaš o magiji ili želiš da me diskredituješ- (zaključak)Zbog toga sam te citirao.

Не желим да те дискредитујем

Црквена јесам , али никад нисам причала о магији

Са црквеном људима сам причала о Божанској моћи

А са атеистима нисам причала о магији

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sav ovaj proces teme je ustvari počeo kad je goran radio poljubac (nik) postavio temu u kojoj opisuje svoj pakao dugačak 7 godina.

Ja i dalje tvrdim da je to bilo naručeno veštičarenje a ne puki slučaj ali su nažalost postovi obrisani , kako mi je u privatnoj poruci rečeno (admin) da ako je bilo reč samo o tehnici veštičarenja nije bilo potrebe za brisanjem...

Kako god ovde su postavljene neke osnove za koje mi je trebalo 12 stranica pravdanja.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sav ovaj proces teme je ustvari počeo kad je goran radio poljubac (nik) postavio temu u kojoj opisuje svoj pakao dugačak 7 godina.Ja i dalje tvrdim da je to bilo naručeno veštičarenje a ne puki slučaj ali su nažalost postovi obrisani , kako mi je u privatnoj poruci rečeno (admin) da ako je bilo reč samo o tehnici veštičarenja nije bilo potrebe za brisanjem...Kako god ovde su postavljene neke osnove za koje mi je trebalo 12 stranica pravdanja.

Знам која је тема у питању

И опет кажем да ти никад ниси ништа конкретно написао о магији , само да си био опседнут

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам која је тема у питању

И опет кажем да ти никад ниси ништа конкретно написао о магији , само да си био опседнут

Kako znaš kad nikad nisi nisakim pričala o magiji?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako znaš kad nikad nisi nisakim pričala o magiji?

А ко је рекао да знам ? Ја сам рекла да ти никад ниси ништа конкретно рекао о њој !

И нема потребе више да ме цитираш, ако нећеш ништа конкретно да кажеш не мораш :)

Трла баба лан , да јој прође дан ....

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zbog onih "malih" jasno treba reći da veštice nemaju nadprirodne moći ali budući da su sluge djavolove (svojom voljom) treba obratiti pažnju na djavola. Vaistinu samo Crkva leči. Potrebno je narodu da zna te dve veoma bitne stvari, kako se ne bi neko sablaznio i pomislio da sama veštica ima nadprirodne moći(veličanje onostranog) ... jer to otežava onu iskonsku Hrišćansku borbu protiv sopstvenog greha i zla.(pokajanje molitva post)

Naravno da ti konkretno i iskustveno znaš da u narodu ne postoji veličanje onostranog (usadjeno na prevaru prilikom dejstva magije).

A o ostalim stvarima o kojima je bilo reč ovde se uči u osnovnoj školi pa ovo trla baba lan ima simbolički značaj uzaludnog.

Ti si ušla u temu da me napomeneš kako sam ostrašćen i tako površna si već 12 stranica spominjala samo mene. O magiji si se jasno deklarisala niti te interesuje niti ti pada na pamet da ćaskaš sa nekim o tome.

Koliko malih je počinilo samoubistvo samo iz ne znanja da veštica nema nadrprirodne moći... (zašto ta informacija ne bi imala mesta na žru?)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...