Jump to content

Skandal u Keniji - sprovedena masovna sterilizacija zena vakcinom protiv tetanusa, a sve pod pokroviteljstvom Svetske zdravstvene organizacije


миомира

Препоручена порука

Nevezano za samu ovu temu - zivot je uvek dar i svetinja. Nije u nasoj vlasti da se igramo sa njim na bilo koji nacin.

 

Tacno samo se niko ovde u temi nije igrao sa zivotom, vec navodno sa mogucnoscu nekog da "zatrudni" ko da si nekog sutnuo u mosnie....

 

Mada nije ni tacna..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tacno samo se niko ovde u temi nije igrao sa zivotom, vec navodno sa mogucnoscu nekog da "zatrudni" ko da si nekog sutnuo u mosnie....

 

Mada nije ni tacna..

 

Ako SZO demantuje, mora da ne lazu. Jeste da sami na svoj sajt kace dokumenta koja svedoce o tome da se na vakcini radi vec 40 godina i da su prva istrazivanja na ljudima obavljana jos devedesetih, ali svakako to izaziva nista drugo do puno poverenje u njihove dobre namere. Sto je vise kleveta i lazi, SZO nam je miliji i drazi.

 

Samo da objasne otkuda tim zenama antitela na HCG ako su doze u vakcinama bile "zanemarljive". I prica je tek pokrenuta, ni blizu nije zavrsena. Testiranja se nastavljaju. Stay tuned.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivot u patnji je dar?

 

Znaci po tebi mnogi svetitelji koji su proveli zivot u patnji,trpljenju,koji su za zivota bili muceni,maltretirani,u raznoraznim logorima i svasta jos nesto,u stvari su imali nesrecu da se rode? i bolje bi za sve bilo da su njihovi roditelji ih ubili ?

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako SZO demantuje, mora da ne lazu. Jeste da sami na svoj sajt kace dokumenta koja svedoce o tome da se na vakcini radi vec 40 godina i da su prva istrazivanja na ljudima obavljana jos devedesetih, ali svakako to izaziva nista drugo do puno poverenje u njihove dobre namere. Sto je vise kleveta i lazi, SZO nam je miliji i drazi.

 

Samo da objasne otkuda tim zenama antitela na HCG ako su doze u vakcinama bile "zanemarljive". I prica je tek pokrenuta, ni blizu nije zavrsena. Testiranja se nastavljaju. Stay tuned.

 

Ako neki supacki portal to objavi - mora da je tacno..

 

jer je opste poznto i potkrepljeno mnogim dokzim da je veliki interes SZO da istrebi populciju u keniji...

 

Postoji nesto sto se zove skepticizam.. a to je ne verovati u nesto u przno i bez dokaza...

 

Vlada u keniji je inace jako sposobna, i postena vlada, kojom vldaju jako posteni politicri...njima treb verovti vise nego SZO...

 

ali svakako to izaziva nista drugo do puno poverenje u njihove dobre namere. Sto je vise kleveta i lazi, SZO nam je miliji i drazi.

 

 

 

Postoji nesto sto se zove humanost, nesto sto rade jako bogati ljudi, pomazu siromasne tako sto im obezbedju vakcine koje ih spsavaju od bolesti... naprimer tetanusa.....

 

Naravno.. ljudi koji smi ne bi pomogli siromasnima od svojih pra..., prvi sumnjaju u to da neko drugi pomaze...,

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci po tebi mnogi svetitelji koji su proveli zivot u patnji,trpljenju,koji su za zivota bili muceni,maltretirani,u raznoraznim logorima i svasta jos nesto,u stvari su imali nesrecu da se rode? i bolje bi za sve bilo da su njihovi roditelji ih ubili ?

 

Najbolja opcija je da te ubiju pre nego sto se rodis (abortus). Minimum patnje a odes u raj xD Cista ekonomija brate.

A kad si vec imao tu nesrecu da se rodis onda najbolje da umres sto pre i sto bezbolnije. Svetitelji i uce da treba da umres pre smrti, Ako nisi blagosloven kao oni da umres pre smrti onda sledeca najbolja opcija je da umres klasicnom smrcu xDDD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci po tebi mnogi svetitelji koji su proveli zivot u patnji,trpljenju,koji su za zivota bili muceni,maltretirani,u raznoraznim logorima i svasta jos nesto,u stvari su imali nesrecu da se rode? i bolje bi za sve bilo da su njihovi roditelji ih ubili ?

 

 

Strawman ovde nikog nije nikog ubijo (cak i d je vest tacn) i cak i da je abortus ubistvo ( da se slozimo oko tog). Ovde je osteceno zdravlje zene to jest mogucnost da zatrudni, ali ni govoru o nekom ubistvu zivota.

 

Najbolja opcija je da te ubiju pre nego sto se rodis (abortus). Minimum patnje a odes u raj xD Cista ekonomija brate.

A kad si vec imao tu nesrecu da se rodis onda najbolje da umres sto pre i sto bezbolnije. Svetitelji i uce da treba da umres pre smrti, Ako nisi blagosloven kao oni da umres pre smrti onda sledeca najbolja opcija je da umres klasicnom smrcu xDDD

 

Nidzoka, koji je misteriozno nestao, je nesto slichno tvrdio. Da 75 onih zigota koji ne odu u mtericni zid zaprvo odu u raj...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo da objasne otkuda tim zenama antitela na HCG ako su doze u vakcinama bile "zanemarljive".

 

 

Samo kad bi ljudi čitali odgovore na temama koje postavljaju.

 

- Vakcina je protiv neonatalnog tetanusa (koji može da dobije novorođenče ako se porođaj obavlja u nehigijenskim uslovima, kao što je čest slučaj u Keniji. Samo u 2013. 550 beba u Keniji je umrlo od neonatalnog tetanusa), zato se daje devojčicama od 14 godina pa na gore da bi mogle da prime svih pet doza do svoje 18 godine i da postanu potpuno zaštićene. 18 godina je donji legalni limit za brak u Keniji i od devojaka u tim godinama se očekuje da rađaju decu. Zato se daje samo mladim ženskim osobama, a ne i muškarcima.

 

- Tvrdnja da je analizom otkriveno prisustvo bHCG hormona je netačna, jer u Keniji ne postoje laboratorije za takvu analizu. A ukoliko bi stvarno primile bHCG hormon u kombinaciji sa tetanusom, kod njih bi se razvila trajna neplodnost, nikada ne bi mogle da imaju decu. Devojke i žene koje su primile vakcinu su iza toga rađale decu bez problema, što znači da je priča obična glupost.

 

- Cela priča o Keniji je doslovce prepričana stara verzija priče od pre desetak godina da se sve ovo isto dešavalo u Meksiku, Tanzaniji, Nikaragvi i Filipinima, što je isto dokazano kao potpuna izmišljotina. Ovo je samo nova verzija sa novom državom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo kad bi ljudi čitali odgovore na temama koje postavljaju.

 

- Vakcina je protiv neonatalnog tetanusa (koji može da dobije novorođenče ako se porođaj obavlja u nehigijenskim uslovima, kao što je čest slučaj u Keniji. Samo u 2013. 550 beba u Keniji je umrlo od neonatalnog tetanusa), zato se daje devojčicama od 14 godina pa na gore da bi mogle da prime svih pet doza do svoje 18 godine i da postanu potpuno zaštićene. 18 godina je donji legalni limit za brak u Keniji i od devojaka u tim godinama se očekuje da rađaju decu. Zato se daje samo mladim ženskim osobama, a ne i muškarcima.

 

- Tvrdnja da je analizom otkriveno prisustvo bHCG hormona je netačna, jer u Keniji ne postoje laboratorije za takvu analizu. A ukoliko bi stvarno primile bHCG hormon u kombinaciji sa tetanusom, kod njih bi se razvila trajna neplodnost, nikada ne bi mogle da imaju decu. Devojke i žene koje su primile vakcinu su iza toga rađale decu bez problema, što znači da je priča obična glupost.

 

- Cela priča o Keniji je doslovce prepričana stara verzija priče od pre desetak godina da se sve ovo isto dešavalo u Meksiku, Tanzaniji, Nikaragvi i Filipinima, što je isto dokazano kao potpuna izmišljotina. Ovo je samo nova verzija sa novom državom.

Gde ima dima i vatre, ja sve nesto mislim... sto se vise upirete da negirate, sve sam sigruniji da je moja paranoja potpuno zdrava.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je humana strana iluminata. Ko zna koliko miliona dusa su spasili od siromastva, gladi, side, rata i ostale nezamislive patnje.

 

 

Ја ти још ударих амин рачунајући да је у питању иронија, а ти озбиљан?!

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo kad bi ljudi čitali odgovore na temama koje postavljaju.

 

- Vakcina je protiv neonatalnog tetanusa (koji može da dobije novorođenče ako se porođaj obavlja u nehigijenskim uslovima, kao što je čest slučaj u Keniji. Samo u 2013. 550 beba u Keniji je umrlo od neonatalnog tetanusa), zato se daje devojčicama od 14 godina pa na gore da bi mogle da prime svih pet doza do svoje 18 godine i da postanu potpuno zaštićene. 18 godina je donji legalni limit za brak u Keniji i od devojaka u tim godinama se očekuje da rađaju decu. Zato se daje samo mladim ženskim osobama, a ne i muškarcima.

 

- Tvrdnja da je analizom otkriveno prisustvo bHCG hormona je netačna, jer u Keniji ne postoje laboratorije za takvu analizu. A ukoliko bi stvarno primile bHCG hormon u kombinaciji sa tetanusom, kod njih bi se razvila trajna neplodnost, nikada ne bi mogle da imaju decu. Devojke i žene koje su primile vakcinu su iza toga rađale decu bez problema, što znači da je priča obična glupost.

 

- Cela priča o Keniji je doslovce prepričana stara verzija priče od pre desetak godina da se sve ovo isto dešavalo u Meksiku, Tanzaniji, Nikaragvi i Filipinima, što je isto dokazano kao potpuna izmišljotina. Ovo je samo nova verzija sa novom državom.

 

I ti sad hoćeš da kažeš da ne samo što se ljudi koji prenose ove priče neće ni izviniti što šire paranoju i time ometaju vakcinisanje koje će sprečiti smrt stotina i hiljada beba... već su te iste budalaštine pričali već nekoliko puta... ma ne verujem...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo kad bi ljudi čitali odgovore na temama koje postavljaju.

 

- Vakcina je protiv neonatalnog tetanusa (koji može da dobije novorođenče ako se porođaj obavlja u nehigijenskim uslovima, kao što je čest slučaj u Keniji. Samo u 2013. 550 beba u Keniji je umrlo od neonatalnog tetanusa), zato se daje devojčicama od 14 godina pa na gore da bi mogle da prime svih pet doza do svoje 18 godine i da postanu potpuno zaštićene. 18 godina je donji legalni limit za brak u Keniji i od devojaka u tim godinama se očekuje da rađaju decu. Zato se daje samo mladim ženskim osobama, a ne i muškarcima.

 

- Tvrdnja da je analizom otkriveno prisustvo bHCG hormona je netačna, jer u Keniji ne postoje laboratorije za takvu analizu. A ukoliko bi stvarno primile bHCG hormon u kombinaciji sa tetanusom, kod njih bi se razvila trajna neplodnost, nikada ne bi mogle da imaju decu. Devojke i žene koje su primile vakcinu su iza toga rađale decu bez problema, što znači da je priča obična glupost.

 

- Cela priča o Keniji je doslovce prepričana stara verzija priče od pre desetak godina da se sve ovo isto dešavalo u Meksiku, Tanzaniji, Nikaragvi i Filipinima, što je isto dokazano kao potpuna izmišljotina. Ovo je samo nova verzija sa novom državom.

 

E sad.. i ti!

To su lazi jer svi vilo dobro znamo sta je cilj szo iluminata

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q4U_KbYfGkw

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...