Jump to content

Sta nam to promice?

Оцени ову тему


Tumaralo.

Препоручена порука

То ти се зове културолошки шок на нивоу локала. Не можеш очекивати да некоме БГ легне као мелем на душу кад је он навикао да га ујутру пробуди Сунце или лавеж, а не сирена или бука из комшијске гајбе. Потребно је време. Осим тога, БГ је универзитетски центар, тако да је сасвим логично доћи по академско образовање у БГ, јер оно није својина Београда.

А "Београђани" су посебна прича. Што се мене тиче, такви какви су не заслужују га.

Imaju NS, NIš i Kragujevac. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што уопште улазите у овакве расправе, које се тичу укуса?

 

Мени село не би одговарало, јер бих црко од досаде, не волим га, нит нешто волим природу, досадно ми је све то, ал контам да има људи који то воле. 

 

Што једни другима скачете за врат кад кажу шта им се свиђа а шта јок?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ne znam sta hoces.  :D  Vredjas ljude koji ostanu, vredjas ove koji se vrate. Ala se tebi ne moze ugoditi. Kad pomuzem kravu, zovem te da probas, vazi?? :ani_biggrin::tongue:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што уопште улазите у овакве расправе, које се тичу укуса?

 

Мени село не би одговарало, јер бих црко од досаде, не волим га, нит нешто волим природу, досадно ми је све то, ал контам да има људи који то воле. 

 

Што једни другима скачете за врат кад кажу шта им се свиђа а шта јок?

Nemam pojma  :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa kad nemas ukusa, sta cu ti ja. :ani_biggrin: Iskreno, i mene zabole za tudje komplekse sta je vece, sta je manje. Mislim, daj odrastite. :coolio:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ne znam sta hoces.  :D  Vredjas ljude koji ostanu, vredjas ove koji se vrate. Ala se tebi ne moze ugoditi. Kad pomuzem kravu, zovem te da probas, vazi?? :ani_biggrin::tongue:

Ma ne vređam nikog, samo me nerviraju ti provincijski kompleksi tipa-jao hvala Bogu što ne živim u Beogradu, jao nikad ne bih živeo u Beogradu.

Uopšte nije problem, neko voli, neko ne voli, ali zašto to toliko mora da se ističe...o hvalim te Bože ne živim u Beogradu, koga uopšte to briga.

Generalno, unutrašnjost ima težak otpor, a dosta ljudi nije promolilo glavu van rodne grude.

Nemoj da me pogrešno shvatiš, ne odnosi se na tebe, ali taj otpor da se izadje iz svoje male skučene sredine mi je nejasan.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa kad nemas ukusa, sta cu ti ja. :ani_biggrin: Iskreno, i mene zabole za tudje komplekse sta je vece, sta je manje. Mislim, daj odrastite. :coolio:

Samo ti muzi...ako imaš volje, želje i prilike   :)))

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имају, али је БГ јачи универзитетски центар. Кад сам ја бирао (тад се то могло, положио и у БГ и у НС, примљен, све регуларно), изабрао сам БГ баш због тога. Чак ми и бураз био асистент у НС и он ми препоручио да упишем у БГ јер је јачи. Бар у домену моје струке. Тако је тад било.

Елем, сви су однекуд дошли у БГ, па тако верујем и ти, тј. твоји. Неко остане, неко проба, буде неко време па му се не свиђа, а неко не проба никад. Ствар избора и сензибилитета.

Ma naravno, migracije su neosporne, nekome se svidja, nekome se ne svidja, neko ostane, neko se vrati, a neko ode u beli svet. Sve je legitimno i stvar ukusa.

Ali da ne mrdneš iz svoje sredine i tu nešto ... o Bg-u sa silnom potrebom da istakneš kako je tako grozno i kako ne bi kročio nogom, ajde bre mani me.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo ti muzi...ako imaš volje, želje i prilike   :)))

 

Necu bez tebe, ipak bi mi bilo prvi put.  :coolio:

 

Ne znam iz koga izbijaju kompleksi. Smeta ti sto neko ne ode iz svog mesta, smeta ti ako ode. Ja sam jako dugo zivela u Bg-u, zasitila se ja njega, zasitio se on mene, sad smo na pristojnoj distanci. :ani_biggrin: Nagledala sam se teskih seljaka u tom istom Bg-u i velike gospode iz kojekakvih zabiti. :coolio: Mani se te ostrascenosti, pogledaj u ljude bez takvih otrova, bice ti bolje. :mahmah:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Necu bez tebe, ipak bi mi bilo prvi put.  :coolio:

 

Ne znam iz koga izbijaju kompleksi. Smeta ti sto neko ne ode iz svog mesta, smeta ti ako ode. Ja sam jako dugo zivela u Bg-u, zasitila se ja njega, zasitio se on mene, sad smo na pristojnoj distanci. :ani_biggrin: Nagledala sam se teskih seljaka u tom istom Bg-u i velike gospode iz kojekakvih zabiti. :coolio: Mani se te ostrascenosti, pogledaj u ljude bez takvih otrova, bice ti bolje. :mahmah:

Objasnila sam sve u prethodnom postu šta mi smeta.  Just_Cuz_19

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D Kad pomuzem kravu, zovem te da probas, vazi??

Nemoj Anika , ne znas ti kolika je krava ... :))) P.s. Ja se divim zenama koje muzu krave ... To je rizicno po zivot ... Divim se Ocu Danilu iz Decana ... Divim se svim tim hrabrim ljudima ...
  • Волим 1

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D Mnogo si mi bitna u zivotu da bi me zanimalo sta tebi smeta. Ali kapiram da si samu sebe smestila na neku visinu, pa mi je logicna ovakva reakcija. :ani_biggrin: Relax.

 

p.s. Selendra je samo i iskljucivo u glavi.  ;)  Ne zaboravi to. :coolio:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имаш људе који не могу да сваре велике урбане средине. Ево моја кева кад оде код сестре у БГ немож диздржи 2-3 дана, а оде као на дуже. И сваки пут исто реагује, нема шансе да би икад могла да живи у БГ.  

I ne živi u Bg-u i to je ok, šta sad, ne trpi gužvu.

Sad ispade da sam napala ljude koji ne trpe velike sredine, a uopšte nije tako, mislim da sam bila jasna.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...