Jump to content

Квази-истине које се шире путем интернета ради деморалисања народа

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па кад би хапсили све што објављују лажне податке преко "друштвених мрежа" пола овог форума би било у затвору. :)

 

То су бре невиђене будалаштине... За то време премијер државне уговоре држи закључане као "тајну" и нико не зна колику је штету направио. Да не причамо тек какве је болесне изјаве давао у својој каријери.

 

Народ који ово дозвољава неће добро да заврши.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:.mislise.

 

Каква болес`... За шта су бре ухапшени људи, да л` сте нормални!?

 

Вучић длаку мења али ћуд никада.

 

Svaka cvast drzavi na ovome. Trtebali bi i one sto su slali spasice na pogresne adrese i setali ih da pohvataju.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

" I zato ovaj narod, ipak, izgleda, ima državu tačno kakvu zaslužuje. Nije kriv Vučić, mi smo govna. Iako smo, eto, dobri u duši."
 
И ето још једног блога који служи само зато да нам каже да смо говна, обрни окрени како год...симптоматичан закључак и потпуно очекиван. Дакле, и кад смо неоспорно добре душе, е и тад смо говна. 
Надам се да је макар добра плата за овакав рад са фекалијама.
 

 

 

Pa to je poenta ...Svi valjaju osim Srba ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Masamo neka hapse tu stoku sto maltretira ceo narod sa svojim lagarijama.

 

 

Да. сад само да се не злоупотреби за легализацију цензуре и званичне лажи. Видећемо...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да. сад само да се не злоупотреби за легализацију цензуре и званичне лажи. Видећемо...

 

 

Ma kakva cenzura ... U uslovima vanredne situacije imas goveda koja izmisljeju hiljade leseva koja plutaju, neke brane minirane, izazivaju paniku ... To sve treba na visegodisnhju robiju oterati pa neka laju iz kaveza gde im je i mesto.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma kakva cenzura ... U uslovima vanredne situacije imas goveda koja izmisljeju hiljade leseva koja plutaju, neke brane minirane, izazivaju paniku ... To sve treba na visegodisnhju robiju oterati pa neka laju iz kaveza gde im je i mesto.

A ako se ispostavi da je nesto od toga istina i da je bilo zataskavano - ko onda da odgovara?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ako se ispostavi da je nesto od toga istina i da je bilo zataskavano - ko onda da odgovara?

 

 

Onaj koji je odgovoran naravno. Nikada nevin vec samo onaj za koga se dokaze da je kriv.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VUČIĆ: OD 809 nestalih pronađeno 780! Nije bilo cenzure!

Premijer Aleksandar Vučić gostovao je večeras u emisiji "Upitnik" na RTS, gde je glavna tema bila nedavna katastrofa koja je zadesila Srbiju.

jpeg
 

Vučić je obećao brzu pomoć države u saniranju posledica poplave, te je istakao da će novcem za obnovu upravljati neko iz nevladinog sektora, kako bi izbegao priče da je nko zaradio.

Predsednik Vlade Srbije osvrnuo se i na brojne medijske natpise i spekulacije, između ostalog, i na one o cenzuri. Poseban akcenat stavio je na kritiku OEBS da su pojedini sajtovi i onlajn sadržaji blokirani, što predstavlja kršenje prava na slobodu izražavanja.

- Ne slažem se sa ocenom iz OEBS o navodnoj cenzuri. Apsolutno je netačno da je bilo zahteva za povlačenje nekih tekstova - rekao je Vučić, dodajući:

- Dunja Mijatović je rekla da je neko skinuo tekst iz Blica, cenzurisao neki Prompert sajt. Sad ja postavljam pitanje, ne želeći da potcenim značaj te teme, da li sam ja mogao to da uradim? Blic je novina koja piše protiv vlade, to je nemačko-švajcarska novina. Kako sam ja mogao da skinem tekst, koji sam, inače, pogledao, prilično nepismen i glup tekst, koji me je nasmejao.

On je rekao da takve ocene i optužbe za cenzuru nanose veliku štetu Srbiji, a ne njemu. 

- Mislim da je najbolje rešenje da zato pronađete jedan slučaj, neka dođe neko iz "Blica" ili sa vaše televizije ili B92 i neka kažu da sam jednu stvar tražio da bude cenzurisana i ja ću da priznam da nisam govorio istinu, a posle toga biće nemoguć moj opstanak na političkoj sceni - rekao je Vučić u intervjuu za "RTS".

On je naglasio da građani povratak u Obrenovac očekuju tek kada to bude potpuno bezbedno, a tvrdi i da je veliki broj nestalih već pronađen.

- Potpunu normalizaciju života očekujem za sedam, osam dana. Nije realno da se ljudi vrate dok kanalizacija ne funkcioniše u potpunosti. Pronađeno je 780 od 809 prijavljenih nestalih. Za 18 od 29 preostalih je potvrđena smrt, a za 11 osoba se još uvek traga - kazao je premijer, i dodao da je ukupna šteta  poplava gotovo milijardu evra, a da će svega 20 odsto pokriti strana pomoć.

 

 

http://www.pressonline.rs/info/politika/313413/vucic-od-809-nestalih-pronadjeno-780-nije-bilo-cenzure.html

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини је проблем у кадији...али видећемо како ће се развијати даље...

у међувремену ето дивног материјала за песимистичнодрамосерске "блогере" да нам објасне да смо стока. без обзира на исход, наравно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да. сад само да се не злоупотреби за легализацију цензуре и званичне лажи. Видећемо...

 

А хоће да се искористи јер се увек тако ради. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Blic je novina koja piše protiv vlade, to je nemačko-švajcarska novina. 

 

и зашто је то онда дозвољено код нас? Да ли би амери дозволили тако нешто на свом терену

 

једно је слобода говора а друго слобода лажи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

и зашто је то онда дозвољено код нас? Да ли би амери дозволили тако нешто на свом терену

 

Наравно, у сред Вашингтона имаш "Руску Телевизију" коју финансира Русија: http://rt.com/about-us/

 

једно је слобода говора а друго слобода лажи.

 

Слобода говора је слобода да кажеш било шта, свиђало се то некоме или не, било истина или лаж (по било чијем мишљењу).

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Слобода говора је слобода да кажеш било шта, свиђало се то некоме или не, било истина или лаж (по било чијем мишљењу).

 

 

Javi to onima u Hagu i reci im da puste Seselja ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...