Jump to content

Зашто је Бог страдао за човјека? Зашто је Богу била потребна таква жртва?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam samo tvoj odgovor nema potporu u Bibliji za razliku od moga.

Očistite dakle stari kvasac, da budete novo testo, kao što ste presni; jer i pasha naša zakla se za nas, Hristos.

Nema, a? :)) Jeste se On zrtvovao, ali nije "Bogu" "Kome je trebala strasna ljuska zrtva". :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nema, a? :)) Jeste se On zrtvovao, ali nije "Bogu" "Kome je trebala strasna ljuska zrtva". :D

A opet malo ko spominje i jednu recenicu koju je izrekao sam Hristos pred svoju dobrovoljnu zrtvu.

 

A rekao je da mi ne idemo za njim u tom smeru. Tako, da je jasno ispunjen Stari Zavet, i postavljen Novi Zavet, koji od coveka ne trazi zrtvu, nego milost i veru, zrtvu kao zrtvu, tu ponekad najtezu stvar na ovome svetu je Bog preuzeo na sebe.

 

Ljubav ili sta li je, to vec kazem mora dolaziti od naseg razumevanja a ne umovanja. Jedno je sigurno, Bog je to preuzeo na sebe i ne vidim svrhu pitanja zasto je to uradio...... ocigledno je.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...