Jump to content

Филмови који се не пропуштају

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

height=450http://i434.photobucket.com/albums/qq61/Winston888/YodokStories.jpg[/img]

Shteta shto se ovo ne moze nigde odgledati osim na festivalima. Bio je na ovogodishenjm BELDOCSU.

Iamo sam srecu pa sam ga dva puta gledao :)

Iskreno se nadam da ce biti prilike barem sa neta da se skine. Prichao o sam o koncentracionim logorima u Severnoj Koreji.

A ovaj logor je jedini iz koga su ljudi pobegli. A kada to uchine sledi tezak posao prezivljavanja. Prvo Kina, ako imash srece da te ne uhvati S.K. tajna policija koja opushteno moze da prelazi na tudju teritoriju. A onda preko Laosa, mongolije do Juzne Koreje gde konachno dobijesh utochishte.

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sedam i po (2006)

jedan od loshijih filmova u nashoj i ovako osakacenoj kinematografiji. Prosto nisam mogao da verujem kada je dobio nagradu za najbolji film. Zali boze filmsku traku. Prvo toliko neoriginalno, a drugo odlichna tema koja nije dostojno isprichana.

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Prosto nisam mogao da verujem kada je dobio nagradu za najbolji film.

?? ????? ???? ;).?? ?? ????? ????? ?????? ??????...

Prvo toliko neoriginalno, a drugo odlichna tema koja nije dostojno isprichana.

??? ?? ???? ???????, ???? ?? ? ????????????. ?????, ???? ????? ??? ??????? ????????? ??????? ???? ???? ??? ??? ?????? ???, ? ??????????????? ????????? ???????????? ?????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Apocalypto

???? ????? ?? ??? ???? ???????????? ? ???????? ? ????? ??????? ????? ?????? ???????.

Apocalypto Theatrical Trailer

??? ??? ???? ??????? ?? ???? ? ?????? ????,

? ????? ? ????????,

??? ?? ????? ?????...

?? ??????? ?? ?????? ??? ???? ?????????? ?? ????.

???????, ???????? ?? ?? ????.

Без Господа смо ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ???? ???????, ???? ?? ? ????????????.

Jeste, tema je odlichna.Prafraziracu jednog choveka koji je rekao da nema vishe tih prichi koje ce nas iznenaditi, jer je sve sazvakano odavno, bitan je nachin na koji ce se ta pricha isprichati.

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hunger (2002)

????? ???? ? ??????? ????? ?????? ????????? ???????????, ?????????? ???-?...

height=450http://markgorman.files.wordpress.com/2008/11/hunger_big.jpg[/img]

jedan od boljih filmova 2008. godine. Ne da je tezak nego je i muchan.

kako je samo slikovito predstavljeno njegovo trulenje.

Bobi je bio najekstremniji. Nije zeleo da pregovara, jer kako kaze nema nishta od toga. Ima neki svoj cilj i spreman je da da zivot!

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Уз то је и централни дијалог, а у филму има врло мало дијалога иначе, онај Бобијев са римокатоличким свештеником, наравно философски `обојен`...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Even Money (2006/I)

http://www.imdb.com/title/tt0404163/

Ко каже да Американци не умеју да направе поучан филм? Ево једнога који говори о коцкању и погубности истога порока. За што комплетнији угођај у филму се побринула афирмисана и позната глумачка екипа:де Вито, Бесинџер, Лиота, Рот, Витакер...

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

The Last King of Scotland (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0455590/

Филм о доктору Гаригану, Шкоту који је био лични лекар познатог угандског диктатора Идија Амина, базиран на његовим сећањима. Како се може видети у филму, овај доктор је био врло омиљен код Амина-чак и када се касније десило оно што се десило. Упечатљив филм са добром глумом-Амина глуми Витакер, а др Гаригана млади и перспективни James McAvoy.

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

The Last King of Scotland (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0455590/

???? ? ??????? ????????, ????? ???? ?? ??? ????? ????? ???????? ????????? ????????? ????? ?????, ??????? ?? ??????? ????????. ???? ?? ???? ?????? ? ?????, ???? ?????? ?? ??? ???? ?????? ??? ?????-??? ? ???? ?? ??????? ?????? ??? ??? ?? ??????. ????????? ???? ?? ?????? ??????-????? ????? ???????, ? ?? ???????? ????? ? ???????????? James McAvoy.

Uh kakva filmchina. Gledao sam ga josh u bioskopu Odeon dok je radio. Neshto sam nachuo o njemu, ali nishta konkretno. I lepo radnja filma ide, sme muchnije i muchnije za gledanje, do samog kraja filma, kada mislim da je jedna cura izashla iz sale i povracala. Zaista ko nema malo jachi stomak, bolje da ne gleda. Chak i na monitoru se stiche dobar utisak.

Idi Amin, diktator nad diktatorima, novog doba. Odgledao sam i jedan dokumentarac "Autoportred Idi Amina Dade", gde je on sam prichao o sebi, dodushe jeste bio dosta subjektivan, ali je zato narator samo ubacivao neke chinjenice koje potkrepljuju izjave da je bio zivotinja.

Sve pohvale, Forestu Vitakeru, koji je jedan od mojih omiljenih glumaca :o

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...