Jump to content

ГЛИШИЋ: И да није обојених револуција, време је за православну цивилизацију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Sudeći po tekstu, to bi bio svaki oblik vlasti koji bi bilo kakvu pobunu građana odmah podveo pod ''zatrovani američkom NVO imperijalističkom propagandom". I onda bi imali odrešene ruke da se obračunaju sa tim stranim agentima kako dolikuje... ;)

Наравно да није тачно ово што си рекао...

 

Што се тиче страних агената: за све ткз. ,,обокене револуције" јасно је да су их водили страни агенти и то је општепозната чињеница.

 

Тк ,,обојене револуције" немају везе са бунтом и побуном народа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 113
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Па ко те етикетирао?

 

Ти си рекао да су Двери ,,фашисти". А ја сам те питао на основу чега тврдиш да су Двери ,,фашисти"?

Jesam li rekao neistinu da Dveri nisu fasisti? Dveri su za mene najgori i najcrnji klerofasisti, sovinisti i nacionalisti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesam li rekao neistinu da Dveri nisu fasisti? Dveri su za mene najgori i najcrnji klerofasisti, sovinisti i nacionalisti. 

Кад изрекнеш једну такву квалификацију или етикету, мораш да имаш дебеле аргументе за то.

 

А који су твоји аргументи?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад изрекнеш једну такву квалификацију или етикету, мораш да имаш дебеле аргументе за то.

 

А који су твоји аргументи?

Dovoljno si pametan, nisi glup. Ne trebam pisati argumente esktremne desnice. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dovoljno si pametan, nisi glup. Ne trebam pisati argumente esktremne desnice. 

Па не, него ти немаш ниједан доказ за ту твоју тврдњу да су Двери ,,фашисти".

 

Само понављаш ту тезу, а никако да је поткрепиш чињеницама...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па не, него ти немаш ниједан доказ за ту твоју тврдњу да су Двери ,,фашисти".

 

Само понављаш ту тезу, а никако да је поткрепиш чињеницама...

 

Nemam ja sta nekom da dokazujem ko je ne vidi da dveri kombinuju pravoslavni fundamentalizam i srpski nacionalizam. Ti i dalje nastavljas da se pravis blesav. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колега! Рекао си већ неколико пута своје мишљење о покрету "Двери", а иако си позиван да образложиш мишљење, то ниси учинио. У реду! Не желиш, нема везе, али нема потребе да више инсистираш на њему. Дакле, будеш ли још инсистирао на причи коју "причаш" у задњих неколико коментара, сматраћу то спамом и у том смислу ћу предузети мере. 

 

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колега! Рекао си већ неколико пута своје мишљење о покрету "Двери", а иако си позиван да образложиш мишљење, то ниси учинио. У реду! Не желиш, нема везе, али нема потребе да више инсистираш на њему. Дакле, будеш ли још инсистирао на причи коју "причаш" у задњих неколико коментара, сматраћу то спамом и у том смислу ћу предузети мере. 

 

Хвала.

 

Pitam se sta si cekao do sada sto nisi odmah preuzeo mere. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam se sta si cekao do sada sto nisi odmah preuzeo mere. 

 

У реду. Имаш следећих седам дана да размислиш о својим будућим наступима на Форуму. До тада ће ти бити онемогућено писање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле год наши људи буду сањали „амерички сан”

 

А шта је то "амерички сан"?

 

Ако је то да се живи нормално, уз благостање које нам савремена цивилизација омогућава, шта је у томе "лоше"?

 

како да народу гладном западног сна о слободи, демократији и комфору потрошачког друштва објаснимо да је то лаж која не постоји ни у САД-у? Како да оне које годинама и деценијама трују западни медији објаснимо да је „амерички сан” само пропагандна лаж?

 

Зато што није пропагандна лаж. Ово што Глишић прича су пропагандне лажи.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па није обавезно да би неко паметан код нас добио пуно гласова... :)

 

Само што ова Глишићева прича звучи, ај` да кажемо, "необично". Шта то Русија и Србија имају као алтернативу "потрошачком моделу западног капитализма"? Па ми живимо од "мрвица са њиховог стола" што се тиче науке, технологије итд. Једино ако желимо да се вратимо у XV век... Имам утисак да Двери и њихови истомишљеници управо то прижељкују.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па није обавезно да би неко паметан код нас добио пуно гласова... :)

 

Само што ова Глишићева прича звучи, ај` да кажемо, "необично". Шта то Русија и Србија имају као алтернативу "потрошачком моделу западног капитализма"? Па ми живимо од "мрвица са њиховог стола" што се тиче науке, технологије итд. Једино ако желимо да се вратимо у XV век... Имам утисак да Двери и њихови истомишљеници управо то прижељкују.

 

 Tome bi definitivno vodila dosledna realizacija njihovog programa, narocito kad bi neko to realizovao jedno 15-20 godina bez prekida. Samo sto oni ne zele to da kazu javno. 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...