Jump to content

Срушио се хеликоптер Војске Србије који је превозио животно угрожену бебу


Препоручена порука

Тужилаштво: За пад хеликоптера одговорна посада

 

У извештају Тужилаштва о паду војног хеликоптера у који је Б92 имао увид наводи се да су у крви и урину пилота Омера Мехића пронађени трагови алкохола.

 

 

Sram vas bilo!!! Bog vidi sve, samo polako...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 423
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Rakicu, ti si jedini ovde koji moze da da adekvatnu procenu... sta mislis, kolike su sanse da su piloti zaista bili pod uticajem  alkohola?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa zar ste ocekivali da ce optuziti bilo koga drugog sem nesretnih pilota? Mrtva usta ne govore...tuzno je sto ce vecina prosecnih srba koji prelistaju novine poverovati u ovu pricu, ogromna vecina koja guta novine i veruje u svaku rec izrecenu preko medije poverovace, takodje.....a mi ostali cemo se pitati Dokle bre vise?!

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja u familiji imam jednog sofera GSP-a. Ljudi, nema sanse taj da popije neki alkohol uvece ako sutra vozi. Nema teorije da ga nateras. A normalan covek voli da popije ko i svi.

A bus nije isto sto i letelica...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као то су "почетна сазнања", као "тек ће испитивати", те "има индиција"...запалити **внаре са све зградом!

 

погибију седам особа је добро јер спречава спекулације, изјавио је професор Факултета безбедности Зоран Драгишић

 

.

Ко су седам особа? То знамо. Имена, да чујемо имена комисије и тужилаштва?! Сад шта више мислим кад нема  ваших имена да сте тешки **внари, а посебно овај што има име.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamolicu Milana ili Zvonka da uklone red sa psovkom iz moje gornje poruke, ipak ne ide da to stoji na forumu gde se okupljaju ljudi zeljni mira i blagosti. Kako god, ne prilici nam to, narocito sto moze da sablazni druge.

 

A i dalje sam izbezumljen od gadjenja, utroba mi se prevrce kao centrifuga.

Da covek ne poveruje da i ispod dna ima dno...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могло је бити и горе саопштење,сада је поуларно од пилота правити исламске терористе,који се тако,закуцавју у планина и поља, а Омер нема ваљани алиби,мада и онај доктор из Пазара, аи беба је сумњива...ма страшно...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamolicu Milana ili Zvonka da uklone red sa psovkom iz moje gornje poruke, ipak ne ide da to stoji na forumu gde se okupljaju ljudi zeljni mira i blagosti. Kako god, ne prilici nam to, narocito sto moze da sablazni druge.

 

A i dalje sam izbezumljen od gadjenja, utroba mi se prevrce kao centrifuga.

Da covek ne poveruje da i ispod dna ima dno...

 

У праву си, али кад се утроба почне превртати као центрифуга, тешко је остати миран и у благости, и било би крајње неприродно не реаговати на очигледну неправду и лажи и на највећи празник. Из моје поруке не треба ништа уклонити, мислим и осећам онако како сам написала. Заждити да их живи огањ спржи. Иначе нисам запрепашћена колико немају образа!

 

Зашто у извештају не објаве имена комисије и имена тужилаштва што су водили и воде процес?

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могло је бити и горе саопштење,сада је поуларно од пилота правити исламске терористе,који се тако,закуцавју у планина и поља, а Омер нема ваљани алиби,мада и онај доктор из Пазара, аи беба је сумњива...ма страшно...

https://twitter.com/sloba_milosevic/status/584021229956419586

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Имена комисије логично је написати под тачком 10. испод тачке 9. - Одговорни за удес а не под тачком 12.  испод тачке 11. – Предлози. Какви црни предлози у извештају, људи су мртви.

 

Ко из комисије стоји иза тачке 9.- Одговорни за удес ? Ко?

 

Шта значи „Прилози:  према списку докумената Елабората“? Комисија према списку докумената Елабората како је извештај постављен може се односити само на тачку 10. и 11., јер се и тачка 11. такође може назвати "пројекат". Смутња и крајње непрофесионалано. Мућкалица. Замисли, имена комисије су "прилози". Предлози и прилози. Боже сачувај!

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...