Jump to content

Случај умировљеног владике Василија (Качавенде)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Oces reci malo si odlepio?

Свако од нас има неку дијагнозу, да сам баш одлепио у буквалном смислу те речи, нисам, али због посла који радим, где сам 80% времена у току недеље сам, развио сам огромну мудрост , како рече Андрић : " Самоћа је привилегија племенитих духова ", често сам несхваћен од стране околног племенског менталитета хахахха

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свако од нас има неку дијагнозу, да сам баш одлепио у буквалном смислу те речи, нисам, али због посла који радим, где сам 80% времена у току недеље сам, развио сам огромну мудрост , како рече Андрић : " Самоћа је привилегија племенитих духова " често сам несхваћен од стране околног племенског менталитета хахахха

Znaci malo si odlepio od samoce i nespavanja hahahahaha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da, introvertni ljudi nemaju razvijene socijalne veštine i u većim društvima su često ćutljivi, drugi ljudi to tumače kao aroganciju ili ćudljivost.

Po nekim istraživanjima, introvertni dominiraju na internetu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja to zovem Jungovom individuacijom :p

Da, tako svakako lepse zvuci, nazvacemo to Jungova individualizacija :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da, introvertni ljudi nemaju razvijene socijalne veštine i u većim društvima su često ćutljivi, drugi ljudi to tumače kao aroganciju ili ćudljivost.

 

А у ствар ми смо од оних мудрих који стражаре над својом душом и језиком :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne individualizacija, individuacija :D

Ok, malo mi teze citati i kuckati sa telefona. Svejedno-pocni da izlazis i da spavas ko covek, kako god to Jung nazvao, nije zdravo :D
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da, introvertni ljudi nemaju razvijene socijalne veštine i u većim društvima su često ćutljivi, drugi ljudi to tumače kao aroganciju ili ćudljivost.

Po nekim istraživanjima, introvertni dominiraju na internetu. 

 

 

 

Ја сам ту лапо/лапо по оном тесту.

 

Заправо, ако сам веома уморан онда ни на интернету ни вако у реалности не учествујем, него само гледам како негде да се извалим и спавам.

А ако сам добро наспаван онда могу да мељем до 10 сати и на интернету и у друштву вако у реалности .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А у ствар ми смо од оних мудрих који стражаре над својом душом и језиком :D

Ajde da se tako tesimo mi introverti :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А у ствар ми смо од оних мудрих који стражаре над својом душом и језиком :D

Svakako, ekstrovertni prave dobre žurke, a mi introvertni menjamo svet :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...