Jump to content

Slike forumasa kad su bili klinci :)

Оцени ову тему


Nina 777

Препоручена порука

Него, није ми јасно како сте успели да поставите слике када сте били клинци?

Ја колико се сећам, тада су били филмови и слике су се развијале. Немогуће да је тада постојала меморијска картица :.mislise.

 

шала мала,

поставићу и ја када пребацим слике на комп, тј скенирам

 

pa fotografisi ili skeniraj, pa postavi, pa da vidimo kakav si ustvari :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, није ми јасно како сте успели да поставите слике када сте били клинци?

Ја колико се сећам, тада су били филмови и слике су се развијале. Немогуће да је тада постојала меморијска картица :.mislise.

 

шала мала,

поставићу и ја када пребацим слике на комп, тј скенирам

 

Увек се нађе неко у фамилији који узме и усликује све фотке из старих албума и онда качи по фејсу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, на брзину сам сликао, није нешто, па док не скенирам ево ове 2. Види се од малена шта сам највише волео, а то ме држи и дан данас. Прва љубав заборава нема :)

 

IMG_8795_zps75b36bbf.jpg

IMG_8800_zps84e86f1f.jpg

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne prestajem se odusevljavati ovim decijim slicicama, nista nije kao oci deteta Samo slabo ste pisali o toj deci i o tim ocima, i tome koliko ih cesto srecete u sebi... U svakom slucaju, vidim ja da smo svi mi na sigurnom putu za  raj       

Ako se ne obratite i ne budete kao djeca, nećete ući u Carstvo nebesko. "Dete je parče neba na zemlji" 

Dijete je čistota, nevinost, radost, nezlobivost i nezlopamtljivost, dobrota, mudrost i bez znanja, intuitivno znanje onog bitnog. To je dijete u nama, onaj prvi anđeoski lik 'manjeg brata andjela', koji se zamrači pomalo grijehom i zaboravom tog rajskog svijeta...

Ja sam bila ozbiljna i starmala, i brižna za druge.. jako sam se vezivala za ljude u mojoj okolini, nisam lako podnosila promjene ni odvajanja. Polazak u školu je značio otkrivanje svijeta knjiga... Nisam se nametala niti bila u stanju da budem vođa grupe, i nikad nisam razumjela oko čega se to i zašto nadmeću i prepiru, kad možemo da se lijepo slažemo i igramo zajedno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Увек се нађе неко у фамилији који узме и усликује све фотке из старих албума и онда качи по фејсу...

 

:D  Тачно. Ја сам баш тако дошла до ових мојих у шпилкознама.

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, на брзину сам сликао, није нешто, па док не скенирам ево ове 2. Види се од малена шта сам највише волео, а то ме држи и дан данас. Прва љубав заборава нема :)

IMG_8795_zps75b36bbf.jpg

IMG_8800_zps84e86f1f.jpg

Имаш ли и сада овакву косу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имаш ли и сада овакву косу?

Можда би је и имао, да је имам :)

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1970624_698947656793964_401530381_n.jpg?

 

Ja i moj bata kod dede u selu. I dalje sam ponosna na mog brata.

Sva sam razdragana jer neznam sta me ceka ali jos uvek osetim istu radost kada je brat pored mene :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја 1972.године.

ip08nFzrgUUPs.jpg

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja i moj bata kod dede u selu. I dalje sam ponosna na mog brata.

Sva sam razdragana jer neznam sta me ceka ali jos uvek osetim istu radost kada je brat pored mene :)

Сестра брату увек рада, а брат сестри како када :)

Невероватно колико су сестре слабе на браћу и колика је то љубав, док су мушки онако, мушки хладнији (то не значи да мање воле) :)

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сестра, мама и ја.

iwEIrrtG4kHbg.jpg

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...