Jump to content

Вучићево поповање против „небеске Србије“ или приватизација неба и земље - Епископ Атанасије Јевтић

Оцени ову тему


Nebojš.a

Препоручена порука

Коштуница стари титоиста, као и Чачани (где су Двери најјаче) познати комунисти.

Коштуница никад није био комуниста управо због тога је имао проблем у титово време

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 35
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Па ја сам мислио да ви не знате оно историју од пре 200, 300 и даље година а ви не знате ни оно што је било јуче куку

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коштуница стари титоиста, као и Чачани (где су Двери најјаче) познати комунисти.

 

 

Не знам да ли је ово иронија, али Чачак је био изразито комунистички. Оно што је занимљиво је да су чачански Јевреји углавном били у четницима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам да ли је ово иронија, али Чачак је био изразито комунистички. Оно што је занимљиво је да су чачански Јевреји углавном били у четницима.

Trebalo je da bude ironija zbog planine Jelice itd. Bar takav stereotip postoji u narodu o Cacanima, nije samo kod mene :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али је зато сва околина Чачка била четничка. Стари Чачани су сад Београђани а околина су садашњи Чачани. прц.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дааа, вероватно је резултат нашег менталитета и све оно крвопролиће над Србима на Косову које је набројао Таса.

Или још боље вероватно смо ми то сами себи урадили.

Upravo tako, rezultat je.

Ne samo na Kosovu, već bilo gde.

Treba staviti prst na čelo pa se zapitati zašto je Srbe toliko lako pobiti, porobiti i proterati.

Neprijatelji uvek postoje, svako ih ima, na nama je da damo adekvatan odgovor na izazov vremena, a ne dajemo ga.

Vuk na ovcu pravo ima, kao što svako ima pravo da brani stado, a mi svoje ne znamo ili nećemo da branimo.

A druga stvar, nama neprijatelji nisu ni potrebni, koliko se medjusobno koljemo , neprijatelji ti dodju kao ulje na vatru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@, Na ovom svetu nema prijateljstava, ima samo interesa, nekada su ti interesi konstruktivni, nekada su zlo.

Ako si jak svi će gledati da budu dobri sa tobom, ako si slab, gledaće da te rastrgnu.

Što se vlasti tiče, ona je kao i narod, jer iz naroda dolazi.

Nijedna kap kiše sebe ne smatra odgovornom za poplavu, za dobro ili loše u jednoj državi svi su krivi, nema nevinih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imaju i plavi komunisti. Potomci crvenih komunista koji su jucer ljubili tita, danas ljube ikone. Olicavaju ih, DSS, Dveri i ostali.

 

Ako ne znas,ne moras da dajes komentar. O ljudima iz Dveri neki su osnivali pokrete tipa "Crna ruka"  i bili zabranjivani,neki su se javno suprostavljali komunizmu,neki su javno pricali o zlocinima komunista cak i pocetkom 90tih godina. Od pocetka svog studiranja tih 90tih su imali verske tribine na svojim fakultetima,pravili emisije sa patrijarhom Pavlom i sl.

 

Pitaces se a sto nisu pre toga? naravno,pa zato sto su 80 tih bili osnovci,deca,verovatno su igrali klikere i grudvali se kad je sneg,ali ti znas da su bas u to vreme ljubili druga titu. Zato ponavljam ako ne znas,ne moras davati komentar,ali ozbiljno.

 

Naravno,mozda ti znas bolje da je petogodisnjak iz Dveri tada pricao dobro o Titu a samo 20 godina kasnije ljubi ikone ili su mozda u stomaku svoje majke pokazivali odredjene titoisticke sklonosti,pa ti znas to.

 

I kad hoces nekog da pljunes moras da se koncentrises u suprotnom pljuvacka se rasprsi,a nekad cak dobijes sopstvenu preko face.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коштуница стари титоиста, као и Чачани (где су Двери најјаче) познати комунисти.

Koštunica nikada nije bio titoista,niti član KPJ.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Зато је ДСС и платио цену и ту је где је-нигде.

DSS je platio cenu jer nije hteo da igra kako zapad svira i zbog svoje naklonjenosti ka Rusiji.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличан текст умировљеног владике. Нема у њему ни кукњаве ни идеализовања. Он се за разлику од неких других епископа не плаши да каже шта мисли, не продаје се и не мења како ветар дува.

 

А Вучић нема право да говори ни о земаљском ни о небеском, оба је продао и то у своје, а не у српско име.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koštunica nikada nije bio titoista,niti član KPJ.

Znam, to je bio ironican osvrt na tvrdnju da su ljudi ljubili titovu sliku a kasnije napravili DSS. Bas zato sam naveo Kostunicu kao kontraprimer neceg takvog. A verujem i da je Vladeta Jankovic daleko od titoiste i komuniste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NIJE....

Itekako jeste zato su i doveli poltrone na vlast(Tadić) koji će da sprovedu zapadnu politiku pre svega po pitanju Kosova.DSS nije bio fleksibilan po tom pitanju.

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хехе...

 

Vučić za Zicer: Popovima je mesto u crkvi, ako Atanasije misli da nije, neka se kandiduje!

 

http://zicer.org/2016/01/08/vucic-za-zicer-popovima-je-mesto-u-crkvi-ako-atanasije-misli-da-nije-neka-se-kandiduje/

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...