Jump to content

Mig 41 novo rusko cudo!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ништа љепше од новог руског авиона :sunce: Имају неки шмек. 

Само да им се не изјалови као Америма Раптор којег деценијама развијају и тек је прије пар година успјешно полетио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...