Nebojš.a Написано Јун 4, 2015 Пријави Подели Написано Јун 4, 2015 “...Umoljavam Vašu Svetinju da čuje moj glas, glas grešnoga čoveka: svim snagama se držite samo Patrijaršijske Crkve. Držite se, čak, do “ispovedništva” (da ne kažem “mučeništva”, to jest do smrti). Spasenje jeste samo u toj Crkvi. Svi drugi pokreti, ma kako oni bili pobožni po svojoj spoljašnjosti, neprijateljeva su obmana. Kroz njih će doći samo raskol, mržnja, opšta propast. Pišem Vam ovom sa velikom svešću o sopstvenoj odgovornosti pred Bogom i Crkvom, iskupljenom dragocenom Krvlju Vaploćenoga Sina Božijega. Kakva je milina čitati ovo. Kako je neodoljiva istina. Uopšte, ceo post iz kog je ovaj deo. Zaista, što reče Janko, ovaj post je suštinski zaključao raspravu. Милан Ракић је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Ракић Написано Јун 4, 2015 Пријави Подели Написано Јун 4, 2015 Kakva je milina čitati ovo. Kako je neodoljiva istina. Uopšte, ceo post iz kog je ovaj deo. Zaista, što reče Janko, ovaj post je suštinski zaključao raspravu. И са том мишљу, те на том фону онда-да баталимо даљу расправу... ИгорМ, Јанко and obi-wan је реаговао/ла на ово 3 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука