Jump to content

Meriće se i kažnjavati prekoračenje srednje brzine na putevima u Srbiji

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 14 минута, GeniusAtWork рече

Из моје перспективе, ја стојим а рампе се крећу. Зато ћу кад дођем на рампу - тј. она дође до мене - ја оглобити њих за прекорачење брзине!

#kako se brzo obogatiti u Srbiji!

k7dxYlB.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Сања Т. рече

Шта је проблем возити у ограничењу? Ако се већ жалимо на рупе, како то онда да се вози око 150 на ауто путу? 

Није проблем.Ствар је у томе што нон стоп плаше народ осионим изјавама, глуме вредне људе а и ако дође до овога чини ми се да страначка ологархија и њихов круг може бити изузет од овога. 

Проблем је у томе како се не сете да кажу, па путеви су нам хаос, ајде да их средимо али се сете да кажу казнићемо! Уморан је народ од тога.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Grizzly Adams рече

Па неће људи да поштују правила...

Их, само толико....а очекивала сам: " Ево, женско, мора да се јави...." :Р ;)    :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Није проблем.Ствар је у томе што нон стоп плаше народ осионим изјавама, глуме вредне људе а и ако дође до овога чини ми се да страначка ологархија и њихов круг може бити изузет од овога. 

Проблем је у томе како се не сете да кажу, па путеви су нам хаос, ајде да их средимо али се сете да кажу казнићемо! Уморан је народ од тога.

 

Nikad bolje puteve nismo imali u novijoj političkoj istoriji Srbije!!!Narod namerno kuka da mu nije dobro samo da bi nam nervirao predsednika-premijera.:dedica:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Није проблем.Ствар је у томе што нон стоп плаше народ осионим изјавама, глуме вредне људе а и ако дође до овога чини ми се да страначка ологархија и њихов круг може бити изузет од овога. 

Проблем је у томе како се не сете да кажу, па путеви су нам хаос, ајде да их средимо али се сете да кажу казнићемо! Уморан је народ од тога.

 

Па сређују...чим изађеш из Србије...све сређени путеви :smeh1:

...а о народу...други пут ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Сања Т. рече

Их, само толико....а очекивала сам: " Ево, женско, мора да се јави...." :Р ;)    :D

Па за женске имају Амери и минималну брзину... :smeh1:

552728ca89fa5.image.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Сања Т. рече

Их, само толико....а очекивала сам: " Ево, женско, мора да се јави...." :Р ;)    :D

А и зашто се уопште женско јавља на теми о вожњи? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Па за женске имају Амери и минималну брзину... :smeh1:

552728ca89fa5.image.jpg

Хахахаххах   , екстра...само мени комшија каже да возим ко мушко :smeh1:

Управо сада, Juanito рече

А и зашто се уопште женско јавља на теми о вожњи? 

:0205_whistling:   ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

А и зашто се уопште женско јавља на теми о вожњи? 

Па оне све знају о вожњи, не затварају уста док возиш... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Кратос рече

Nikad bolje puteve nismo imali u novijoj političkoj istoriji Srbije!!!Narod namerno kuka da mu nije dobro samo da bi nam nervirao predsednika-premijera.:dedica:

Никада овако добре рампе нисмо имали!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Сања Т. рече

Хахахаххах   , екстра...само мени комшија каже да возим ко мушко :smeh1:

А откуд он зна како ти возиш?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Сања Т. рече

Па сређују...чим изађеш из Србије...све сређени путеви :smeh1:

...а о народу...други пут ;)

Мислим да они сређју све не били сви изашли из државе. А онда ће, што каже Гаврило Милентијевић, шеф станице Горње Поље- створити нови народ! У њиховом случају народ коме не треба Небо и коме су инвестиције крвоток. Не дао Бог!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A šta ako se telepromtujemo od rampe do rampe,što kaže Karić ono sekundarno,istog sekunda,kako će da izmere brzinu,trt milojka....bata Gaša nikad neće plaća kaznu.12:smeha:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Па за женске имају Амери и минималну брзину... :smeh1:

552728ca89fa5.image.jpg

Хеј...ово морам да напишем...

Мог мужа једном зауставили пандури..Питају га зашто су га зауставили...он нема појма зашто, све ок. Гледају њега, гледају около...кад су се уверуили да је све у реду, питају га, да ли је свестан да је на правцу, без икога испред себе, возио једва 40 на сат. Каже муж, појма немам( а он се нешто опустио, замислио...). Пусте га, били неки ок. Само му рекли да ће следећи пут да га казне за ометање саобраћаја joooj 

...ето...а мушко :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Сања Т. рече

Хеј...ово морам да напишем...

Мог мужа једном зауставили пандури..Питају га зашто су га зауставили...он нема појма зашто, све ок. Гледају њега, гледају около...кад су се уверуили да је све у реду, питају га, да ли је свестан да је на правцу, без икога испред себе, возио једва 40 на сат. Каже муж, појма немам( а он се нешто опустио, замислио...). Пусте га, били неки ок. Само му рекли да ће следећи пут да га казне за ометање саобраћаја joooj 

...ето...а мушко :smeh1:

Увек ви имате неку "контра-причу"... ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...