Jump to content

Хришћански поглед на вантелесну оплодњу

Оцени ову тему


Препоручена порука

@ Walter

"Па ко си ти? Ти си неки већи издајник..."

А и даље се издајеш за милог чичицу са чедним погледом и безазленим смешком испод црвеног шеширића.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ Walter

"Па ко си ти? Ти си неки већи издајник..."

А и даље се издајеш за милог чичицу са чедним погледом и безазленим смешком испод црвеног шеширића.

:D .. Ако је ово безазлени смешак... хахах...

...Не, не... ..помешала си ме са неким,.. нисам ја друг Јаковљвић.. ја сам мноого већи издајник..мораћу да да ставим (опет) одговарајућу слику

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D .. Ако је ово безазлени смешак... хахах...

...Не, не... ..помешала си ме са неким,.. нисам ја друг Јаковљвић.. ја сам мноого већи издајник..мораћу да да ставим (опет) одговарајућу слику

''Твоје издајство сеже све до месне заједнице''

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Super... a sad se lepo vratite na temu.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skrenucu verovatno sa teme ali moram reci...sve sto vise idemo u savremenost, sve smo dalji Bogu...Meni je to jednostavno istina, nije li? Dok su ljudi gulili koru hleba i krompir vise su postovali veru, a sada se davimo u bludu, razvratu i vise nemam snage da razmisljam zasto, kako i gde to vodi, nego samo da se pomolim za spasenje molimoli

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skrenucu verovatno sa teme ali moram reci...sve sto vise idemo u savremenost, sve smo dalji Bogu...Meni je to jednostavno istina, nije li? Dok su ljudi gulili koru hleba i krompir vise su postovali veru, a sada se davimo u bludu, razvratu i vise nemam snage da razmisljam zasto, kako i gde to vodi, nego samo da se pomolim za spasenje molimoli

Па ..како се узме.. ми као личности и створења Божија ..Живимо само САД И ОВДЕ.. нисмо живели у та давна ''славна времена'' :) тако да...

А што с етиче можда нас ''као народа'' и некаквог колективног традиционалног свесног или несвесног наслеђа... у та древна Хришћанска врмена били смо многобошци и пагани..

Тако да ..ето ...

Треба размишљати о томе.. да..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

velika rasprava na ovoj temi

ja bi mozda da sam na mestu zene koja ne moze da rodi dete pa mora da ide na vto trazila blagoslov od duhovnika ,i stvarno me ne bi intresovalo nista od ovog sto ste napisali ,vec bi njega poslusala

oprostite mi ,ali ja tako mislim :drugarstvo: 319.gif

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

velika rasprava na ovoj temi

ja bi mozda da sam na mestu zene koja ne moze da rodi dete pa mora da ide na vto trazila blagoslov od duhovnika ,i stvarno me ne bi intresovalo nista od ovog sto ste napisali ,vec bi njega poslusala

oprostite mi ,ali ja tako mislim :drugarstvo: 319.gif

Jesi sigurna da bi ga poslušala kad je reč o neplodnosti a imaš veliku želju da imaš decu? Razmisli još jednom pa odgovori.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

velika rasprava na ovoj temi

ja bi mozda da sam na mestu zene koja ne moze da rodi dete pa mora da ide na vto trazila blagoslov od duhovnika ,i stvarno me ne bi intresovalo nista od ovog sto ste napisali ,vec bi njega poslusala

oprostite mi ,ali ja tako mislim :drugarstvo: 319.gif

https://www.pouke.org/forum/topic/8166-подела-у-парохији-и-духовне-алтернативе/

Mis'im..tek koliko da se ne zaboravi da "istina" uvek ima dva kraja... Ni$ta lichno..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.pouke.org...не-алтернативе/

Mis'im..tek koliko da se ne zaboravi da "istina" uvek ima dva kraja... Ni$ta lichno..

Bogu hvala ,ja imam dobrog duhovnika ,

Slava Bogu

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bogu hvala ,ja imam dobrog duhovnika ,

Slava Bogu

Ја да не будем на сметњи.. :) , мис'им није ми намера..али...

Шта да раде, сестрице драга, .. они који немају ''доброг духовника''.. ?'

... мис'им ја само питам ... :-

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја да не будем на сметњи.. :) , мис'им није ми намера..али...

Шта да раде, сестрице драга, .. они који немају ''доброг духовника''.. ?'

... мис'им ја само питам ... :-

:) nisi na smetnji , ja sam rekla sta bi ja radila

kucaj i otvorice ti se :) ,to sam napisala i u onoj temi sto si stavio link

a i Otac Ivan je odgovorio na to pitanje

https://www.pouke.org...884#entry509397

t4431

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:) nisi na smetnji , ja sam rekla sta bi ja radila

kucaj i otvorice ti se :) ,to sam napisala i u onoj temi sto si stavio link

a i Otac Ivan je odgovorio na to pitanje

https://www.pouke.org...884#entry509397

t4431

prst ka gore :drugarstvo:

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...