Jump to content

Korisna literatura i članci


Препоручена порука

Jako dobra brosura koleginice Nirvane Pištoljević zaista strucnjaka svetskog renomea kad je rana intervencija i podrska u pitanju!

Uz ovu brošuru roditelji mogu da proprate razvojne pokazatelje u odnosu na uzrast i moguce mere podrske.

 

 

razvojna_brosura_(2) (1).pdf

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:aplauz::skidamkapu:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала вам заиста. Мислимда је проблем и у типу односа ученик наставник. Још увек дете корити механизмеприлагођавања као облик сарадњеса одраслима. Ми смо још увек свезнајући фактор система образовања. Има нешто у томе. Али није све

Занима ме да ли постоје примери добре праксе и како функционише Мрежа подршке инклузивном образовању. Претпостављам да се то решава преко надлежних институција и да ја као појединац мало ствари могу да учиним јер, као прво не знам све податке, немам тзв. ширу слику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Draga Biljana planira se jedna tema unutar formske oblasti "Obrazovanje" gde cu se potruditi da prenesem moje iskustvo i saznanja tokom primene zakona o inkluzivnom obrazovanju koje je nasa ustanova pocela da sprovodi upravo po donosenju istog.Moze se reci da smo pioniri u tome i da smo prelezali sve "decije bolesti" koje idu uz to. Molim samo za malo strpljenja dok se prosto tehnicki i sa vremenom organizujem pa nastavljamo sa nasim razgovorom i razmenom na ovu temu.

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 hours ago, Биљана 1234 рече

Хвала вам заиста. Мислимда је проблем и у типу односа ученик наставник. Још увек дете корити механизмеприлагођавања као облик сарадњеса одраслима. Ми смо још увек свезнајући фактор система образовања. Има нешто у томе. Али није све

Занима ме да ли постоје примери добре праксе и како функционише Мрежа подршке инклузивном образовању. Претпостављам да се то решава преко надлежних институција и да ја као појединац мало ствари могу да учиним јер, као прво не знам све податке, немам тзв. ширу слику.

Biljana evo pogledaj post nadam se da ce makar nesto biti od pomoci! 

 

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Floor time lista motivatora. Aktivnosti koje mozete da koristite u igri sa vasom decom , a koje su razvojno podsticajne i korisne.

@geronymo pogledajte i ovu i bromlijev metod

LISTA MOTIVATORA.doc

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...