Jump to content

Da li je Isus stvarno najavio dolazak Muhameda,ili je to izmisljotina,kao vid prevare,radi stvaranja uslova sirenja jedne zablude pod maskom religije?

Оцени ову тему


Препоручена порука

“Vaša srca i vaši umovi nisu sad spremni da nose sve to. Biće vam objavljeno preko sledeceg “Odabranika“ ,“Izabranika“ koji da bi dosao,ja moram da odem“. Otprilike tako je pisalo. I rekao je o tom “Odabraniku“ da nece govoriti o sebi,niti svoje reci,nego samo Boziju objavu. U tom kontekstu je to pisalo. Sad,da li je on zaista mislio na Muhameda,ili je tu mislio na Svetog Duha koji ce nam dati Bozije nadahnuće...

Ako si već Katolik zašto nisi član te grupe?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hmm...nešto mi je sumnjiv ovaj naš brat Srbin Katolik :) di se baš za Muhameda uhvati kad ima toliko "veselijih" ;) tema po nas Srbe pa još i katolike? :)

Zato što je Musliman, skoro pa mogu to da potpišem. Dovoljno je pročitati mu postove i teme. Nije mi samo jasno zbog čega se lepo ne predstavi kao musliman. Imamo mi ovde ceo PDF namenjen dijalogu sa muslimanima. Nema potrebe za trolovanjem i lukavim provociranjem.

Slobodno se osećaj ovde, brate Srbine, koje god da si vere i nacije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je Musliman, skoro pa mogu to da potpišem. Dovoljno je pročitati mu postove i teme. Nije mi samo jasno zbog čega se lepo ne predstavi kao musliman. Imamo mi ovde ceo PDF namenjen dijalogu sa muslimanima. Nema potrebe za trolovanjem i lukavim provociranjem.

Slobodno se osećaj ovde, brate Srbine, koje god da si vere i nacije.

Ja JESAM SRBIN,ali musliman NISAM!!! Ali me zanimaju neke stvari u vezi Islama,zato jer mislim da je to normalno razumeti “protivnicku stranu“. Da ih upoznamo sto bolje. Ja samo hocu i time da se jos dodatno uverim da Islam NIJE “jedina prava vera“!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja JESAM SRBIN,ali musliman NISAM!!! Ali me zanimaju neke stvari u vezi Islama,zato jer mislim da je to normalno razumeti “protivnicku stranu“. Da ih upoznamo sto bolje. Ja samo hocu i time da se jos dodatno uverim da Islam NIJE “jedina prava vera“!

Pa i onda si pogrešio pristup. Prvo naučiš šta TVOJA vera uči, pa tek onda možeš da upoređuješ, u suprotnom sa čim upoređuješ kad ne poznaješ ni jedno ni drugo?

 

Jer da si naučio šta Crkva uči, ne bi imao potrebe da pitaš to što pitaš.

Verbum Domini Manet in Aeternum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa i onda si pogrešio pristup. Prvo naučiš šta TVOJA vera uči, pa tek onda možeš da upoređuješ, u suprotnom sa čim upoređuješ kad ne poznaješ ni jedno ni drugo?

Shvatam ja to. Naravno,koliko god znao,UVEK moze da se nadje nesto sto ne znam. Ali kad smo vec tu,ne razumem zasto muslimani ne priznaju Isusa kao svog najveceg,umesto Muhameda,kad i u samom Koranu,najavljuje se drugi Isusov dolazak! Dakle,ne Muhamedov,nego Isusov.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Shvatam ja to. Naravno,koliko god znao,UVEK moze da se nadje nesto sto ne znam. Ali kad smo vec tu,ne razumem zasto muslimani ne priznaju Isusa kao svog najveceg,umesto Muhameda,kad i u samom Koranu,najavljuje se drugi Isusov dolazak! Dakle,ne Muhamedov,nego Isusov.

Zato što je Kuran sastavljen od kolekcije jeretičkih učenja koje je Muhamed pokupio usput trgujući, a ti "hrišćani" nisu priznavali Isusa kao Sina Božjeg, pa otud i on u Kuranu, na sasvim zbunjujuć način - te nije običan čovek, te jeste i sl.

Verbum Domini Manet in Aeternum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je Kuran sastavljen od kolekcije jeretičkih učenja koje je Muhamed pokupio usput trgujući, a ti "hrišćani" nisu priznavali Isusa kao Sina Božjeg, pa otud i on u Kuranu, na sasvim zbunjujuć način - te nije običan čovek, te jeste i sl.

Ja osobno,protiv Islama NEMAM BAS NISTA,ali imam protiv mnogih muslimana,ITEKAKO! Uocio sam da uporno razvijaju svest o tome kako imaju “puno pravo“ da sebe smatraju “uzvisenijima od ostalih“ (a tu se najvise i na hriscane odnosi,jer hriscanstvo je “neprijatelj“ Islamu). Misle da imaju puno pravo da sebe smatrajju “uzvisenijima“ nad ostalima,a to mi JAKO smrdi na politiku GORDOSTI,ili kao sto bismo rekli,PREPOTENTNOSTI! I to se PUNO PUTA primecuje u njihovoj propagandi,narocito protiv hriscana. Ocigledno kod njih vazi ono “Imas pravo drugoga da gledaš sa visine,samo pod uslovom ako si mu prethodno bio pružio ruku da ustane!“ ,dok kod nas vazi “Gledaj drugoga sa visine,samo kad mu pruzas ruku da ustane!“. Naizgled,slicno izgledaju,al zapravo se radi o dva sustinski skroz razlicita zakona. Sad nzm...ovo je moje misljenje

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je Kuran sastavljen od kolekcije jeretičkih učenja koje je Muhamed pokupio usput trgujući, a ti "hrišćani" nisu priznavali Isusa kao Sina Božjeg, pa otud i on u Kuranu, na sasvim zbunjujuć način - te nije običan čovek, te jeste i sl.

Da li su onda muslimani preuzeli to da ne jedu svinjetinu i da ne piju alkohol iz Biblije kada se govori o čistoti? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...