Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Овако ће изгледати поглед са Куле: Београд са 220 метара висине

 

Извор

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/448642/Ovako-ce-izgledati-pogled-sa-Kule-Beograd-sa-220-metara-visine

:aplauz::))

 

Коначно ће спајдермен моћи да се креће по граду...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коначно ће спајдермен моћи да се креће по граду...

 

To li je znaci fora sa tim tornjem.. borba protiv kriminala... jes vala.. po njujorku lako da se pentra po onim oblakoderima, ovaj beograd je prosecno visok 20 metra...

 

nit ima metro za nindza kornjace, nit zgrade za spajdermena..

Mora se  stvore uslovi neki osnovni..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sta mislite da izbije svetski rat izmedju "Zapada" i Rusije (koju su već sistematski mudro opkolili),

ponavlja se po nas istorija Drugog svetskog rata, jer oni koji su bili na strani fašista i  sada bi bili protiv Rusije, 

a naš narod bi vecinom bio za Rusiju,  te u slučaju rata centralizovana baze podataka građana srpske nacionalnosti bile bi zloupotrebljene od okupatora (jer bi nas opet isti okupirali) i do te mere zloupotrebili ono da Srbina ne bi ostalo u životu, narod se sakriti  ne bi uspeo.

Misliš da nemaju spremljeno gašenje baze podataka, bez repova u slučaju okupacije?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него има неко овде ко верује да можемо ми мало да се неутралишемо, створимо добру привредну атмосферу у Србији и да ЕУ и РУсија дођу код нас а не ми да трчкарамо код њих.

 

Ја сам ето од скоро баталио тај став да нам је ЕУ неопходна. Нисам анти еу, нити анти русија.. нисам анти ништа нити про ништа.

Већ да видимо ко ће већу корист да нам направи, ал неки реалну а не неку бајковиту.... па онда да се одлучимо.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad pred izbore koliko najavljuju novih radnih mesta, moraće i penzionere da ponovo zaposle.

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него има неко овде ко верује да можемо ми мало да се неутралишемо, створимо добру привредну атмосферу у Србији и да ЕУ и РУсија дођу код нас а не ми да трчкарамо код њих.

 

Ја сам ето од скоро баталио тај став да нам је ЕУ неопходна. Нисам анти еу, нити анти русија.. нисам анти ништа нити про ништа.

Већ да видимо ко ће већу корист да нам направи, ал неки реалну а не неку бајковиту.... па онда да се одлучимо.

Nece niko, nisu to zemlje plemica iz kitajske legende

DSC02483.jpg DSC02484.jpg

treba sami da radimo na tome, nema nista dzabe gde su velike pare.

 

 

 

Za prve dve recenice svaka cast sto si napokon shvatio :aplauz:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nece niko, nisu to zemlje plemica iz kitajske legende, treba sami da radimo na tome, nema nista dzabe gde su velike pare.

 

Za prve dve recenice svaka cast sto si napokon shvatio.

 

Ниси ме разумео, ко год оће да сарађује и ради са и кроз српску привреду да заједно напредујемо - добродшао је. САмо је економија заједничке поштене сарадње добра.

 

Дакле небитно је колико има пара и то што хоће да заради, ако и ми зарађујемо у процесу и ако нам је исплативо.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ondak si bzvze sklepao recenicu, ovo je visak: "... па онда да се одлучимо."

 

Nema sta da se odlucuje, dobar si sa svima koji zele da rade posteno sa tobom, najobicnija trgovina, lepo vama lepo nama So Sabi! :D

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Onda si bzvze sklepao recenicu, ovo je visak: "... па онда да се одлучимо."

 

Nema sta da se odlucuje, dobar si sa svima koji zele da rade posteno sa tobom, najobicnija trgovina, lepo vama lepo nama So Sabi! :D

 

Лако је то објаснити мени, али видиш да у друштву имамо елементарно неслагање, по мени је европско тржиште оно које има много више да нам понуди него Руско.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...