Jump to content

Британија изгласала: напуштамо ЕУ!

Оцени ову тему


А где смо ту ми?  

43 члановâ је гласало

  1. 1. Како ће се излазак Британије из ЕУ одразити на Србију?

    • Добро
      12
    • Лоше
      5
    • Не мења се ништа посебно у Србији
      26


Препоручена порука

2 minutes ago, Драшко рече

Iako su imali katastrofa epizodu koja je pocela u minkenskoj pivari

Nisu im zvezde bile naklonjene...:D

Ispravice oni to...pivara jos uvek radi...

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 minutes ago, Adelaida рече

Nemci se pokajali?....Ne znam za narod da sa takvom mirnocom nosi svoje zlocine iz ne tako daleke  proslosti...

Platili jesu, mnogo, ali pokajanja u njima nema ni trunke. Veruj mi. Samo priznanje.

Sta bi po tvom misljenju jos trebalo da urade da bi se konacno iskupili za grehe svojih dedova?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, pedja257 рече

Sta bi po tvom misljenju jos trebalo da urade da bi se konacno iskupili za grehe svojih dedova?

Nemam misljenje o tome sta bi trebalo a sta ne da urade, nije na meni da o tome mislim.

Imam svoj realan zakljucak. Pasivno agresivni, nepokajani narod. 

 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Adelaida рече

Nemam misljenje o tome sta bi trebalo a sta ne da urade, nije na meni da o tome mislim.

Imam svoj realan zakljucak. Pasivno agresivni, nepokajani narod. 

 

Cekaj malo. Ti jadni istraumirani Nemci kojima vec 70 godina u skolama i u medijima govore da su potomci najgoreg moguceg olosa koji je ikada hodao Zemljom, od pre negog vremena uvoze milione i milone Arapa da bi pokazali svetu da nisu ksenofobi i rasisti. Zar nisi propratila sta se desavalo u Kelnu za Novu godinu? Zar nisi cula da su Arapi seksualno zlostavljali stotine zena i da policija nije htela nista da radi po tom pitanju jer su bili politicki korektni i plasili su se da ih mediji ne prozovu rasistima? Zar ne znas da se TO DESAVA  SVAKI DAN SIROM EVROPE??  Evo primer iz Engleske  https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, pedja257 рече

Cekaj malo. Ti jadni istraumirani Nemci kojima vec 70 godina u skolama i u medijima govore da su potomci najgoreg moguceg olosa koji je ikada hodao Zemljom, od pre negog vremena uvoze milione i milone Arapa da bi pokazali svetu da nisu ksenofobi i rasisti.

Zaista jadni, istraumirani Nemci, u skolama i medijima govore da su potomci onoga koga svi oko njih nazivaju najgorim mogucim olosem. ( oni mu ni ime ne spominju, i sve sto ima veze sa doticnim je zakonom zabranjeno.

O tome se C U T I u Nemackoj.

A to sto uvoze milione Arapa je samo reaktivna formacija ( mehanizam odbrane u psihologiji: okretanje nesvesnih zelja ili impulsa , koji bi mogli imati negativne posledice po licnost, u njihovu suprotnost.) 

Jesu ksenofobi, ne gledaju te u oci ni slucajno, pa taman da im se na glavu popnes. 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Adelaida рече

Zaista jadni, istraumirani Nemci, u skolama i medijima govore da su potomci onoga koga svi oko njih nazivaju najgorim mogucim olosem. ( oni mu ni ime ne spominju, i sve sto ima veze sa doticnim je zakonom zabranjeno.

O tome se C U T I u Nemackoj.

A to sto uvoze milione Arapa je samo reaktivna formacija ( mehanizam odbrane u psihologiji: okretanje nesvesnih zelja ili impulsa , koji bi mogli imati negativne posledice po licnost, u njihovu suprotnost.) 

Jesu ksenofobi, ne gledaju te u oci ni slucajno, pa taman da im se na glavu popnes. 

Svake godine vode decu po logorima gde im govore sta su njihovi dedovi navodno radili.... (navodno, zato sto je zakonom zabranjeno nepristrasno istrazivanje Holokausta)

Ne gledaju se ni medjusobno u oci jer su maksimalno otudjeni jedni od drugih..

Imati predstavnike u parlamentu koji se raduju istrebljenju sopstvenog naroda, slozices se, mnogo odudara od one price od pre 70 i kusur godina. Glasanje za predstavnike u pralamentu je tajno pa poprilicno oslikava realno stanje u kolektivnoj svesti tog naroda...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, pedja257 рече

Svake godine vode decu po logorima gde im govore sta su njihovi dedovi navodno radili....

...Jeste, istina, istorija ne sme da se zaboravi. To su njihove dede,navodno, radile.

Vidi sinak, ovde je tvoj deda, navodno, u gasnoj komori prvo gusio jevrejcice pa ih onda ovde u ovoj pecki spaljivao...

 

3 minutes ago, pedja257 рече

Ne gledaju se ni medjusobno u oci jer su maksimalno otudjeni jedni od drugih..

I to je istina...drugim recima ne vole ni jedni druge, sta tek stranac da ocekuje.

 

6 minutes ago, pedja257 рече

Imati predstavnike u parlamentu koji se raduju istrebljenju sopstvenog naroda, slozices se,

nije bas normalno. 

 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Adelaida рече

Samo cekam trenutak kada ce nauceno " iz iskustva" primeniti da isprave greske iz proslosti...0405_feel

Zahebane su Svabe, pasivno-agresivni, pritajeno zlo...sedis sa nekim u pivnici a deda mu bio nacista...to ne izlazi iz kolektivne svesti tako lako, samo se pritaji i ceka svoj trenutak.

Као што Милошевић и Младић не излазе из Срба? Или робовласник из Енглеза или Шпанаца?

Један савет - кад одеш негде да живиш, тражи у људима добро, пробијај лед, руши вештачке баријере. То подозрење је отров који тебе једе и спречава те да у новој средини живиш живот пуним плућима и углавном је у глави. Већина људи су јако нормални, добре воље, и сви смо ми у суштини исти испод разних маски и љуштура.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Juan рече

Као што Милошевић и Младић не излазе из Срба? Или робовласник из Енглеза или Шпанаца?

Jeste. :D 

 

2 minutes ago, Juan рече

Један савет - кад одеш негде да живиш, тражи у људима добро, пробијај лед, руши вештачке баријере. То подозрење је отров који тебе једе и спречава те да у новој средини живиш живот пуним плућима и углавном је у глави. Већина људи су јако нормални, добре воље, и сви смо ми у суштини исти испод разних маски и љуштура.

Hvala za savet. 

Uglavnom to i radim. Ima zaista pozitivnih i normalnih ljudi...i ako su Nemci  :smeh1: ali ima i onih drugih, koji su takodje Nemci...u svakom zitu ima kukolja...

Generalno, Nemcima je preko glave stranaca, mi smo im nocna mora, nuzno zlo...dokle ce da nas trpe, ne znam....pa onda onaj prvi post koji si citirao. 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

25 minutes ago, Juan рече

Као што Милошевић и Младић не излазе из Срба? Или робовласник из Енглеза или Шпанаца?

Један савет - кад одеш негде да живиш, тражи у људима добро, пробијај лед, руши вештачке баријере. То подозрење је отров који тебе једе и спречава те да у новој средини живиш живот пуним плућима и углавном је у глави. Већина људи су јако нормални, добре воље, и сви смо ми у суштини исти испод разних маски и љуштура.

Tačno je da su totalno neproduhovljeni, nisu to predrasude i podozrenje. 

Jel misliš da je slučajnost što su izazvali dva svetska rata? 

I čik pogodi ko je izvršio prvi genocid u XX veku.

hmw_039034_teaser.jpg?itok=yo5KNsEo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jeste...cudan neki narod...imaju nudisticku plazu u centru grada, krkaju samo kobasice i pivo, imaju pravo na bolovanje zbog stresa, a s vremena na vreme ( valjda kad taj stres predje neku granicu tolerancije) izvrse po koji genocid...inace su jako kulturni i fini...0703_read

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Dragi рече

Generalizacija naroda opšte je jako opasno. Mislim, nacizam je mogao svuda da nastane, ali su prilike dale da je nastao u Nemačkoj. Recimo antisemitizam je krajem 19. veka i početkom 20. veka bio jači u UK i u Francuskoj nego u Nemačkoj. No poraz 1918, ekonomska, politička i nacionalna kriza, arogancija pobednika pre svega Francuza koji su se prema Nemcima ponašali sto puta gore nego danas Hrvati ili Albanci prema Srbima, revanšizam Poljaka i Čeha i mnogo toga, ovo je izazvalo ono što se onda bilo desilo. Rekoh, nacizam mogao je svuda da se desi, ali Božijom voljom, ili slučajno, desio se u Nemačkoj. Nemcima bi trebalo pružiti šansu da jednom ostave taj neslavni deo svoje istorije iza sebe. Ali ne na račun drugih naroda..

Ne znam sta toliko satanizuju nemce, a ovamo rusi, i komplet istocna evropa imali jednake zlocine u vidu komunista. 

Provaljujem da ljudima kada kazes hitler - strasno zlo.
A kada im kazes staljin - ne vide strasno zlo.

Kada kazes Hitler i nemci oni u nemci vide rasiste.
Kada kazes Staljin i rusi oni ne vide komuniste koji su ubijali silan narod.


I da se nadovezem.
Komplet juzna amerika - mnogo vise i mnogo gore robovlasnicka od severne.
Komplet afrika uzasna zemlja. Svi Crnci koji su bili robovi su dobavljani tako sto su ih zarobljavali drugi crnci pa prodavali.
Isto vazi za kineze, indijce pakistance.

Ali svi samo pricaju o evropljanima. Evropljani su sustinski najhumanije drustvo kada se pogleda generalna istorija. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Ronald рече

Adel slazem se, ali niko se nije pokajao za svoje zlocine kao Njemci. 

Ja mislim da i primaju ovolike muslimane zbog tog "nazi guilta".. da slucajno ne ispadnu rasisti. 
Ja lepo kazem politicka korektnost je najjace oruzije u rukama levicara.

Dovoljno je da zvucis kao rasista, i politicka korektnost koju usadjuju ljudima u glavu godinama ima to od tebe da napravi.

evo ja sam ovde pricao o kulturi a meni namecete da pricam o superiornim i inferiornim "rasama" i "nacijama" .. a ja prosto pricam o superiornim i inferiornim kuluturama.

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Млађони рече


evo ja sam ovde pricao o kulturi a meni namecete da pricam o superiornim i inferiornim "rasama" i "nacijama" .. a ja prosto pricam o superiornim i inferiornim kuluturama.

 

Ili u prevodu... politicki korektan Mladja XD

Koje su to kulture u pitanju Mladjoni? Islam vs hriscanstvo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...