Jump to content

Srbija da podigne zid na granici sa Makedonijom!


Препоручена порука

Изгледа да се у Маћедонији опет пуца! Маћедонци гранатирају шиптарска упоришта у Куманову, Тетову и још неким местима.

 

Нешто гадно се кува.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Изгледа да се у Маћедонији опет пуца!

 

Па јел` изгледа, ил` се пуца? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јел` изгледа, ил` се пуца? 

Па написао сам ,,изгледа" јер тако причају Маћедонци, мада још ништа није потврђено...мислим на интернету не нађох још ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па написао сам ,,изгледа" јер тако причају Маћедонци, мада још ништа није потврђено...мислим на интернету не нађох још ништа...

Па управо и ја гледам и по нету и по зидовима бар туце класића на Фезбуку... Сем тога што је у поводу Дана АРМ дошло до смене НГШ и фотки са прославе Дана АРМ, не видим да ико пише о новим сукобима.. Зато и питам. Ево послао сам им и поруке са питањем да ли се нешто "дешава"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Baron_

Reka je krenula u isto vreme kada i bombardovanje Libije i od tada ne prestaje, svskodnevno pristizu brodovi na Siciliju sa izbeglicama vec godinama.

Samo sto je sada krenulo i preko Balkana, a preko Srbije im je i kraci put i jeftiniji nego preko Bugarski i Rumunije. Te stoga idu preko Srbije.

Već više od deset godina neprekidno dolaze (u Srbiju) i preko Bugarske. Samo ih je verovatno bilo u manjem broju i bolje je sve to bilo organizovano. Naše vlasti su se tada trudili da sve ostane što dalje od očiju javnosti jer je prevoz i "transver" izbeglica bio biznis za odabrane.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трећи и потенцијално најпогубнији аспект је очигледна диверзификација становништва. Становништво Србије полако нестаје, више људи умре него што се роди. Процењује се да је од прошлог пописа становништва, а који је спроведен пре само четири године, Србија изгубила око 150.000 становника. Истовремено, европски зид на мађарској граници има за циљ да задржи избеглице у Србији.

 

Je li ovaj čovek normalan?? Sad su izbeglice krive za problem nataliteta i pad broja stanovnika u Srbiji?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Baron_Već više od deset godina neprekidno dolaze (u Srbiju) i preko Bugarske. Samo ih je verovatno bilo u manjem broju i bolje je sve to bilo organizovano. Naše vlasti su se tada trudili da sve ostane što dalje od očiju javnosti jer je prevoz i "transver" izbeglica bio biznis za odabrane.

Ma izbeglica ima od kada je sveta i veka samo sto je pre neku godinu krenula masa ljudi iz Severne Afrike, Libija, Sirija, sada je tamo stigla demokratija pa ljudi krenuli konacno slobodno da putuju ... Nema vise mrskih diktatora da im brane ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гледајући на дуже стазе, можда ће многи од миграната и остати на Балкану, тако да се треба припремити за некакву демографску промјену, малог или средњег домета.

Технички би било изводљиво и да у Србији емигранти буду трајно насељени, а да ми тога чак не будемо ни свесни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Elem, eventualno bi mogli da naselimo u neka nasa zapustela podrucja arapske hriscane,

ali ko bi i zasto tu dolazio kad je sve ruinirano sa nikavom infrastrukturom a koliko vidim svi hoce na zapad da idu i tzv.lagodno zive.

 

Hrscane bi bilo najbolje samo i druge zemlje gledaju da ostanu hrscani.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je li ovaj čovek normalan?? Sad su izbeglice krive za problem nataliteta i pad broja stanovnika u Srbiji?

 

E hebi ga. Dok smo mi Srbi normalni ovi nenormalni će nas saterati u mišiju rupu.

Ne govorim konkretno o natalitetu, već o regionu, u globalu, vako nako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E hebi ga. Dok smo mi Srbi normalni ovi nenormalni će nas saterati u mišiju rupu.

Ne govorim konkretno o natalitetu, već o regionu, u globalu, vako nako.

Meni je zanimljivo kako ovi nasi govore da podizanje zida ne bi bilo u duhu evropskih vrednosti, a Madjari ga podizu i niko im nista ne prigovara, iz evropskih institucija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je zanimljivo kako ovi nasi govore da podizanje zida ne bi bilo u duhu evropskih vrednosti, a Madjari ga podizu i niko im nista ne prigovara, iz evropskih institucija.

Zato sto i jedni i drugi, i madjari i nasi, podilaze svaki na svoj nacin biracima. Niti ce madjarska ograda spreciti priliv izbeglica niti moze. Jer izbeglice ne prelaze ilegalno granicu vec im je cilj upravo legalan ulaz u Madjarsku. Cim ih zaustavi madjarska policija oni su vec obavili sta su trebali. Zato i idu svi na Horgos a ne hvataju ih po livadama.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

vucic-sa-izbeglicama_620x0.jpg

 

 

 

BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija neće da podiže zidove i postavljati bodljikave žice da spreči migrante da uđu u zemlju i dodao da ni EU nije smela da žmuri na takve slučajeve u drugim zemljama.
 

 

"Mislim da EU najpre nije smela da žmuri na žice i ograde, a zažmurila je namerno. Mislim da je trebalo da reaguje kao i na neke druge stvari", primetio je Vučić.

"Što se nas tiče, mi da žmurimo nećemo, već ćemo da pomogheno koliko možemo, a da li će EU pomoći Srbiji - hvala im ako pomognu, a ako ne opet hvala", poručio je Vučić odgovarajući na pitanje novinara po obilasku migranata kod Beogradske autobuske stranice.

Vučić je istakao da je postavljanje žica za njega strašno i da fali samo "još da neko pusti struju i 'završi posao'".

"To je za mene strašno, mi to ne radimo. Mi za razliku od drugih, ne volimo prerviše da molimo ako neko ne vidi u kakvoj je situaciji Srbija. Plašim se da su mogi već podržali zid i prave se da ne vide zid, policiju, ograde", rekao je Vučić.

On je istakao da Srbija, nasuprot tome, prema migrantima ponašati kao prema dobrim ljudima i da od toga neće praviti najveći svetski problem.

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:563200-Vucic-Razmisljam-o-vanrednim-izborima

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je zanimljivo kako ovi nasi govore da podizanje zida ne bi bilo u duhu evropskih vrednosti, a Madjari ga podizu i niko im nista ne prigovara, iz evropskih institucija.

 

Maџарима је то Брисел наредио. Мислиш да би они урадили нешто да немају дозволу Брисела?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...