Jump to content

Предраг Стојадиновић о Александру Милојкову - Просудите сами

Оцени ову тему


Препоручена порука

6 minutes ago, grigorije22 рече

 

Ne mogu oni ni da prismrde Aci (da izvinete) farisejstine jedne (opet da izvinete)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne razumem što im uopšte pravite reklamu ovakvim temama. Ja sam za njih saznao upravo ovde, na ovom forumu. Nigde drugde na netu nisam na njih nailazio, bukvalno nigde, i ne bih nikad ni znao za njih da ovde nisam naišao. A forum čita dosta ljudi.

I jel se to nešto interesantno desilo sinoć pa ste skunuli staru temu (na istu temu)?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, Иван ♪♫ рече

Ne razumem što im uopšte pravite reklamu ovakvim temama. Ja sam za njih saznao upravo ovde, na ovom forumu. Nigde drugde na netu nisam na njih nailazio, bukvalno nigde, i ne bih nikad ni znao za njih da ovde nisam naišao. A forum čita dosta ljudi.

I jel se to nešto interesantno desilo sinoć pa ste skunuli staru temu (na istu temu)?

 

 

Mislim da je temu Aca greskom obrisao juce 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da Pedja spomene u svojoj priči mene imenom i prezimenom, mene bi bilo sramota. Verujem da i Milojkov to isto tako oseća.

 

Prosto čoveka mora da bude sramota, kad se nadje u sveri interesovanja jednog takvog čoveka kao što je pedja.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако већ (врлодобро) знамо да је Пеђа тек још један (додуше, први међу "једнакима") у низу атејиста који помамно опсједају интернет пространства, можемо ли онда са њим очекивати један здрав дијалог на нивоу "вјерник-атеиста"? 

Тешко, рекао бих, готово немогуће. 

Сад би мени неко из његовог чопора поручио да се "носим у Босну"... :)))
Слика је преузета са фејсбук странице "Катаклизма атеизма", једног доиста сјајног мјеста за праћење ширења њихове, надасве, либералне мисли!
 

13006681_557766167731959_3529226682996756419_n.png

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јасно ми је да "оно" прави себи рекламу преко Ациних леђа, то су неки трзаји очајника очигледно, али ми није јасно зашто се овде даје простор таквим ликовима, надам се да ће се Милојков издићи изнад свега поставивши "ово" на своје место, односно у пдф разбиЈбрига. :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postavljeni link za emisiju "Sedmica" ,RTS

Gosti Sedmice su: Aleksandar Milojkov, profesor veronauke u Zemunskoj gimnaziji, Zorica Kuburić, profesorka sociologije religije na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu i Srbijanka Turajlić, profesorka Elektrotehničkog fakulteta u penziji. Zorica Kuburić, Aleksandar Milojkov i Srbijanka Turajlić

 

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Након те емисије, професорка Србијанка Турајлић ми је рекла да сам интересантан човек и да би радо слушала моја предавања. :) Ето, неко ко различито размишља од мене. Али, није то проблем. Проблем је да ли си нормалан или ненормалан, интелектуалац или шарлатан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...