Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Narod je odlucno pokazao da hoce svom snagom u reforme.

 

ахахаххахаха, да су вучићеве речи ко вулкан после ерупције :)))

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ау бре... ЦЕСИД: СНС око 50%, СПС око 15%, ДС и НДС обе између 5 и 6%, сви остали сем мањина највероватније испод цензуса, једино можда ДСС има шансе да уђе у Скупштину.

 

Не сећам се кад је било овако? Мислим на овако мали број странака у СКупштини.

 

 

Ovo je odlicno za Srbiju. da se oslobodi tog dresa iz Skupstine koji nista niti zna niti ima kapaciteta da uradi. Sta ce koji klinac neki Radulovic ili neko slican njemu u srpskoj skupstini?

 

Pvako ima sansi da se biracko telo malo definise, da se ukrupne neke partije i da situacija bude malo vise jasna i logicnija.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...