Jump to content

SVE O PRIJEMNOM ZA BOGOSLOVSKI FAKULTET

Оцени ову тему


Препоручена порука

Evo nasao sam internet prodavnicu (poslovno-prodajni centar Eparhije sumadijske) i nasao sve 4 knjige. Treba samo da se registrujes i da platis preko elektronske poste i oni ti donesu na kucnu adresu.

http://www.crkveniartikli.org/prodavnica.html

Ko drugome jamu kopa, ne cini prolece, jedna lasta u nju upada.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam prosao na budzet.Imao sam na prijemnom 45 bodova od mogucih 60. 1405_love

zile, isto.......  :drugarstvo: kako ti se cini cela ona atmosfera tamo?  0442_feel meni bio smesan monah Jelisej, ulazim ja on se smeje i kaze, momak, gde si ti posao amin-nas polaaaako ajde dodji sedi ovde zru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је исто рекао,ја се погубио. :drugarstvo:  Добар је монах,опуштен,има смисла за хумор.Али кад је онај други професор рекао ко се окрене биће избачен,ја нисам одвајао поглед од мог теста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo neka pitanja:2 i 12 clan Simvola vere,1,2 i 4ti Vaseljenski Sabor,sta su ucili monoteliti,istorijske knjige Starog Zaveta,sta je Bog rekao Mojsiju na Horivu,kad je SPC postala patrijarsija,filiokve,svetovno ime sv.Simeona Mirotocivog,dve Hristoloske jeresi,Saborne poslanice,kad su bugari primili hriscansvo,prva zemlja koju je posetio apostol Pavle,ko je napisao Jedinorodnij Sine,ko je napisao Ohridski prolog,ko je prorokovao o Emanuilu,sta je sotiorologija,o kome se govori u prologu Jovanovog jevandjelja,koje se zacalo cita na vaskrsnjoj liturgiji,sta je napisao apostol Luka,kad pocinje dan po pravoslavnom shvatanju,kad je ziveo sv.Atanasije Veliki,sta ej pentateuh,poslednja nedelja casnog posta,tri osnovna jerarhijska cina....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo neka pitanja:2 i 12 clan Simvola vere,1,2 i 4ti Vaseljenski Sabor,sta su ucili monoteliti,istorijske knjige Starog Zaveta,sta je Bog rekao Mojsiju na Horivu,kad je SPC postala patrijarsija,filiokve,svetovno ime sv.Simeona Mirotocivog,dve Hristoloske jeresi,Saborne poslanice,kad su bugari primili hriscansvo,prva zemlja koju je posetio apostol Pavle,ko je napisao Jedinorodnij Sine,ko je napisao Ohridski prolog,ko je prorokovao o Emanuilu,sta je sotiorologija,o kome se govori u prologu Jovanovog jevandjelja,koje se zacalo cita na vaskrsnjoj liturgiji,sta je napisao apostol Luka,kad pocinje dan po pravoslavnom shvatanju,kad je ziveo sv.Atanasije Veliki,sta ej pentateuh,poslednja nedelja casnog posta,tri osnovna jerarhijska cina....

Prelako.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да,у суштини није било тешко,сем неких незгодних питања.било је доста и лаких.спремао сам више од пола године.ти планираш да упишеш следеће год.?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bilo je i ovo..

takodje sam primljen.. 0203_cool

ko je pisao poslanicu Titu

po cijem je liku stvoren covek

preobrazenje,

spasovdan

na kojem vaseljenskom su osudjeni monofiziti

o koliko se crkava govori u otkrovenju Jovana

cija se liturgija sluzi na Veliki petak

na kojem jeziku je pisano Petoknjizje

sta znaci izraz kenosis

kako se zvao prvi izrailjski car

sta je pentikostar

koji prvi prorok najavljuje dolazak Spasitelja

koliko je bilo sabora u Nikeji

greh je

u kom veku bugari primaju pravoslavlje

u kakvom je polozaju zena u pravoslavnoj crkvi (ima ponudjeno

a opsta kultura..

koje god. prvi sv. rat

3 kulturna dogadjaja u srbiji

predstavnik eu

sta znaci kad je neko inventan

holokaustglavni grad poljske

dva srposka naucnika koja su zivela u americi

navesti dela tolstoja i cajkovskog

navesti autore noc u londonu i vreme smrti

sta je sinteza

ko je osnovao beograd(singidunum

hlorovodonicna kiselina,formula

koja prva drzava prima pravoslavlje

sin filipa II makedonskog

preteca bg univerziteta

...i to je to..nije tesko,ali kada radis nije svejedno..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...