Jump to content

Вукашин Милићевић: И ванземаљци могу бити људи


Снежана

Препоручена порука

1 hour ago, Nenad Katic рече

Lukavi ce se pretvoriti i u tanjir i u marsovca i u svetlece objekte al to ne znaci da je dosao sa druge galaksije ili svemira.Cuvajte se gurnucete nekog u prelest.

Ako se pojavi "Lukavi" koji ima sposobnost da voli i komunicira sa nama - no problem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Vesna Milovic рече

Vanzemaljce je stvorila ljudska mašta.

Ne, to su, zapravo, demoni. Previse si slobode uzela sebi, ja sam ranije mislio slicno, ali sad sam u Katicevoj struji.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, drvce рече

Ne, to su, zapravo, demoni. Previse si slobode uzela sebi, ja sam ranije mislio slicno, ali sad sam u Katicevoj struji.

Može biti da jesu. Šta god da je u pozadini, Američka vlada ili demoni - ali zlo svakako jeste. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Muramasa рече

No osnovu čega tvrdiš da su demoni?

Na osnovu citata koji je postavio clan Katic.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, drvce рече

Na osnovu citata koji je postavio clan Katic.

Sve što ne umemo da objasnimo, ili nije pomenuto u Prednju ili Pismu - sve su to demoni.

Zato su dobri i jednako prozorljivi ljudi palili svojevremeno vještice na lomačama.

Ili naučnike.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Muramasa рече

No osnovu čega tvrdiš da su demoni?

Ово је интересантно, ванземаљци могу да раде углавном ствари које су по Предању и причама радили демони. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Господин Дареалис рече

Ово је интересантно, ванземаљци могу да раде углавном ствари које су по Предању и причама радили демони. :)

Sta , zaskakali ljude po vodenicama i pustim mestima kad se uvece vracaju sa slava

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Господин Дареалис рече

To je Toza vampir... :)

Mislim na telekinezu i to.

Ako price o vanzemaljcima pocinju kao i ove nase o andjamama ,, Vracao se ja sa slave , gluvo doba..." onda je tu sve jasno

Inace ovde gde ja zivim sva telad su kineska i niko ih ne smatra demonima

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prorocanstvo starca Antonija :To je jos jedno zlo koje donosi televizija - poducavanje ljudi osobinama zlih duhova! I to se vec desava jer na coveka sa svih strana vec gledaju monstrumi. Njih danas nazivaju vanzemaljcima, i jos kojekako, ali su to - zli duhovi. Docice vreme kada ce se oni slobodno javljati ljudima, sluzeci antihristu i njegovim pristalicama. Kako ce tesko tada biti boriti se s njima!

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Nenad Katic рече

Pitanje novinara ,demokratizacija u crkvi?Pa neka hvala doveli su oni demokratiju pa nismo tako lepo prosli.U crkvi nema demokratije ,niti bi je smelo biti ikada .U crkvi vlada Hristos a ne demokratija.

Sto se tice vanzemaljaca vise verujem svetim starcima nego njemu .Dao je sebi previse slobode.Iz toka moze izaci velika nevolja.

Христос је баш био  демократа,обраћао се човеку и давао реч човеку,више је волео него што је владао.

Међутим, демократија има своје квази форме,па нам из те перспективе демократија не изгледа добро.

Сетимо се Христове комуникације са људима,обичним светом.Када га питају да им нпр.објасни ко је мој ближњи,Он не даје готове одговоре,дефиниције,него им казује причу и позива их да сами нађу одговор,значи не потцењује интелигенцију људи,позива их на активност,на дијалог,на став.

Питање је шта је новинарка мислила када је помињала демократизацију у Цркви,но сетимо се нпр. да су и лаици учествовали у раду сабора.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...