Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ови садашњи избори ће многе ликове и странчице почистити са политичке сцене. Јер нема се бре више пара за те глупости.

Нико више неће да финансира политичаре.

 

Тако да будућа опозиција може само да настане из садашњег режима.

 

( молим да се овај пост уведе у евиденцију, биће актуелан за 2, 4 година )

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znaci, slazem se. Ali bolje je svakako da se svrsta gde i pripada nego da zavlaci narod.

 

То је тачно.

Но свако се бори онако како уме на политичкој сцени.

Неко популизмом и реториком, празним обећањима, неко има везе у Русији које може да уложи као залог дила, неко је довољно луд да може ладно изаћи на ТВ и понашати се као Вулин и све тако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад си све окренуо тамо где теби одговара.

Хајде нађи тај пост па га цитирај овде да га анализирамо ;)

 

Ево, ово искошено, пре тога је оно за пљачку Треће Србије, ал' не бих да се опет расправљамо око тога па зато не цитирам цео пост.

Дакле, овде пише баш ово што сам рекао изнад, а при чему и сад стојим, јер, да поновим, ако нешто мрзим на политичкој сцени, то су ликови који под плаштом патриотизма пљачкају државу. Чак и Вучића и говеда из ДС-а лакше подносим.

 

Поповић је одлуку донео, али Вучић није. И баш бих волео да га не прими јер реално СНП нема никакав потенцијал, не можеш политику да засниваш на зиду за мигранте и да очекујеш иоле озбиљну подршку.

 

Мени је жао што људи који себе сматрају патриотама гласају за неког само зато што тај прича како је патриота, а све продаје на први намиг државне касе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је жао што људи који себе сматрају патриотама гласају за неког само зато што тај прича како је патриота, а све продаје на први намиг државне касе.

 

Још је смешније причати да је Поповић запео за државну касу, када је његова каса тежа од државне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa bas on koji je samostalan i pun para ne bi trebao da se petlja sa Vucicem ako je nekakav patriota i rusofil, posto ovaj radi sve suprotno od nacionalnih i da kazem ruskih interesa. Onda ova koalicija nema nikakve logike. Osim da se gospodin uvali u vlast, dobije neko ministarstvo i dopuni svoju licnu kasu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још је смешније причати да је Поповић запео за државну касу, када је његова каса тежа од државне.

 

Далеко је његова каса од државне, а кол'ко год да је богат, нико до сад (кад је на власти, не у опозицији) није плаћао своје ботове својим новцем па сам прилично сигуран да неће ни Поповић. Наравно да има он ту и друге интересе, ал' гарантујем да ће да гура своје кадрове и ботове где год може на државну грбачу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Далеко је његова каса од државне, а кол'ко год да је богат, нико до сад (кад је на власти, не у опозицији) није плаћао своје ботове својим новцем па сам прилично сигуран да неће ни Поповић. Наравно да има он ту и друге интересе, ал' гарантујем да ће да гура своје кадрове и ботове где год може на државну грбачу.

Isto će to i da radi Radulović.Kao što je svojoj ženi nabacivao posao kao stečajni upravnik.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Isto će to i da radi Radulović.

 

Нема потребе јер њега на власт не доводе ботови и тајкуни па неће морати ни да им се одужује.

 

Kao što je svojoj ženi nabacivao posao kao stečajni upravnik.

 

https://twitter.com/SasaRadulovich/status/704296892923039745

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема потребе јер њега на власт не доводе ботови и тајкуни па неће морати ни да им се одужује.

 

 

 

 

https://twitter.com/SasaRadulovich/status/704296892923039745

i šta ovo je kao odgovor na ozbiljne optužbe?Tweet?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i šta ovo je kao odgovor na ozbiljne optužbe?Tweet?

 

Чек, чек... Ако сам добро разумео, теби су ове пљувачине у Вучићевом службеном гласнику озбиљне оптужбе, а конкретан одговор где човек каже шта то значи није? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чек, чек... Ако сам добро разумео, теби су ове пљувачине у Вучићевом службеном гласнику озбиљне оптужбе, а конкретан одговор где човек каже шта то значи није? :D

 

Osveta bivšeg stečajnog upravnika

 

 

Saša Radulović je vremenom pronašao još jedan način da od stečajnog dužnika, firme koja mu je poverena, izvuče pare za svoj džep. Agencija za licenciranje stečajnih upravnika ga zato 2012. godine kažnjava javnom opomenom i novčano sa 100.000 dinara, jer je u stečajnim postupcima  angažovao knjigovodstvenu agenciju svoje supruge Tanje Radulović.

Dobro upućeni znaju da je Radulovića na mesto ministra privrede nije dovela plitka pamet Aleksandra Vučića, već interesi Bogoljuba Karića. Sa ovim tajkunom je Saša Radulović u kontakt došao još pre 2010. godine, kada je rešenjem Zlatana Dimitrića, vršioca funkcije predsednika Privrednog suda u Beogradu, bio postavljen za stečajnog upravnika Kompanije "Braća Karić". Za Dimitrića se odavno znalo da za upravnike u ovako značajnim preduzećima, gde ima puno imovine, i gde se prepliću razni partijski interesi, postavlja ili ljude sa lepljivim prstima ili one koji su sa njim intimno "bliski". U godini kada je Radulović preuzeo upravu nad Kompanijom BK, ona je imala ukupnu aktivu od 297.909.000 dinara, ukupni kapital od 59.556.000 dinara, osnovni kapital od 97.173.000 i gubitak od 37.937.000 dinara. Poslujući u narednom periodu isključivo sa gubitkom, kompanija je svoju ukupnu aktivu 2012. uvećala na 302.761.000 dinara, osnovni kapital je ostao isti, a ukupni kapital je narastao na 54.995.000 dinara uz istovremeno povećanje ukupnog gubitka na 42.498.000 dinara. Svakome je tu sve jasno.

  Da li je sve ovo bila preporuka da elektro-inženjer Saša Radulović u "rekonstruisanoj" vladi 2013. godine bude izabran za ministra privrede? Ako je tako, onda je sigurno da će doći do potpunog ukidanja institucionalne kontrolu nad stečajnim upravnicima. Jer, ne treba zaboraviti, jedna od Radulovićevih ideja je da umesto Agencije za licenciranje stečajnih upravnika, isključivu kontrolu nad stečajnim upravnikom dobije stečajni sudija koji je zadužen u istom predmetu! I sve to zato što mu se Agencija zamerila, jer ga je ranije kažnjavala (i sada se vode neki postupci protiv njega). Treba onda očekivati da će stečajni sudija i da postavlja, ali i da kontroliše rad upravnika. A kako to izgleda kada se spoje podmitljivi stečajni upravnik i nepismeni sudija, videlo se u slučaju "Delta legala". Ako ova fantazija novog ministra postane stvarnost, od već ojađene srpske privrede neće ostati ništa.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro upućeni znaju da je Radulovića na mesto ministra privrede nije dovela plitka pamet Aleksandra Vučića, već interesi Bogoljuba Karića. Sa ovim tajkunom je Saša Radulović u kontakt došao još pre 2010. godine, kada je rešenjem Zlatana Dimitrića, vršioca funkcije predsednika Privrednog suda u Beogradu, bio postavljen za stečajnog upravnika Kompanije "Braća Karić".

 

:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))

Ovo ja u rangu njegovog tweeta. :ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa bas on koji je samostalan i pun para ne bi trebao da se petlja sa Vucicem ako je nekakav patriota i rusofil, posto ovaj radi sve suprotno od nacionalnih i da kazem ruskih interesa. Onda ova koalicija nema nikakve logike. Osim da se gospodin uvali u vlast, dobije neko ministarstvo i dopuni svoju licnu kasu.

Или да Вучић ипак добије и неки линк ка Русима, Јер запад је превртљив и лако може сутра да каже ђења Вучићу. А Вучићу се баш и не силази са власти.

Размисли. Зашто би иначе Вучић узео Поповића у власт, која му вајда?

А реално не треба му нико јер сам може опет да формира већину.

Друго је ПУПС јер му треба неко ко ће пензионере држати под контролом.

Дачић му не треба и вероватно ће га отписати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...