Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

- Непостојаност околине

- Наметање комплекса кривице

- Критизере

- Жуљеве на рукама

- Кад ме сврбе табани

- Влагу у стану

- Оне којима смета све оно што на њих подсећа а негирају па нападају "добрим намерама"

- Оне који копају по молитвама и типицима а немају љубави према другима

- Цепидлаке који не знају шта ће од себе са својом сујетом

- Кад осмех желе да ми узму завидни људи

- Када поједем пуно белог лука па ми дође да се онесвестим

- Када не пустим веш-машину на време

- Када у мени говоре двојица уместо једног

- Бачено време и узалудан труд

- Када неко неће да игра а сви играју

- Када неко не разуме шалу

- Киселе осмехе

  Сјајно!  ;)

                                                                                     

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

- Непостојаност околине

- Наметање комплекса кривице

- Критизере

- Жуљеве на рукама

- Кад ме сврбе табани

- Влагу у стану

- Оне којима смета све оно што на њих подсећа а негирају па нападају "добрим намерама"

- Оне који копају по молитвама и типицима а немају љубави према другима

- Цепидлаке који не знају шта ће од себе са својом сујетом

- Кад осмех желе да ми узму завидни људи

- Када поједем пуно белог лука па ми дође да се онесвестим

- Када не пустим веш-машину на време

- Када у мени говоре двојица уместо једног

- Бачено време и узалудан труд

- Када неко неће да игра а сви играју

- Када неко не разуме шалу

- Киселе осмехе

потпис

Link to comment
Подели на овим сајтовима

-kad pravim budalu od sebe (sa najboljim namerama)

-kad ne prestajem da pravim budalu od sebe (i dalje sa najboljim namerama)

-kad vidim da me potpuno pogresno razumeju, a nemam ni volje ni nacina da to ispravim

-komplikovanje jednostavnih stvari

-probleme koje vec duze vreme ne mogu da resim, i diskurs u koji su me izbacili

-nervozu zbog odlaganja obaveza

-manjak casova koji imam u jednoj skoli :0104cheesy:

-sednice nastavnickog i odeljenskog veca, uvek mislim da ce me neko zbog neceg prozvati

-price o sminki, krpicama, receptima i klimatskim promenama

-price o fudbalu, politici, energetskoj i ekonomskoj krizi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- што бре ретко ко капира неке теме, а тек зид ћутања који се доживљава ...

- што не умем приземније, употребљивије, корисније, практичније да објасним или радим неке ствари

- сопствено блебетање, а ПОГОТОВО кад се молим, тешко ми да се слушам  :) 8084.gif 0102_laugh slavabogu njamnjam https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/joooj.gif joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

-кад муж не спусти даску на вц шољи, а ја у току ноћи одем у тоалет без да палим светло и крајње непријатно се изненадим;

ја бившу нервирао тиме, пошто је била баш досадна по том питању.  4chsmu1 0110_hahaha 0110_hahaha

кад год бих прошао поред клоње обавезно бих ушао да подигнем даску. greengrin

мислим да сам успео да издржим недељу-две дана звоцања и драња, пре него сам је најмирније упитао:

- јел ти некад пало на памет да мени смета спуштена даска и да те намерно нервиран већ данима само да бих те ово упитао са твојим сазнањем да могу и ја тако да се понашам сваки пут кад наиђем на спуштену даску?

НИКАД више нисам добио коментар на недотупаву ситуацију са горе-доле даском.

после смо чак научили и да се смејемо прошлости  0202_238

Одличан фазон! Ја ћутим, само на форуму то кажем  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt=':0104cheesy:' />  Знам да њега гарант нервира обрнута ситуација, па се толеришемо. Ал` некад баш полудим, ујутру се смејем кад се сетим шта ме снашло  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Медо, ја те овде (изнад) исцитирала, али сам нешто испрескакала па се ништа живо не разуме. Ето, ни то не волим-кад боцкам и не умем да окачим онако како `оћу

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ti nemoj da se moliš... prosto ćuti i osluškuj  ... znaš već Koga

Ej mene je to uvek zanimalo... mora li molitva da bude verbalizovana... da li je makar i `pokret` duse ka Gospodu nista manje vredna molitva?

-ne volim ljude koji umeju da umore... i ne volim sto ne umem da ne podlegnem tom umoru, sto ne umem da okrenem sve na radost

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Медо, ја те овде (изнад) исцитирала, али сам нешто испрескакала па се ништа живо не разуме. Ето, ни то не волим-кад боцкам и не умем да окачим онако како `оћу

ево поправљено  :0104cheesy:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...