Jump to content

Препоручена порука

Обликујем

тугу немоћи своје

Јадикујем

што није било нас двоје

Ућуткујем

себе што помишњам на другче

Снујем

да од овог неће бити горче

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomisljam na neku srecu koja negde ceka mene 

ali ne znam kud da podjem, gde da krenem.

Dok je cekam idem tamo kuda mene zivot vodi

srecu tiho osluskujem, mastam o slobodi.

Godine se brzo nizu i donose misli neke 

da sam srecan bio nekad kad sam bio dete.

A to nisam znao tada cekao sam ko i sad

mislio sam da ce doci kad promenim sebe, grad. 

Ne umire nikad nada da ce doci bolje sutra 

svi cekamo nesto novo, neka lepsa nova jutra.

Samo jedno moras znati, ljubav srecu stvara

i da sreca ne dolazi, ona je u nama.

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(Нема задате речи, па ћу узети последње .)

 

Она је у нама , не жели да спава

ни када смо мирни, ни када ходамо

она увек жели, вечно да славимо

да се погледамо, да се радујемо!

 

Минутом ћутања себе пожалимо

затим наставимо, друге да волимо

да их разумемо, да их помогнемо

сваком својом моћи...љубав да пружимо!

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ходамо путем 

и срамежљиво се надамо

да води куда нема усуда 

ни страха од блуда

него је посвуда

само песма  блага

што јој сада не видимо трага.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vidimo traga, ne cujemo glasa, sto nam tiho sapce, nudi slamku spasa.

Iste greske pravimo, iste grehe kajemo, sve to svesno radimo, nikako da stanemo.

Put na gore bas je uzan, pun je krvi, suza, znoja, a na dole obori te samo jedna greska tvoja. 

Padamo i ustajemo i hodamo napred hrabro, svaki dan je nova bitka a i nova radost.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...