Jump to content

Идејолог / ново авангардно занимање /

Оцени ову тему


Препоручена порука

Боже, Боже, ко ли је радио рекламе /пароле / и политичке  предизборне слогане за оне моје Двери Српске. Разорачана сам...ја тотални аматериус, би то боље урадила. Е Двери...Двери куда вас то модни креатори воде....Замислите молићу,  слепо .....слоганчић њихов " #СРЕЋА ".

Ајме мени....па ни Бог не нуди срећу, а моје Двери неко превари да понуде......

Вућић, е то је већ озбиљан играч , његов предизборни слоган који опседа град гласи : " Са нама у будућност ".Која виспреност и лукавост...  паметан је Вуле....но не  рече , већ, вешто политички избегну,  врло битну ствар....у коју и какву будућност са њима. Која памет.....заиста за дивљење,...па ако забрља, ако нам приреди црну будућност, нико не може ништа да му приговори.....:ani_biggrin:

 

Ево креативци форумаши имате ли идеју за неки политички слоган...не стидите се...убеђена сам да можете много боље и да сте доста креативнији од кратаивних тимова тренутно актуелних политичких партија......       

Ево ја ћу прва почети.Уместо ПС Двери " #СРЕЋА "зар не би било боље " Ви са нама, образац за срећу " или "Са нама ка бољем "или "Са Дверима, искорак ка бољем " или.....или.....наставите ви ......:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Arsenija рече

...  Tema novog idejologa je ->   Kako prirediti rodjendansko iznenadjenje ?      :pcelica:

 

"заборавиш" да је особи рођендан, и онда јој приредиш  славље у мају нпр. уместо у октобру. :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16 minutes ago, Снежана рече

220px-Joyfilmposter.jpg

 

Препорука за Рапсу :)

О па Снежо хвала....бацих поглед на синопсис филма, рекла би да је ок,  оно.... како развити женски бизнис...:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

23 minutes ago, Рапсоди рече

О па Снежо хвала....бацих поглед на синопсис филма, рекла би да је ок,  оно.... како развити женски бизнис...:)

Па у ствари и није акценат на бизнису, већ баш на сновима, идејама, машти и остваривању истих, зато ти га и препоручих.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Arsenija рече

Moja Baba polako gubi pamcenje ... Ove godine puni 80 ... Ne smemo da je uznemiravamo

ЗБабом онда само полако, ништа "експлозивно". Препоручљиво је ово што је Снежана навела. 

 

54 minutes ago, Рапсоди рече

Боже, Боже, ко ли је радио рекламе /пароле / и политичке  предизборне слогане за оне моје Двери Српске.

Боже, Боже, ко ли је тек радио предизборни слоган за Чеду, Бориса и Чанка...
 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

22 minutes ago, Караконџула рече

Боже, Боже, ко ли је тек радио предизборни слоган за Чеду, Бориса и Чанка...

Знам ко није :ani_biggrin:.......

У сваком случају људи  којима таленат и креативност свакако мањка.....

Али има једна специфичност везано за те пол.слогане.Да ли би народ разумео нешто виспреније да не кажем паметније и креативније.Не мислим да вређам масу/ народ/ али је отприлике тако.

Народ неће разумети  слоган на.пр. "Са нама ка срећи ".....али ће зато да верује слогану " #СРЕЋА ".....не знам да ли сам јасна, све што је сумњиво што је потенцијал  / кондиционал / народу је нејасно, не верује таквим слоганима, али што је изражено експлицитним ставом као на пример "# СРЕЋА"....е томе верује....

Тако да,  крајњи закључак се своди  ипак на то,  да слогатори/слагатори/кретиве, знају шта раде....и са чим и са ким имају посла .:ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12 minutes ago, Рапсоди рече

Али има једна специфичност везано за те пол.слогане.Да ли би народ разумео нешто виспреније да не кажем паметније и креативније.Не мислим да вређам масу/ народ/ али је отприлике тако.

Истина, али у сваком случају многи су подбацили, можда је ствар и у томе што су избори у Србији учестали, па се онда истрошила та "слогаторска/слагаторска" креативност.

Зависи на шта се циља, а пошто се циља на што шире народне масе, онда је најбитније имати њима што разумљивије слогане /који се, опет, многима чине неразумним/. Иста је ствар и са Шешељем и његовим уласком у све оне силне ријалитије по повратку из Хага и учешћа у дискусијама са људима сумњивог интелекта /који су, на велику жалост, идоли многих/, којима је он желио да се поново представи милионском аудиторијуму, који те хипнотизирајуће и глупе програме прати. Иако су се многи смијали и ругали том потезу, он је урадио паметан посао за себе и своју странку, која није нова и непозната, али јој је свакако требала нова промоција, јер знамо и сами шта се све већ издешавало са СРС-ом, још откако је Шешељ отишао у Хаг, а и фијаско на претходним изборима се не заборавља лако. Прављење "циркуса" од свега је Шешељу увијек ишло од руке и њему то не представља никакав проблем да се на тај начин покуша обратити најширим масама. 

25 minutes ago, Рапсоди рече

Знам ко није :ani_biggrin:.......

Боље да су се обратили идејологу! 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, Караконџула рече

, Иако су се многи смијали и ругали том потезу, он је урадио паметан посао за себе и своју странку, која није нова и непозната, али јој је свакако требала нова промоција, јер знамо и сами шта се све већ издешавало са СРС-ом, још откако је Шешељ отишао у Хаг, а и фијаско на претходним изборима се не заборавља лако. Прављење "циркуса" од свега је Шешељу увијек ишло од руке и њему то не представља никакав проблем да се на тај начин покуша обратити најширим масама. 

Браво...управо тако....

Америка... паралела са нашом причом....кога просечни амер може да разуме ...па наравно само циркусанта....и шоу мена....

Хтео не хтео, да би те народ донекле схватио и прихватио мораш да будеш циркусант....ако си превише озбиљан не пали....али ако кроз форму циркуских акробација кажеш истину....народ ће да  схвати .... и размисли ....па можда и прихвати....

Узми за пример Алекса Џонса / одох предалеко / да није обукао одело кловна и мало заварао траг, да ли би га ико од просечних амера узео за озбиљно, звучи мало парадоксално....али је отприлике тако.... Е.... то ја не могу Клаудићу мом другу никако да објасним.....

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када се већ прави паралела са Америком, ту је неприкосновени Доналд Трамп, који је "пљунути" Шешељ, само много богатији. Они као да су браћа рођена. 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 minutes ago, Караконџула рече

Када се већ прави паралела са Америком, ту је неприкосновени Доналд Трамп, који је "пљунути" Шешељ, само много богатији. Они као да су браћа рођена. 

:smeh1:

 

Да што се тиче тог циркуског, глуматорског дела приче....али што се тиче, жртве/љубави/за сопствени народ,  генијалности ума, интелекта, давању себе за више идеје....онда је сличност једнака .....нули ...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, само што мислим да је и код Шешеља циркузантсво ипак јаче, него ли је то показивање љубави ка сопственом народу. Погледајмо шта се на "јутјубу", као једној од мрежа које одређују популарност у данашње доба, може пронаћи од Шешеља.

Главни адути су му постали "знају ли ваши родитељи да сте педер", "псовање мајке, позивање на орални секс, копрофагију и сл.".

Мада, мени је он симпатичан, као што ми је симпатична и Јелена Милић, нпр., када почну са својим теоријама, причама, увјерењима /мислим, смијешно ми је то/... Волио бих њих двоје спојити у једну емисију, код Марића најприје, па да се смијем док не цркнем.

Оно што му се не може замјерити, него баш напротив, јесте то да се он одувијек води једном, истом идејом, непоколебљиво! Поштујем то, код свакога, ма колико се моје идеје не слагале са њиховим.

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, Караконџула рече

Оно што му се не може замјерити, него баш напротив, јесте то да се он одувијек води једном, истом идејом, непоколебљиво! Поштујем то, код свакога, ма колико се моје идеје не слагале са њиховим.

Управо....човек изгара за идеју, да не идем предалеко па да кажем за правду и истину....даје се, то је оно најбитније у причи о Шешељу. Жртвује своју удобност зарад виших циљева....то поштујем и волим код њега....Наравно да се са многим његовим ставовима и идејама не слажем као и начином остваривања истих......али му се дивим, на ипак морамо признати националном изгарању....Није млак...није бљутав..... човек је крајности, ван свих просека и шема .Што користи као и већина политичара регуларно прљава политичка средства за остваривање неких интереса..... па молићу лепо то је политика  .....политика је увек била у диспропорцији са етиком .....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Циљ оправдава средство", рекао би Макијавели у свом "Владаоцу". Максима која је у политици доведена до врхунца, рекао бих оправдано. На томе се и темељи твоја посљедња реченица из претходне поруке: 

9 minutes ago, Рапсоди рече

.....политика је увек била у диспропорцији са етиком .....

 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17 minutes ago, Караконџула рече

"Циљ оправдава средство", рекао би Макијавели у свом "Владаоцу". Максима која је у политици доведена до врхунца, рекао бих оправдано. На томе се и темељи твоја посљедња реченица из претходне поруке: 

 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...