Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • 4 weeks later...
  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Imam u okolini jednog vracara i kad sam bila kod babe njegova majka dolazi na kafu. Pricaju njih dve o nekoj komsiki koja se naljutila na doticnu majku, kaze ona ma oticicu u crkvu da zapalim svecu za njeno zdravlje ali dole, tamo se pali za dusmane i videce ona... :0222_shocked:

Филип, мамин зврк, рођен је 18.04.2013.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da ne bi trebalo otvarati novu temu ako se Goran složi već da na ovoj ljudi napišu i svoja iskustva u tom pravcu.

 

Velika količina ličnih podataka odlazi na stranu tame jer 50% ljudi u Srbiji će se obartiti nekoj veštičari.Zašto nije to dobro? Zato što su oni jako povezani i ako čovek ode dva tri puta kod maga a posle ode kod drugog , ovaj tačno zna po tehnici i uputima gde je bio pre njega.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 "Што се не помоли у цркви питах те, него онако на брзину изађе?" Слегнух раменима, не знајући шта да одговорим. Једноставно ни ја сам нисам знао разлог. "Па, мати, ја не знам те молитве, не знам како... не знам шта изговарати, како то иде..." "Шта има ту да се зна. Синко, Бог разуме сваки језик, како год да му се молиш. Да би се помолио Богу не мораш да знаш те молитве из књига, обрати му се онако, својим речима" Опет слегох раменима, у намери да кажем да за то нисам знао. "Онако, како пичаш са другим људима тако му се обрати, он је Створитељ, он свакога разуме. Не мораш ићи у цркве да би му се обратио. Када ти је тешко, или му желиш нешто рећи, реци му обично, као човеку".

 

  --Нигде нисам нашла прави одговор зашто се ниси помолио.Шта те је спречавало,да ли си касније увидео? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je ocekivao druge znake gatara mu je veštičarila budućnost znala je da če mu se desiti desiti dve stvari :

 

1: otići će u Crkvu i dobiće pomoć.

2: otići će kod drugog maga i taj će znati po priči gde je bio i kome dalje da se uputi.

 

Srećom desilo se ono prvo a to ni djavo ne može da pomeri ni za milimetar. Hvala Bogu pa je sad dobro.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je ocekivao druge znake gatara mu je veštičarila budućnost znala je da če mu se desiti desiti dve stvari :

 

1: otići će u Crkvu i dobiće pomoć.

2: otići će kod drugog maga i taj će znati po priči gde je bio i kome dalje da se uputi.

 

Srećom desilo se ono prvo a to ni djavo ne može da pomeri ni za milimetar. Hvala Bogu pa je sad dobro.

Добро,а шта ако таква особа почне да се врти у круг,не мичући са места и не знајући шта јој се дешава,па заврши код психолога,који нараааавно, нема појма, да може уистину да помогне.А у Цркву никако да крене?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро,а шта ако таква особа почне да се врти у круг,не мичући са места и не знајући шта јој се дешава,па заврши код психолога,који нараааавно, нема појма, да може уистину да помогне.А у Цркву никако да крене?

Upravo zbog takvih i pišem sve ovo.

 

Malo ko ima hrabrosti da se bavi ovim problemom.

 

Treba raskrinkavati i imati bistru glavu i nikako ne dozvoliti da je vozaju ukrug. 

 

VEŠTICE MAGOVI CRNI BELI nemaju nikakvu nadprirodnu moć. Ovo treba jasno da se kaže. Sve ostalo je stvar tehnike.

 

Mnogi su ili pokušali samoubistvo ili su ostali da duhovno vegetiraju u paloj čovekovoj prirodi ... Post Molitva.Lekarev savet.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Шта има ту да се зна. Синко, Бог разуме сваки језик, како год да му се молиш. Да би се помолио Богу не мораш да знаш те молитве из књига, обрати му се онако, својим речима"
Опет слегох раменима, у намери да кажем да за то нисам знао.
"Онако, како пичаш са другим људима тако му се обрати, он је Створитељ, он свакога разуме. Не мораш ићи у цркве да би му се обратио. Када ти је тешко, или му желиш нешто рећи, реци му обично, као човеку".
 

Да,а овде схватам да молитва може бити било каква,само да крене,да почне да се изговара,да би кренуо напред.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да,а овде схватам да молитва може бити било каква,само да крене,да почне да се изговара,да би кренуо напред.

Vrlo je bitna molitva jer tako Bog daje čoveku saznanje da nije sam. Zašto je to bitno?

 

Zato sto se izveštičarena osoba oseća jako jako USAMLJENO jer je zaista ljudi ne mogu shvatiti , jer je nemoguće objasniti i onda dolayi do SAMOĆE I IZRAŽENE UPLAŠENOSTI.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

VEŠTICE MAGOVI CRNI BELI nemaju nikakvu nadprirodnu moć. Ovo treba jasno da se kaže. Sve ostalo je stvar tehnike.

 

 

Nije tacno, i to je protivno pravoslavnom ucenju.

 

Posto si tolko uporan evo ti pa citaj, i nemoj vise da izvrces ono o cemu autor teme svedoci.

Tvoje vidjenje i ubedjenje u ovom slucaju je pogresno i nema smisla uporno naturati ih.

http://www.pravoslavni-odgovor.com/okultizam/Crkva_i_magija.htm

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Apologetika/OkultizamMagija/Lat_OkultizamMagija26.htm

klikaj u dnu na sledece, ima dosta teksta.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta znaci biti duhovno zreo je veoma diskutabilno.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...