Jump to content

Војислав Шешељ ослобођен по свим тачкама оптужнице

Оцени ову тему


Препоручена порука

1. Не увијај (није "некима"), то је ружно.

2. Није ми криво што је на слободи, већ зато што ће да настави да ради све што је радио.

Но :" Ко вам је квив што сте ми вевовали?"

a sta je radio, pljuvao bagru kao sto je i sam, drugo nista niej radio.

ja da sam na njegovom mjestu ja ovo ne bi prihvatio, odma bi sutra iso u hag i protestvovo gladju, reko bi da sma kriv, da priznajem krivicu, samo da im mozak popijem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 169
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Српски инат и тврдоглавост су се опет показали неуништивим. Браво Војводо! Имаш хиљаду мана, али Хашки трибунал си заиста растурио на атоме и поштено, храбро, са великим трудом и уз огромне муке, победио га и обесмислио. Твоје суђење и астрономско чекање на недочекану првостепену пресуду, беспрекорна хардкор одбрана, утицај на судије до мере да су били приморани да те избаце јер нису могли да изађу на крај са тобом, ући ће у анале правних наука, одбрана и суђење које ће се деценијама изучавати на правним факултетима широм света.

 

Опет Србин  сам, бројчано слаб, против западних сила принуде победио. Пресуда није толико ни битна. Он је одавно победио у пракси, то је јасно и његовим непријатељима. Ова теоријска потврда је само формално признање, које нема неку тежину. Мада..... мислим да су Руси ту нешто припомогли.... као и у лечењу... али ни то није толико битно. Важно је да је Шеки од данас слободан човек као сви остали грађани Србије, и да је овом пресудом скинута и велика љага са српског народа у глобалу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a sta je radio, pljuvao bagru kao sto je i sam, drugo nista niej radio.

ja da sam na njegovom mjestu ja ovo ne bi prihvatio, odma bi sutra iso u hag i protestvovo gladju, reko bi da sma kriv, da priznajem krivicu, samo da im mozak popijem

Ти си ти, још увек ниси случај. :)))

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Српски инат и тврдоглавост су се опет показали неуништивим. Браво Војводо! Имаш хиљаду мана, али Хашки трибунал си заиста растурио на атоме и поштено, храбро, са великим трудом и уз огромне муке, победио га и обесмислио. Твоје суђење и астрономско чекање на недочекану првостепену пресуду, беспрекорна хардкор одбрана, утицај на судије до мере да су били приморани да те избаце јер нису могли да изађу на крај са тобом, ући ће у анале правних наука, одбрана и суђење које ће се деценијама изучавати на правним факултетима широм света.

 

Опет Србин  сам, бројчано слаб, против западних сила принуде победио. Пресуда није толико ни битна. Он је одавно победио у пракси, то је јасно и његовим непријатељима. Ова теоријска потврда је само формално признање, које нема неку тежину. Мада..... мислим да су Руси ту нешто припомогли.... као и у лечењу... али ни то није толико битно. Важно је да је Шеки од данас слободан човек као сви остали грађани Србије, и да је овом пресудом скинута и велика љага са српског народа у глобалу.

 

Баш се питам где си, да даш неки коментар. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аман, шта је ово...

 

  • dukano.jpg.688x388_q85_crop_upscale.jpg

 

Đukanović čestitao Šešelju na oslobađajućoj presudi

 

Crnogorski premijer Milo Đukanović čestitao je Vojislavu Šešelju oslobađanje nakon što ga je Haški sud oslobodio krivnje za ratne zločine u Hrvatskoj, Vojvodini i BiH.

Primio sam odluku suda u Den Haagu na znanje i čestitam slobodu Šešelju, kazao je Đukanović novinarima nakon Premijerskog sata u Skupštini Crne Gore.

U Socijaldemokratskoj partiji (SDP) su šokirani čestitkom premijera Đukanovića na oslobađajuću presudu Šešelju navodeći da su vjerovali da je u Crnoj Gori osuđena i zaboravljena politika Šešelja. SDP ne može vjerovati da netko 2016. može čestitati politici Šešelja za koju smo vjerovali da je barem u Crnoj Gori nakon 25 godina osuđena i zaboravljena. Nažalost, zbog politike kojoj sada Đukanović čestita, u Crnoj Gori su se desili - logor Morinj, Bukovica, deportacija u Štrpcima i neslavni pohod na Dubrovnik, upozorava SDP.

U prosrpskim strankama u Crnoj Gori nakon oslobađajuće presude Šešelju veličaju Haški sud.

 

http://vijesti.hrt.hr/328915/ukanovic-cestitao-seselju-na-oslobaajucoj-presudi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...