Милан Ракић Написано Март 31, 2019 Пријави Подели Написано Март 31, 2019 Наједном сам пролећем опијена, као на пучини њишу се ствари, и идем према песми која изгрева као месецу месечари. Има ли ишта врелије и луђе и чудније него кад у срце семе песме уђе и као лист се спрема да избије. До јуче ми све закључано откључавам наједном волшебним кључем. И чини ми се да ми је дано пучином да газим, у небеса руку да завучем. Будна сам, али као да спавам, повезујем ствари неповезане, глава ми је чуда крцата, и мелодије надолазе са сваке стране. АлександраВ је реаговао/ла на ово 1 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука