Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

Ako ako neka ga. Neka se vidi koliko je Nishizava u pravu.

Ma koji vi djavo tu se sirite bez argumentacije...akvilio odg na pitanja ili izvegavas odg..??

a taj Aleksandar bi mogao malo da bude  nepristrasan...i da cita smisao moje zadnje poruke...

E ovo je vec beozbrazno laganja. Ja sam ti odgovorio na svako pitanje a ti si uvek pobegao na sledece.

Dokazi!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako smo imali zajednickog pretka, mi i majmuni i stvorena je ovolika razlika medju nama kako da tako ogromna razlika nije nastala medju nekim drugim vrstama koje su takodje imale nekog zajednickog pretka?

Зависи шта дефинишеш под великом разликом. Разлика у геному је, у ствари, прилично мала.

Mislio sam na razlike u sposobnostima. Intelektualnim, na njih mislim. Ili bilo kojim. Ipak medju nama i simpanzama razlika je ogromna. kako da nisu nastale tolike razlike u sposobnostima medju nekim drugim vrstama?

Па јесу, настајале су и много веће разлике на биолошком нивоу. Та ”велика разлика”, коју ти видиш, на биохемијском и биофизичком нивоу уопште није превелика. Нема ничег натприродног, нема ничег суштински новог у људском геному, нити у људском мозгу. Сва та ”огромна разлика”, која наравно постоји, је небиолошке природе. Очигледно да је то ”мало” биолошке разлике фалило шимпанзама да развију цивилизацију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

Ako ako neka ga. Neka se vidi koliko je Nishizava u pravu.

Ma koji vi djavo tu se sirite bez argumentacije...akvilio odg na pitanja ili izvegavas odg..??

a taj Aleksandar bi mogao malo da bude  nepristrasan...i da cita smisao moje zadnje poruke...

E ovo je vec beozbrazno laganja. Ja sam ti odgovorio na svako pitanje a ti si uvek pobegao na sledece.

Dokazi!!!

Prelistaj ovu temu i onu na verujem pa ces da vidis da si uvek sa svakog mog odgovora kukavicki pobegao

na neko novo pitanje.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

А што имате потребу да вређате другога зато што нема исто мишљење као и Ви?

ma pusti ih  kad nemaju odgovore  posezu za argument ad hominem  i zamenom teza, kad treba da predju na cinjenice,,sad ce verovatno da me pita koliko je stara nafta iako se bavimo teoloskim pitanjima..

Nesretnice ni to nisi zapmatio. Nisam te pitao koliko je stara nafta nego odakle nafta ako  pre 6, 10, 15 k

godina nista nije umiralo bilo netrulezno.

I to nije teolosko pitanje nego istorijsko, geohronolosko tacnije.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

А што имате потребу да вређате другога зато што нема исто мишљење као и Ви?

Zato sto 2+2 niej pitanje misljenaj nego cinjenica. I ako neko zeli da progura da je njegovo misljenje

da su 2+2=50 taj i treba da bude ismevan.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta je problem da je Adam bio po prirodi trulezan  ali da je po blagodati bio u zajednici sa Bogom  od koje je otpao??????

logicki??

Adam licno jeste bio prozet Bozanskim energijama ali ostatak tvorevine nije.

A Adamov brat od tetke, Adamov komsija i Adamov savremenik koji je stanovao 70km od Adama?  bliss jeeee

Dakle, da li su i ostali navodni "koadamiti" bili prožeti božanskim energijama?

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

А што имате потребу да вређате другога зато што нема исто мишљење као и Ви?

Zato sto 2+2 niej pitanje misljenaj nego cinjenica. I ako neko zeli da progura da je njegovo misljenje

da su 2+2=50 taj i treba da bude ismevan.

То не значи да је опонент злонамеран. У овом случају ти му подмећеш злонамерност јер кажеш да хоће нешто да прогура.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јесу, настајале су и много веће разлике на биолошком нивоу. Та ”велика разлика”, коју ти видиш, на биохемијском и биофизичком нивоу уопште није превелика. Нема ничег натприродног, нема ничег суштински новог у људском геному, нити у људском мозгу. Сва та ”огромна разлика”, која наравно постоји, је небиолошке природе. Очигледно да је то ”мало” биолошке разлике фалило шимпанзама да развију цивилизацију.

Ovo me podsetilo na "Odiseju 2010". A zar nije moguce da je ta razlika "nebioloske prirode" nekog drugog porekla a ne posledica okruzenja i uticaja na coveka.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta je problem da je Adam bio po prirodi trulezan  ali da je po blagodati bio u zajednici sa Bogom  od koje je otpao??????

logicki??

Adam licno jeste bio prozet Bozanskim energijama ali ostatak tvorevine nije.

A Adamov brat od tetke, Adamov komsija i Adamov savremenik koji je stanovao 70km od Adama?  bliss jeeee

Dakle, da li su i ostali navodni "koadamiti" bili prožeti božanskim energijama?

Jesu.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta je problem da je Adam bio po prirodi trulezan  ali da je po blagodati bio u zajednici sa Bogom  od koje je otpao??????

logicki??

Adam licno jeste bio prozet Bozanskim energijama ali ostatak tvorevine nije.

koji  je logicki-teoloski  problem i sa ostatkom tvorevine???ne moj sad da se pozivas na fosile..unapred te upozoravam..jer pobijamo tvoju tvrdnju da postoje  logicko- teoloski prepreke da je cela tvorevina bila u raju..

sta je problem da  tvorevina bude trulezna po prirodi  a netrulezna po blagodati? kao Adam..ovako

ja te drzim za ruku nad ambisom tebe za nogu tvoj pas da li je ukinuta sloboda  da sebe i kuce izvuces  iz moje ruke i odes u ambis..ili ne jos bolje ja drzim jednom rukom tebe drugom tvog psa. i ti kazes pusti me i ja pustim tebe i tvog psa iz obe ruke???

je lukinuta sloboda??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

А што имате потребу да вређате другога зато што нема исто мишљење као и Ви?

Zato sto 2+2 niej pitanje misljenaj nego cinjenica. I ako neko zeli da progura da je njegovo misljenje

da su 2+2=50 taj i treba da bude ismevan.

То не значи да је опонент злонамеран. У овом случају ти му подмећеш злонамерност јер кажеш да хоће нешто да прогура.

Svejedno da li je zlonameran ili nije. Jako je stetno i destruktivno to sto radi bez obzira sto on misli da radi

nesto korisno. A rizik je prevelik i sa ovim nema sale.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

Ako ako neka ga. Neka se vidi koliko je Nishizava u pravu.

Ma koji vi djavo tu se sirite bez argumentacije...akvilio odg na pitanja ili izvegavas odg..??

a taj Aleksandar bi mogao malo da bude  nepristrasan...i da cita smisao moje zadnje poruke...

E ovo je vec beozbrazno laganja. Ja sam ti odgovorio na svako pitanje a ti si uvek pobegao na sledece.

Dokazi!!!

Prelistaj ovu temu i onu na verujem pa ces da vidis da si uvek sa svakog mog odgovora kukavicki pobegao

na neko novo pitanje.

Netacno seti se jednog ja sam tebi samo jednom izgegavao odg jer si ti meni izbegavao ...klasicna retorzija...van toga  to je laz

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pri tom znas i sam da evolucija negira pravoslavlje..

Требало би да престанем да долазим на овај форум и да читам свакојаке боље да не кажем шта, заиста више немам снаге за то. Свака част Ивици и Аквилију много пре мене су дошли, и још увек војују против затуцаности...

А што имате потребу да вређате другога зато што нема исто мишљење као и Ви?

Zato sto 2+2 niej pitanje misljenaj nego cinjenica. I ako neko zeli da progura da je njegovo misljenje

da su 2+2=50 taj i treba da bude ismevan.

То не значи да је опонент злонамеран. У овом случају ти му подмећеш злонамерност јер кажеш да хоће нешто да прогура.

Svejedno da li je zlonameran ili nije. Jako je stetno i destruktivno to sto radi bez obzira sto on misli da radi

nesto korisno. A rizik je prevelik i sa ovim nema sale.

То је толико субјективно, Аквилио.

Можда он мисли да је то што ти радиш штетно и деструктивно, па не вређа.

Но добро, да не спамујемо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

koji  je logicki-teoloski  problem i sa ostatkom tvorevine???ne moj sad da se pozivas na fosile..unapred te upozoravam..jer pobijamo tvoju tvrdnju da postoje  logicko- teoloski prepreke da je cela tvorevina bila u raju..

sta je problem da  tvorevina bude trulezna po prirodi  a netrulezna po blagodati? kao Adam..ovako

Zato sto Bog ne zeli zajednicu sa tovrevinom bez njenog slobodnog pristanka!!! A ona na slobodan pristanka

za zajednicu moze da odgovori samo kroz coveka. I dok nema coveka ona ne sme biti u zajednici sa Bogom

ako stojimo iza toga da Bog u zajednicu ulazi samo slobodno i potpunom slobodom drugog, tvorevine.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...