Jump to content

Верници у неверици: Руска православна црква тврди да је грех јести чипс

Оцени ову тему


Препоручена порука

Што се јело чипса, јело се, јер како тврди Руска православна црква, ова грицкалица је грех.
 
8885973465630beccbf8f4820822797_w640.jpg
 
Наиме, православни верници не би требало да једу нездраву храну као што је чипс, коју произовде “корумпирани“ произвођачи, изјавио је потпарол московске патријаришије, Руске православне цркве, Роман Богдасаров.

“Црква има стриктно правило, према којем је грех свако дело које шкоди телу”, казао је Богдасаров.

На листи грешних производа су намирнице које имају штетне масноће, алкохолна пића, енергетска пића, генетски модификовани производи итд.

Оно што мучи званичнике Руске православне цркве је цена ових производа, јер власници компанија купују јахте и виле. Значи, то је проблем, а не штетност ових производа.

Дакле, ако једете чипс, неко ће се обогатити и то је грех.

Шта још онда може бити грех, поред оних који су наведени у Библији?


Извор: Б92
 

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cim je neko kao Sergej poceo da zivi od reklamiranja ovog proizvoda znali smo da tu ne mogu biti cista posla xD Evo sad stiga i zvanicna potvrda.

 

Dakle ubuduce obratimo paznju na simvole koji nas okruzuju xD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je jako tesko vreme za verujuceg coveka. Em se nosis sa 5 iljada problema, em moras da filtriras ovakve i slicne gluposti i da bukvalno trazis "neko svoje pravoslavlje". O.o

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли неко да нађе званично саопштење?

Је л' ово став РПЦ-е или његов лично?

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Грех за грехом се ваља". Чипс је опасан. Тера те да га све више једеш(стомакоугађање) и вуче те на кокаколу и пиво( пијанство).

 

Шта је следеће на реду? Кикирики печени и слани?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кикирики печени и слани

 

А познато је каква дејства (да простите) има кикирики, па он даље вуче (опет да простите) на блуд.  

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А познато је каква дејства (да простите) има кикирики, па он даље вуче (опет да простите) на блуд.

 

Зато сам га и навео. Сунцокрет, семенке бундеве, кокице слане и масне... имају слично дејство. Све те грицкалице треба етикетирати као харам, што би муслимани рекли.

 

У оном приручнику за исповест није случајно поменута вегета. А у наведеним грицкалицама још горе се налази, чиста со у великим количинама!

 

И после кажу полудела омладина. Како да не полуди кад само грицка грицкалице по цео дан, уз кокаколу и пиво. Црква томе мора стати на пут!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато сам га и навео. Сунцокрет, семенке бундеве, кокице слане и масне... имају слично дејство. Све те грицкалице треба етикетирати као харам, што би муслимани рекли.

 

One šiptarske košpice pišu ovdje da su elixir zdravlja, to bi onda moglo biti halal.

Samo problem je što su šiptarske a halalit bi im trebalo i to cijelo Kosovo i sa UNESCO-m zajedno.

http://zeny.iprima.cz/diety/dynova-seminka-jsou-elixirem-zdravi-proc-jak-je-jist

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има и онај лик с плаже што мантра кикирики_семенке_леблебије, а у другој строфи, фанта_кола_спрајт... мен' то увек било нешта сумњиво. Сад контам и зашто. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

One šiptarske košpice pišu ovdje da su elixir zdravlja, to bi onda moglo biti halal.

Samo problem je što su šiptarske a halalit bi im trebalo i to cijelo Kosovo i sa UNESCO-m zajedno.

http://zeny.iprima.cz/diety/dynova-seminka-jsou-elixirem-zdravi-proc-jak-je-jist

 

Шта се ти убацујеш. Ти си римокатолик. Грицкај и уживај у грешним навикама. Ми са Русима објавили смо рат западњачким огреховљеним производима. Видећеш какви ћемо бити за десетак година кад се очистимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Грицкај и уживај у грешним навикама.

 

Па не остављај човјека да пропадне, драги Игњатије, нек' се и он спасава к'о и ми. 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...