Jump to content

Ко "брине" о нашoj деци

Оцени ову тему


ПиП

Препоручена порука

pismo-1.gif

 

 

Ово је део (задњи) једног писма до којег како сам дошао, не би да откривам из професионалних разлога. Такође нећу навести ни податке оних који су писали и коме је писано (јер суштински није ни битно). Након подужег "психолошког" приступа (обраде) особи којој је писано ово је закључак. Иза тога има само још потпис.

Поставио сам само зато да видите ко све може да има додира са нашом децом и то још као школски психолог.

 

Дакле, отворимо четворо очију!

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта је ту чудно? Скоро сви психолози се вазда понашају ко секташи, чак и кад нису, тако су програмирани ил шта већ.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта је ту чудно? Скоро сви психолози се вазда понашају ко секташи, чак и кад нису, тако су програмирани ил шта већ.

 

Добро, оно јесте тако донекле, али ипак мислим да у комбинацији са правим секташтвом то је много опаснија ствар.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вребају са свих страна. И шта је било са тим психологом, знаш ли да ли се прочуло, је л' добила отказ можда?

Је л' неко предузео нешто конкретно?

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба децу научити да интернет колико је добра ствар , толико је и лоша и да не треба да верују непознатим људима , поготово не онима који се намећу.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вребају са свих страна. И шта је било са тим психологом, знаш ли да ли се прочуло, је л' добио/ла отказ можда?

Је л' неко предузео нешто конкретно?

 

Не знам толико детаља. Не знам чак ни у којој школи је психолог. Случајно сам дошао до писма, а нема наведених података осим имена и презимена тако да је тешко утврдити о којој школи је реч, јер их год мене у граду има гомила. Да ради још, то је сигурно, јер писмо је од данас.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда није школски психолог, него се психопата уживела у неки лик, измислила професију како би задобила више поверења (ако се само на основу писма верује да је психолог). Мада, то и не мења много ствари.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда није школски психолог, него се психопата уживела у неки лик, измислила професију како би задобила више поверења (ако се само на основу писма верује да је психолог). Мада, то и не мења много ствари.

Проверио сам на интернету по имену и презимену плус школски психолог и нашао о којој се школи ради, јер има списак запослених на сајту те школе. Није у мом граду, али сигурно је то та особа, јер у наслову писма и касније у писму се помиње тај град али ја нисам одма добро схватио одакле је тај што пише а одакле особа којој је написано. Да апсурд буде већи основна школа се зове "Свети Сава".

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Онда би било паметно ово писмо обелоданити и подићи проблем на мало виши ниво. Колико слободе имају, невероватно. Прави лешинари.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Онда би било паметно ово писмо обелоданити и подићи проблем на мало виши ниво. Колико слободе имају, невероватно. Прави лешинари.

Не може, јер писмо нема везе са послом којим се бави. Упућено је некој одраслој особи. Али ипак сам га поставио да будемо свесни чега све има по школама. Свакако није искључено да може и да злоупотреби положај јер знамо колико су те секте нападне. Иначе у писму се још говори о примени неке bhakti yoge. Не знам да ли ови секташи то иначе користе или је дотична упућена у још неке "тајне" вештине?

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danas sedim ja sa pedagogom, sačuvaj me Bože. Krene čovek da mi priča kako su satanisti prvo vrbovali arhitekte da postavljaju stepenice da bi se neko povredio i poginuo, kako je tako škola nepravilno sagrađena, koliko ima nepotrebnih stepenica, kako je to delo satanista. OMG molimoli

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali, sad šalu nastranome :), ja ne znam šta si hteo da pokažeš ovim pismom.

Da je školski psiholog pripadnik Hare Krišna sekte? Da ih podržava? Šta?

Da li po školi propagira te stavove i "vrbuje" nekog?

Kome je uopšte pisano ovo pismo? Na koju temu?

Ovo što si nam napis'o ovđe su ti samo tri pasusa istrgnuta iz nekog pisma. 

 

A uopšte nije naivno da pišeš gde ta osoba radi, pošto ostavljaš mogućnost da se suzi izbor na nekoliko gradova, i da nekom napraviš problem, ni krivom ni dužnom. 

 

Da se razumemo, ja prva mislim da su psiholozi gnjavatori i kolektivni luđaci, ali ovo što si napisao, i kako si napisao nema smisla. 

I bez obzira koliko to tebi smetalo, pripadnost drugoj verskoj denominaciji, ili kako se to već zove, ne bi trebalo da bude osnov za diskriminaciju na poslu. Ne znam baš zakonski, ali uglavnom se, ukoliko je neko mnogo dosadan i agresivan u propagiranju svoje veroispovesti, nađe neki drugi razlog za sklanjanje sa radnog mesta, a njih može da bude mali milion..

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danas sedim ja sa pedagogom, sačuvaj me Bože. Krene čovek da mi priča kako su satanisti prvo vrbovali arhitekte da postavljaju stepenice da bi se neko povredio i poginuo, kako je tako škola nepravilno sagrađena, koliko ima nepotrebnih stepenica, kako je to delo satanista. OMG

 

U kojoj ono ti beše školi radiš? sHa_sarcasticlol  

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...