Jump to content

ХОМОСЕКСУАЛАЦ: „Нормално је да хомосексуалци злостављају ДЕЦУ!“ (ВИДЕО)


Препоручена порука

Е једино ако те Милан Ракић није убедио, или бар подстрекивао, да помислиш супротно те онда нешто ти ту тако мени и држиш жучне монологе...

?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 278
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Osim toga pricao sam o "svestenstvu" a ne o "pravoslavnom svestenstvu...

..a reko si da nece vise pijes...

Ма "разумем" ја тебе и кад лажеш.

 

Isti bi se efekat postigao i smanjenjem pravosalvnog svestenstva... Statisticki gledano to je istina, nije nikakva uvreda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To su konkretna pitanja koja zahtevaju svoje knkretne odgovore... ali mnogo je lakse da ih proglasis retorickim i napravis sebu ugodnost da ne moras da odgovaras na njih :)

Па ако ћемо још "konkretnije" то је парћански хитац in vivo.

 

By expertise and experience, тачније по мишљењу мање познатог аутора УП. се искључиво употребљава као српска верзија латинске скраћенице PS. и ту би изразио одређену сумњу у веродостојнос' навода, док би се у осталом сложио с frendićima (može pusa), мада не'м појма ни о чем' ту рецитују, ал' ми звучи убедљиво, нарочио ово: "Samo čitanje gore navedenih knjiga, pogotovo u kakvom prijemčivom stanju, tipa napušenosti i slično teoretski bi mogli stvorit probleme".

Не могу ту сад а да не помис'им, ил' да се у себи не упитам, више 'нако реторички, ил' реторски...  Тц, тц, тц, тцрни cloudkingже, как'а тебе наћера невоља?

А бива још сложеније да их два пут "proglasim retorickim i napravim sebu ugodnost da ne moram da odgovaram na njih". :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zube.... badava ti sve ovo sad. To sto ne zelis samom sebi da priznas da si mrzitelj, je tvoj problem... sto nas opterecujes time?

 

Izadji brate na kraj s time... pogledaj u ogledalo i reci slobodno "jeste, ja zeleni zub mrzim jednu odredjenu gruu ljudi i uzivam u tome... jeste, umesto da me bude srmota zbog toga ja se time ponosim pa cak i preganjam po forumima kako bih i druge ubedio u tu plemenitu kulturu mrznje prema drugim osobama. Ne razumem kako ljudi ne razumeju tako prost koncept, pa da moram da im ga tako konfuzno objasnjavam... o boze... zato svi ne mrze zajedno sa mnom? Kako bi lep bio svet da svi zajedno u veselju proglasimo pedere za umoblnike i bolesnike i da ih potrpamo u raketu i posaljemo na sunce..."

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако ћемо још "konkretnije" то је парћански хитац in vivo.

 

А бива још сложеније да их два пут "proglasim retorickim i napravim sebu ugodnost da ne moram da odgovaram na njih". :)

 

Moracu da priznam da si u pravu... sad nesto sedim i razmiljsam i jasno kontam da sam bio u zabludi.

 

Ljubav, postovanje, razumevanje! Kakve budalastije.

 

 

Pedere treba potrpati u raketu i poslati na sunce. Brat zeleni zub se puno trudio i na kraju u potpunosti uspeo da mi prenese klicu te kulture mrznje koja mi je bila tako daleka... ali vise nije. Zahvaljujuci zelenom zubu ja sam sve shvatio i apsolutno se salzem sa njim... gejevi su zlo, talog i smrad. Ko gaji bilo kakve simpatije prema njima da zna da je u zabludi... to nije hriscanski... zeleni zub i ja znamo kako se treba odnositi prema njima i tu nikakvoj samilosti ljubavi ili saosecanju nema.

 

pravda za zuba  i kluda... mrznja za geja  i trandzu!

Gospode Isuse  Hriste pomiluj nas gresne...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Можда би сад ту ето било добро, а не би било ни лоше, да ти поновим по трећи пут:

 

И упорно се затрчаваш голим гузом међ пијане људе те ће ти пос' и ђаво бити крив што не мис'иш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

o boze... zato svi ne mrze zajedno sa mnom? Kako bi lep bio svet da svi zajedno u veselju proglasimo pedere za umoblnike i bolesnike i da ih potrpamo u raketu i posaljemo na sunce..."

 

 

12:smeha:

 

Јао Клаудићу која театралност...је ли ти то за неку улогу веџбаш :smeh1:

Где нађе на сунце, никад не би стигли...ваљда на месец... :))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12:smeha:

 

Јао Клаудићу која театралност...је ли ти то за неку улогу веџбаш :smeh1:

Где нађе на сунце, никад не би стигли...ваљда на месец... :))

ne nego na sunce, ne razumijes se ti u recikliranje materijala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12:smeha:

 

Јао Клаудићу која театралност...је ли ти то за неку улогу веџбаш :smeh1:

Где нађе на сунце, никад не би стигли...ваљда на месец... :))

 

Nista ne prepustamo slucaju... sunce nikako ne mogu da prezive, garantovano...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne nego na sunce, ne razumijes se ti u recikliranje materijala

 

Evo Rapso... evo coveka koji se razume u davanje konacnih resenja.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne razumijes se ti u recikliranje materijala

 

 

:) А не вала ....не разумијем :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homofilni lavovi:

https://goo.gl/zHuCRm

https://goo.gl/8j1Ab5

 

Ornitofilni mladenec:

http://bit.ly/1ZpN18g

 

Přiteplení ptáky, ahahahaha:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_birds_displaying_homosexual_behavior

I on, Bože sačuvaj, šta može bit tamo

homosexualnog u par deka žive vage?

House sparrow[37]

 

Sodom und Ghomor

http://www.bidstrup.com/sodomy.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...