Jump to content

Папа Франциско: Петнаест „болести“ којих се Црква и више свештенство морају чувати

Оцени ову тему


Препоручена порука

Постаћу Римокатолик. То му све ионако дође исто. Битно је да верујемо у Бога.

 

 

 

Плус ћу бити верска мањина у Србији. А то овде много значи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Постаћу Римокатолик. То му све ионако дође исто. Битно је да верујемо у Бога.

 

 

 

Плус ћу бити верска мањина у Србији. А то овде много значи.

 

 

Можеш да постанеш и харе-кришна фан. Њих има и мање. Можеш да чак тражиш и нека права по Уставу, као што то ономад рекоше ови баптисти што се крију иза Православља.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај Папа је православац. :)

 

Нарочито ми се допада духовитост у тексту. И она је љековита. А за нас православне, између осталог, означавање обољења "мартизма". Сјетимо се како је Блаженог спомена епископ Данило (Крстић) поредио католике и православне са Мартом и Маријом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...